reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: garka96

Login: garka96
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 25.03.2009r.
Ost. logowanie: 16.06.2017, 20:50
Punkty: 4 066
Wiek 23
Status offline
Opis

piątek, 16.06.2017r.

garka96 skomentował
Treść komentarza: 404 Not found

czwartek, 15.01.2015r.

garka96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rycerz powraca, potężny jak nigdy wcześniej! Sentry Knight 2 oferuje nowe zaklęcia, talenty, uaktualnienia. Przygotuj się na podróż po 3 kontynentach pełnych przeciwników, questów i bossów.

Gra twórców wielokrotnie nagradzanej "Mythic Fort Defense" oraz wysoko ocenianej "Siege Knight" będąca ich duchowym następcą.

Wciel się w rolę samotnego wartownika wieży obronnej na granicach królestwa i podejmij walkę z nacierającymi chordami mitycznych stworzeń.
Podróżuj przez piękne, ręcznie rysowane światy, tocz bitwy z unikalnymi bossami, z których każdy posiada własne zdolności i ataki. Strzelaj, wysadzaj, zamrażaj, pal i niszcz swoich wrogów przy pomocy wielu unikalnych czarów. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.

W skrócie: mnóstwo czarów, mnóstwo unikalnych opcji i mnóstwo zabawy!

poniedziałek, 22.04.2013r.

garka96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawa typu maze skierowana do najzręczniejszych z giercowników. Przeprowadź kursor od startu do mety prze labirynty na każdym z leveli. Twoim celem jest, aby ukończyć wszystkie poziomy, z jak najmniejszą ilością błędów.
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 07.03.2013r.

garka96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Cyclomaniacs powrócił w epickim stylu! Do odblokowania 30 zawodnikow, 60 rowerów oraz 40 tras i bonusów. Wskakuj na rower i postaraj się pokonać bardzo trudne trialowe trasy, po drodze zbierając gwiazdki, uważając na przeszkody i wykonując różne ciekawe zadania. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie
Strzałki lub W;S;A;D - poruszanie się
Spacja lub X - skok.

środa, 28.11.2012r.

garka96 skomentował
Treść komentarza: sztuczka z olejem epicka
garka96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Cieszyliśmy się z wyżywania się na swojej byłej, swoim szefie, czy nauczycielu, teraz przyszedł czas do obrony domu przed perfidnym złodziejem. Klikaj na poszczególne przedmioty i sprawdź czym jesteś w stanie go "skasować". Zobacz czy znajdziesz wszystkie sposoby na wyeliminowanie go.
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 27.11.2012r.

garka96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Typowa gra "randkowa" zrealizowana w stylu anime. Tym razem jednak skierowana głównie do pań, ponieważ nasza bohaterka musi poderwać chłopaka/chłopaków. Cała rozgrywka opiera się na umiejętnych wyborach opcji podczas konwersacji oraz ulepszaniu swoich statystyk (i szans u chłopaków).
garka96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna część znakomitej bijatyki z patyczakami w roli głównej.
Prawdziwy turniej sztuk walki i choć postać którą pokierujesz to zwykły Stick, to i tak czeka cię niezła zabawa. Stick ten może walczyć zarówno przy pomocy posiadanej broni, jak i czarując, by tworzone przez niego kombinacje były niebywale skuteczne i powalające. Zależnie od wybranej planszy i trybu gry, na arenie może pojawić się różna ilość wojowników - im więcej tym oczywiście trudniej, chociaż nie ma to aż tak wielkiego znaczenia. Ważne jest natomiast, by dobrze się bawić, sprawiając jak największą ilość bólu rywalowi. Będzie ciężko, w świecie Sticków nie ma takiego słowa jak litość i nikt nie będzie się nad Tobą litować. Sterując Stickiem spraw, by także był bezlitosny, eliminując wszelkich swoich rywali w najbardziej brutalny sposób. Liczą się oczywiście combosy - nie zapomnij się ich nauczyć, naprawę nie są trudne!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - skok
A - atak
S - Cios specjalny
P - pauza/lista combosów

poniedziałek, 05.11.2012r.

garka96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ta gra jest oparta na umiejętności mistrzów kung fu. Okaż swoją szybkość w tej grze walki kung fu by zostać zwycięzcą.
garka96 skomentował
Treść komentarza: 5/5 i do ulu rekord to 65 zabić i 5 podbić
Gracze online (17):
Polecamy: