reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: gabriel120gamer

Login: gabriel120gamer
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 03.11.2012r.
Ost. logowanie: 15.02.2013, 15:12
Punkty: 22
Wiek 14
Status offline
Opis

poniedziałek, 05.11.2012r.

gabriel120gamer zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click z prezydentem Lisą Simpson w roli głównej. Zwariowany Pigsaw powraca, groźniejszy niż kiedykolwiek. Lisa Simpson musi rozwiązać – z twoją pomocą, oczywiście – szereg trudnych łamigłówek, by uratpwać Homera, Marge, Barta i Maggie przed brutalną śmiercią.
Sterowanie za pomocą myszki.
gabriel120gamer zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kompilacja trzech kultowych gier FPS - Doom, Heretic oraz Hexen.

Doom - kto nie zna gry „Doom” ten popełnia wręcz karygodny grzech. Jestem w stanie powiedzieć że połowa lat dziewięćdziesiątych żyła tą grą. Gra miała wręcz we wszystkich gazetach najwyższe noty!

Heretic - bazuje na zmodyfikowanym silniku pierwszego Dooma. Gracz wciela się w postać Corvusa – elfa, który musi bronić swego świata przed jednym z trzech Wężowych Jeźdźców – D'Sparilem. Bohater posługuje się różnoraką bronią: magicznymi "wyrzutniami", różdżkami i kuszą. Heretic był pierwszą grą FPS, w której gracz mógł w dogodnej chwili używać zebranych przez siebie przedmiotów (m.in. butów lewitacji, mikstur leczniczych, magicznych ksiąg, zwiększających siłę bohatera, czy jaj-bomb, zmieniających przeciwników w kurczaki).

Hexen - sequel Heretica, w którym przyjdzie Ci się zmierzyć z mocami zła. Posiadasz do tego niezwykle różnoraki arsenał. Dodatkowo grę urozmaicają zagadki, który po rozwiązaniu pozwolą Ci się przenieść na wyższy poziom. W grze mamy do wyboru trzy postaci różniące się szybkością, umiejętnością stosowania magii, wytrzymałością i podatnością na urazy. Wybierając postać należy pamiętać, że co prawda każda postać umie się posługiwać magią, ale rycerz nigdy nie dorówna magikowi, a magik nigdy nie będzie dobrze walczył na krótkich dystansach. Generalnie od wyboru postaci w znacznej mierze zależy stopień trudności gry. I tak: najłatwiej gra się palladynem, który jest pomiędzy rycerzem i magiem, a co za tym idzie dobrze włada bronią ręczną oraz nieźle posługuje się magią. Trudniej jest grać magiem, gdyż ten bardzo źle sprawdza się w starciach na krótki dystans, ale za to od początku ma dostęp do broni służącej do walki na dystans. Rycerz jak to rycerz - stalowe rękawice, topór, miecz, młot i do boju. Gra się nim najtrudniej, ale jak się go opanuje wystarczająco to nikt nam nie podskoczy.

niedziela, 04.11.2012r.

gabriel120gamer zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ukończ cztery zabawne poziomy pinballa, aby spotkać się z bossem. Zwiększaj swój wynik dzięki bonusom!
Sterowanie:
Z/M - sterowanie flipperami
P - Pauza
Strzałka W dół - wystrzał kulki
gabriel120gamer skomentował
Treść komentarza: cool 100/100
gabriel120gamer skomentował
Treść komentarza: gra na 2/10 słaba
gabriel120gamer zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Benowi i Rexowi pokonać złego Alphe! Czy jesteście gotowi na połączenie sił dwóch superbohaterów Cartoon Network? W tej grze Ben 10 wraz z Generatorem Rexem połączą siły w walce ze złem. Wybierz jednego z nich, możesz również rozpocząć grę w trybie na dwóch graczy w którym jeden z was wcieli się w postać Bena Tennysona, drugi zaś w Rexa. Przemierzaj kolejne lokacje walcząc z napotkanymi na swojej drodze potworami. Wykonuj superciosy i ciosy combo dzięki którym szybciej powalisz wrogów. Każdy z bohaterów posiada swoje unikalne umiejętności. Rozpoczniesz od krótkiego treningu, podczas którego dowiesz się jak wykonywać super ciosy i walczyć z napotkanymi przeciwnikami. Powodzenia!
Gracze online (4):
Polecamy: