reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: frozen

Login: frozen
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 05.08.2007r.
Ost. logowanie: 27.06.2014, 23:37
Punkty: 6 781
Wiek 27
Status offline
Opis Stara Bida...

czwartek, 12.09.2013r.

frozen zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Nie daj się zwieść pozorom - to nie jest żadna zwyczajna platformówka, tylko rozbudowana, gra fantasy z elementami RPG, przygodówki i strzelanki, której akcja toczy się w głębokich, mrocznych lochach należących do podłych baronów. Twój dzielny łucznik nie boi się żadnych lochów, strzelając do kolejnych potworów na swojej drodze! Walcz z mistycznymi wrogami, zbieraj złoto na nowy ekwipunek i odnajduj wyjątkowe łupy pochowane w niebezpiecznych kryjówkach.
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał/podnieś łup
Q;E - zmiana broni

niedziela, 17.06.2012r.

frozen zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Nietypowa odmiana badmintona z Stickmanami w roli głównej. Wybierz swojego ulubionego patyczaka i wygraj turniej w badmintona. W grze jest możliwość grania dla dwóch graczy.
Sterowanie podane w grze.

środa, 23.05.2012r.

frozen zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pirania powraca po raz kolejny w wielkim stylu! Dosyć brutalna gra zręcznościowa. Wcielamy się w postać piranii, a naszym celem jest atakowanie niewinnych ludzi i spijanie ich krwi.

Steruj piranią za pomocą myszki, utop ludzi i atakuj ich, aby spić wymaganą ilość krwi. Po skonsumowaniu odpowiedniej ilości posoki (krwi) można dokonywać ulepszeń (upgrades).

czwartek, 17.05.2012r.

frozen zagłosował
Miniaturka gry: Paladog Paladog
(945)
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Akcja gry dzieje się w dalekiej przyszłości. Wcielasz się w rolę odważnego psa-palladyna, który postanawia stawić czoła wszechogarniającemu świat złu. Twoim zadaniem jest przywrócić porządek krainie zwanej Critterland, którą opanowały złe istoty. Produkuj i wysyłaj swoje wojska na przeciw wroga, aby zniszczyć jego bazę.
Instrukcja pokazana podczas rozgrywki.
Sterowanie:
A;D - poruszanie się
1-9 - produkcja jednostek
J;K;L - umiejętności
Myszka - cała reszta
Esc - pauzaHistoria gry jest następująca. Z powodu wpienienia bogów ludzkość została zmieciona z powierzchni ziemi. Pluszowe zwierzaczki ewoluowały i zajęły naszą pozycję. Na początku wszystko było cacy, ale jak to bywa, w końcu złe moce wyciągnęły swoje łapska po władzę. I tak oto nie wiadomo skąd pojawił się PalaDog, który prowadząc swoją armię stawia czoła wszelkiej maści brzydalom.


Wspomniany Paladog to jeżdżący konno pies paladyn, walczący przeciwko hordom bezdusznych upiorów. Gra jest ciekawa i całkiem rozbudowana. Od innych tego typu gierek odróżnia ją to, iż nie posiadamy żadnej bazy. Przegrywamy za to, gdy nasz pies zginie. Specyficzny kreskówkowy styl dodaje jej uroku i sprawia, że aż chce cię patrzeć jak nasz piesek przesuwa się po planszy. Cały system jest bardzo prosty – Jeździmy sobie i dzięki naszej aurze, którą ulepszamy, z biegiem czasu pomagamy naszym jednostkom. Dodatkowo, aby gra nam się nie znudziła zbyt szybko, mamy w niej przeplecione trzy rodzaje rozgrywki. Jest także pokaźna gama oręża do wykorzystania, a każda broń ma specyficzną właściwość – jeden oręż służy do walki, inny zaś leczy bądź poprawia atrybuty postaci. Nie ma, jednak róży bez kolców. Odblokowanie nowych jednostek oraz broń są stosunkowo drogie – Tak, więc w późniejszych etapach będziemy zmuszeni na powtarzanie wcześniejszych plansz i zbieranie kasiory.

niedziela, 04.03.2012r.

frozen skomentował
Treść komentarza: fajna gierka, krótka ale ciekawa.
frozen zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Celem każdego poziomu jest rozmieścić elementy w taki sposób, żeby główny element (zębatka)wydostał się na zewnątrz.

piątek, 24.02.2012r.

frozen zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Czwarta część bardzo popularnej gry z serii DuckLife, w której opiekujemy się kaczuszką i szkolimy ją w różnych dyscyplinach. Następnie biorąc udział w zawodach zdobywaj monety potrzebne do ulepszania Twojego pupila.
Trenuj swoją kaczkę i poprowadź ją do wielkich sukcesów.
frozen zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Świetna gra przygodowa z elementami RPG! Twoje okolice nawiedziły straszne potwory: Trolle, Gobliny i inne. Zasiekaj je wszystkie za pomocą swojego ekwipunku!

Sterowanie:
WASD lub strzałki - poruszanie się
myszka - celowanie i strzał/atak
spacja - użyj skilla
Shift - wybierz

czwartek, 23.02.2012r.

frozen zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Nowa wersja gry Super Mario Crossover. Możemy zagrać w Mario wcielając się w wybranych przez siebie superbohaterów. Teraz mamy do wyboru więcej postaci.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - skok
X - atak
frozen zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Musisz uciec z zamku za pomocą znalezionych wskazówek i odkrytych przedmiotów.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (25):
Polecamy: