reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: fps

Login: fps
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 14.04.2016r.
Ost. logowanie: 07.02.2018, 13:26
Punkty: 535
Wiek 23
Status offline
Opis

środa, 07.02.2018r.

fps zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Budzisz się, ubierasz, bierzesz prysznic, pijesz kawę... czyli standardowy poranek. Do końca roku pozostało kilka dni, czy ten rok może Cię jeszcze czymś zaskoczyć?

Z pewnością kiedykolwiek miałeś wrażenie, że minimalna swoboda i wybory życiowe (czy też ich brak), które miewasz w swoim życiu, sprawiają, że po prostu czujesz się nieznaczący... Ale czasami, kiedy już chcesz już zrezygnować, Linia życia rzuca Cię w najbardziej nieoczekiwane miejsce ... więc spróbuj, a może z uśmiechem uda Ci się powiedzieć "Cześć" (Please Say Hi).

Uwaga: po napisach jest scena bonusowa!

niedziela, 14.01.2018r.

fps zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Bogdan jest tutaj, aby oczyścić ulice miasta. Głównym zadaniem jest wykorzystanie wszystkich jego zdolności, aby tego dokonać. Zniszcz wrogów. Gra posiada ładną grafikę i proste sterowanie. Wierzymy, że będzie w 100% miodna i zabawna.

Znajdź sposób, aby uzyskać jak największą liczbę punktów i ukończyć poszczególne poziomy w odpowiedniej kolejności. Znajdź różne sposoby i broń, aby wyeliminować przeciwnika.
fps zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gra akcji pełna chaosu i świetnej zabawy. Kontroluj swoją pikselową postać, aby strzelać lub zlać wszystkich twoich wrogów. Zbieraj różne power up'y i rodzaje broni, takie jak strzelby, karabiny maszynowe i granaty, fajne bonusy, takie jak zwolnione tempo lub zbroja, i zrób wszystko, aby pozostać przy życiu i zabić wszystkich innych.

Superfighters 2 Ultimate to niesamowita kontynuacja platformowej strzelanki i akcji. Nowe mapy i nowe postacie. Wejdź na wysoce zniszczalne areny. Cel jest prosty jest taki sam jak był, zabij swojego przeciwnika, zanim zabije ciebie. Będziesz kontrolować małą pikselową postać, która może używać strzelb, karabinów maszynowych, granatów oraz fajnych bonusów.

Ukończenie wszystkich etapów na normalnym poziomie trudności odblokowuje sekretną skórkę gracza. W trybie przetrwania, w którym masz tylko jeden cel: walcz i pozostań przy życiu tak długo, jak to możliwe.

poniedziałek, 25.12.2017r.

fps zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Świetna gra typu "Zelda".. Postaraj się uratować księżniczkę w bohaterskim królestwie fantasy z dużą ilością przygody i zabawy.
fps zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Może nie wszyscy ludzie na całym świecie znają historię "Opowiści wigilijnej". Każde miejsce ma swoją tradycję i różne historie związane z Bożym Narodzeniem. Jednak tym razem mówimy o czymś, co stało się klasykiem. A jeśli nie znamy dokładnej nazwy, większość z nas zna historię o człowieku, o imieniu Ebenezer Scrooge, starym skąpcu, który odwiedzają: Duch Dawnych Świąt Bożego Narodzenia, Ducha Obecnych Świąt i Ducha Świąt przyszłych. Ten okrutny człowiek po tej dziwnych wizytach zostaje przemieniony w miłego, łagodnego człowieka. Chodzi o powieść napisaną przez Charlesa Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" (tyt. oryg. A Christmas Carol).

Sonya wraz ze swoją siostrą Wilmą i jej siostrzeńcem Markiem przybyli do Starej części Londynu. Są dokładnie w tym konkretnym miejscu, w którym według legendy znajduje się dom, o którym mowa w "Opowieści wigilijnej". Chcieliby udowodnić, że ta historia w rzeczywistości opiera się na prawdziwych wydarzeniach. Są więc gotowi zbadać wszystko, aby dowiedzieć się czystej prawdy.

We troje uważają, że mogą udowodnić swoją teorię, tylko jeśli znajdą sześć prezentów ukrytych przez Carola Dickensa przed ponad 200 latami. Znalezienie tych prezentów byłoby dowodem na to, że cała historia wydarzyła się naprawdę i jest czymś więcej niż zwykłą historią o duchach. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji.
fps zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Twórcy Cactus McCoy oraz serii Papa Louie przedstawiają nowatorskie połączenie gry symulacyjnej z RPG oraz przygodówką i bijatyką.

Wcielasz się w osiołka Jacka Smitha, który jest najbardziej cenionym kowalem w okolicy. Zajmujesz się przede wszystkim tworzeniem oręża dla odważnych wojowników. Następnie armia z bronią wyrusza na walkę z potworami, a Ty zbierasz łupy.

Twoim zadaniem jest stworzyć swoją armię i uratować swoje królestwo. Na początku tworzysz miecze i inne bronie tak, żeby Twoi klienci byli zadowoleni. Potem wyruszamy na pojedynki przeciwko złym potworom. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
fps zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Złodzieje okradli bank w mieście! Postaraj się pomóc im uciec i ukraść dodatkowe złoto. W tej wymagającej grze musisz zwrócić uwagę na dwóch złodziei w tym samym czasie. Czy masz wystarczająco dużo uwagi, aby pomóc im obu wydostać się miasta?
fps zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Dinogen to strzelanka z widokiem z góry z trybem pełnej historii i szybkim trybem przetrwania!

Walcz o swoje życie w trybie fabularnym lub rywalizuj w rankingach w trybie przetrwania!
fps zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna gra logiczna, po świetnie przyjętym "Hook'u", stworzona przez naszego rodaka Macieja Targoni.
W grze "Klocki" musimy przestawiać tak płytki, aby aby linię miały początek i zakończenie.

Tworząc grę, autor skupiał się przede wszystkim na na przedstawieniu jak największej ilości ciekawych mechanik. Jest ich ponad 15.

Za świetną ambientową muzykę i efekty dźwiękowe odpowiada jak zawsze niezastąpiony Wojciech Wasiak.

czwartek, 14.12.2017r.

fps zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Słynny rycerz z mnóstwem fanów. Famous Knight to zabawna i interesująca gra rozgrywająca się w lochach, w której musisz prowadzić heroicznego i sławnego rycerza poprzez serię labiryntów i lochów, walcząc z potworami. Ponieważ twój rycerz jest tak sławny, ma zespół wiernych fanów, którzy śledzą go, dokądkolwiek się udaje! Musisz chronić swoich fanów, podczas gdy oni dopingują cię i pobudzają cię do wielkich osiągnięć.

"Jesteś rycerzem, pod Jej Królewską Służbą, pokonujesz Dungeonsa dla swojego króla Jedyny problem: jesteś zbyt sławny, chroń swoje groupie w lochach, pokonaj 3 różnych bossów, spersonalizuj swoją postać i ciesz się grą"

Jeśli jesteś osobą cierpiącą na epilepsję, sprawdź ikonę "Epileptic" w menu (ucieczka).
Gracze online (19):
Polecamy: