reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: filipicjusz96

Login: filipicjusz96
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 29.12.2007r.
Ost. logowanie: 18.09.2019, 11:31
Punkty: 2 624
Wiek 24
Status offline
Opis

niedziela, 29.03.2015r.

filipicjusz96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Druga odsłona gry skierowanej tylko dla brutali! Jesteś egzekutorem i zabijasz więźniów skazanych na karę śmierci. Kupuj nową broń, ulepszaj swoją postać i infrastrukturę, aby zwiększyć szybkość i efektywność swojego brutalnego zawodu!

środa, 11.03.2015r.

filipicjusz96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna część serii Blobs Tale, w której wcielasz się w małego niebieskiego stworka. Musi on uratować swoją siostrę, która została porwana przez złego potwora. Poznaj las, rozmawiaj z istotami z głębi stawu i i wiele więcej...
Musisz dowiedzieć się, jak zakończyć swoją przygodę. Pomóż tym, którzy Cię potrzebują, aby oni mogli pomóc Ci uratować siostrę. Ta przygoda zabierze Cię dalej niż można sobie wyobrazić...
filipicjusz96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Sprawdź jak poradzisz sobie za starami modelu helikoptera i zalicz wszystkie kontrolne punkty w wyznaczonym czasie.

niedziela, 15.02.2015r.

filipicjusz96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Długo oczekiwany sequel znakomitej gry Upgrade Complet. Ta część ma o wiele, WIELE więcej możliwości ulepszeń swojej maszyny (i nie tylko). Zdołasz ulepszyć wszystko?.
filipicjusz96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ludzkie ciało jest w poważnym niebezpieczeństwie, róże bakterie, choroby atakują jego narządy wewnętrzne. Ale nie martw się, masz swój system obronny, którym pokierujesz, ulepszaj jednostki i uratuj swoje ciało.

sobota, 07.02.2015r.

filipicjusz96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest budować statki. Po każdym sukcesie nadchodzi kolejny kontrakt na następny statek, który musi być ponownie idealny na każdy inny rejs. Oczywiście budując każdy innym statek otrzymujesz wyższy budżet na budowie. Więc baw się dobrze!

piątek, 23.01.2015r.

filipicjusz96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rasowe RPG. Wykonuj questy, zdobywaj bogactwa oraz przedmioty i rozwijaj swoją postać.

niedziela, 18.01.2015r.

filipicjusz96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czarodziejka Lucrea Quarta ukradła legendarny kryształ, w którym mieścił złego niebiańskiego stwora. Zapanował chaos i powstanie na ziemiach Aedoris,
teraz musi go obronić, przed złymi stworzeniami, które chcą uwolnić stwora poprzez zniszczenie kryształu.

wtorek, 06.01.2015r.

filipicjusz96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twój statek eksplodował i jesteś jedynym ocalałym na obcej planecie, na której musisz przetrwać.

Obudź się! Czas wziąć się do roboty!
Udało Ci się wskoczyć na pokład kapsuły ratunkowej zanim Twój statek eksplodował, ale zemdlałeś od siły uderzenia przy lądowaniu. Doznałeś wstrząsu mózgu, ale powinno być już w porządku. Niestety, całą Twoją załogę "trafił szlag", jesteś jedynym, który przeżył. Z ciężkim sercem musisz wziąć się w garść i wzmóc swoje wysiłki, jeśli chcesz przetrwać i wykombinować, jak wrócić do domu żywym. Może Twoi mocodawcy namierzą sygnał z kapsuły i wyślą misję ratunkową? Ale nawet jeśli, to do tego czasu trzeba przeżyć!

Dobra! Nie ma czasu do stracenia, bo jeśli planeta jest zamieszkana, to obcy namierzą Cię wcześniej, czy później. Twoja baza może się bronić, ale co będzie jeśli okaże się, że populacja obcych jest bardzo liczna?

Strach opuścić kapsułę, ale trzeba będzie zbadać planetę i odnaleźć wrak, może jakieś narzędzia i sprzęt wylądowały w pobliżu rozbitego statku, a wtedy mógłbyś ulepszać swoją bazę i wyposażenie. Kto wie, może uda się znaleźć jakieś generatory energii. Możesz wyjść na zewnątrz, ale masz ograniczony dopływ tlenu dla każdej wycieczki.

niedziela, 21.12.2014r.

filipicjusz96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Przyjemna gra polegająca na locie w kosmos i ulepszaniu swojej rakiety.
Wystrzel swoją rakietę w niebo! Ukończ wszystkie powierzone Ci zadania, odblokuj osiągnięcia i kup nowe ulepszenia. Zdołasz dolecieć do Marsa?
Sterowanie:
W - dopalacze
A oraz D - manewrowanie w lewo/prawo
S - wyłączenie silnika
Gracze online (13):
Polecamy: