reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: essi2

Login: essi2
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 17.02.2008r.
Ost. logowanie: 29.10.2015, 14:13
Punkty: 2 013
Wiek
Status offline
Opis

piątek, 07.08.2015r.

essi2 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Przesuwaj blok i łącz go z innymi. aby uzyskać odpowiedni kształt i dotrzyj nim do wyjścia.

czwartek, 16.07.2015r.

essi2 skomentowała
Treść komentarza: gra fajna, ale denerwujące reklamy co kilkanaście sekund
essi2 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Słodka gra, w której musisz klikać skupiska 3 lub więcej słodkości. Ale uwaga - masz cel do zrealizowania na każdym poziomie!

środa, 15.07.2015r.

essi2 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Klikaj na grupy minimum 3 jednakowych elementów znajdujących się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy. Pośród nich będziesz znajdował grudki złota. Usuń grupę przynajmniej trzech grudek złota, aby przejść do kolejnego etapu.

poniedziałek, 13.07.2015r.

essi2 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Czy kiedykolwiek marzyłeś, aby zabijać zarazki i wirusy? W tej grze jest to możliwe! Wystarczy użyć i poruszać różne micrioby i można sobie z tym poradzić. Czy uważasz, że jest to takie proste? Cóż, po prostu spróbuj i zabić wszystkie czerwone zarazki. Właściwie, nie ma czasu na wyjaśnienia! Musisz to zrobić, bo inaczej złe mikroby wygrają i będzie naprawdę źle. Czy już jesteś zafascynowany? Więc nie trać czasu i rozwiąż każdą z zagadek.

środa, 01.07.2015r.

essi2 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Nowatorska gra logiczna. Pomóż świetlikom zapalić latarnie. W tym celu wykorzystaj biedronki do usunięcia przeszkadzających elementów. Pamiętaj, że ilość biedronek jest ograniczona.

wtorek, 30.06.2015r.

essi2 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona gry logicznej Blocks. Połącz ze sobą te same klocki w ograniczonej ilości ruchów.

poniedziałek, 29.06.2015r.

essi2 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna część gry "Cube Escape" tym razem wylądowałeś w małym mieszkanku , pełnym niedokończonych obrazów. Zwiedzaj mieszkanie w poszukiwaniu rzeczy, które pomogą ci dokończyć obrazy i wydostać się z mieszkania.
essi2 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wybrałeś się na wycieczkę do Paryża, aby zwiedzić słynne muzea, teatry i restauracje. Spacerując po mieście, natknąłeś się na pałac, który Cię zaintrygował. Jednak wizyty w tym pałacu są zabronione. Nie przeszkodziło Ci to jednak, aby wkraść się do środka przez okno. Tymczasem jeden z przechodniów dał cynk policji, ze nastąpiło włamanie. Nie masz dużo czasu. Znajdź inną drogę wyjścia z pałacu lub spędzisz resztę podróży w więzieniu.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
essi2 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter wraca z paczką nowych poziomów. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy.
Gracze online (3):
Polecamy: