reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: envy

Login: envy
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 12.10.2007r.
Ost. logowanie: 29.08.2017, 22:43
Punkty: 1 394
Wiek 24
Status offline
Opis Giercownia WYMIATA!!!!!

wtorek, 11.04.2017r.

envy zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wyjątkowa gra platformowa oparta na tekście, zadająca pytanie: jakie jest znaczenie życia, marzenia czy słowa?

Myśląc o pytaniach, które nurtują nas od tysięcy lat, ta gra jest "metaforyczną platformą", która używa słów zamiast platform. Połączenie mechaniki i znaczenia "Ja" opowiada szaloną historię o poszukiwaniu szczęścia.

Doświadczenie tej gry, to jak jak grająca poezja, platoniczne niebo, wśród archetypów. Jednocześnie jest to świetna gra platformowa, zmieniająca mechanikę tego gatunku, nadająca mu nowe znaczenie.

czwartek, 17.11.2016r.

envy zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w epickich bitwach w walce o panowanie nad królestwem. Wybierz po której stronie chcesz walczyć, wydawaj wyraźne rozkazy dla swych wojsk i sprawdź swoje zdolności przywódcze.

środa, 26.10.2016r.

envy zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jest Takie powiedzenie, że "Stajemy się tym, co widzimy". Ta gra właśnie stara się to wykazać. Twoim celem jest zrobienie ciekawych zdjęć aparatem i wyświetlenie ich na dużym ekranie znajdującym się na miejskim placu tak, aby wszyscy je zobaczyli, co sprawi, że osoby które je zobaczą, będą powielać takie zachowanie. Czy uda Ci się ogarnąć chaos?

sobota, 09.07.2016r.

envy zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rozwiąż 40 zagadek, które wystawią na próbę twoje umiejętności logicznego myślenia. Każda zagadka wymaga wypełnienia wszystkich miejsc docelowych z płytek pasujących do wymaganych kolorów. Jeżeli utkniesz przy którejś zagadce możesz ją pominąć i wrócić do niej później.

piątek, 11.03.2016r.

envy zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wciel się w Boba nekromantę, wcielaj do jego kohorty złych kumpli i zgotuj piekło całemu królestwu!

Kierujemy armią nieumarłych niszczących wszystko co spotkają na drodze. Do przejścia będziemy mieli długą listę poziomów. Każdy poziom zawiera 10 budynków, które będziemy musieli zniszczyć. Nasi zombie są oczywiście podatni na ulepszenia, dzięki czemu będziemy mogli przechodzić na kolejne poziomy szybciej. Przydatnym elementem jest opcja pasywnego dochodu. Czyli wyłączamy grę i wracamy do niej po jakimś czasie. Wtedy możemy zebrać wszystkie czaszki (waluta w grze), które nasi zombie zdobyli podczas naszej nieobecności. Gra jest bardzo ładna i nowocześnie zrobiona. W tak wyglądającą grę aż chce się grać!

Główne cechy gry
*Różne złe potwory, które pomagają ci w dążeniu do celu
*Mnóstwo umiejętności
*Hordy ludzi nad którymi można znęcać się
*Wiele miast które można grabić
*Możliwość zakupu jakiejś podziemnej nieruchomości

środa, 02.03.2016r.

envy zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przywitaj swoich ulubionych wyspiarzy, którzy tuż po serii nieszczęść są w końcu szczęśliwi. Pamiętasz jak zaprzyjaźnili się ze złym szamanem, potem ucztowali na ślubie? Jednak szczęście nie trwa wiecznie i nasi bohaterowie znów natknęli się na kłopoty Pomóż im złamać klątwę i ocalić szamana, który okazał się być piratem.

W tej grze musisz osiągać różne cele i otrzymasz różne zadania do wykonania. Na przykład, trzeba drogę uczynić przejezdną, lub też trzeba budować budynki. Gdy uda ci się wykonać zadanie, wtedy możesz przejść na następny poziom.

poniedziałek, 29.02.2016r.

envy zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czarny Zakon przyniósł chaos na ziemię, a twoim zadaniem jest ich powstrzymać. Musisz z nimi walczyć, zatrudniać żołnierzy, ukończyć wszystkie misje, zebrać wszystkie gwiazdy oraz złoto, za które wykupisz ulepszenia.

piątek, 29.01.2016r.

envy zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Joe powraca w kolejnej szalonej przygodzie. Pomóż mu pokonywać przeszkody jakie spotka na swojej drodze, klikając na odpowiednie elementy na planszy.

środa, 11.06.2014r.

envy zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Szef Potworów zaatakował i tylko Uzbrojony Lis może go powstrzymać. Przejdź przez 30 poziomów pełnych wrogów, by na końcu zmierzyć się z bossem. Czeka na Ciebie wiele ulepszeń.

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - strzał
X - skok
Spacja - bomba
envy zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wkrocz do walecznego świata anime, w którym czekają na Ciebie postaci z klasyków takich jak One Piece, Naruto czy Bleach. Czeka tu na ciebie szereg walk w tym potyczki z potężnymi bossami. Walcz i zdobywaj doświadczenie, zbieraj pieniądze na zakup diamentów 100 = 1 diament, za które możesz rekrutować nowych członków drużyny czy uaktualniać umiejętności.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - zbieranie przedmiotów
Q - zmiana postaci
J - atak
K - skok
U;I;O;L - umiejętności specjalne
Spacja - przewijanie dialogów
Gracze online (15):
Polecamy: