reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ekspert

Login: ekspert
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 17.12.2008r.
Ost. logowanie: 03.09.2010, 23:34
Punkty: 3 435
Wiek 34
Status offline
Opis

wtorek, 31.08.2010r.

ekspert skomentował
Treść komentarza: Dam 4/5.Dlatego że gracz jest dosyć ograniczony co do broni. Na początku trzeba uzywać shotguna(z łukiem siostry tylko to daje radę nawet pomimo braku celności) a potem jak najszybciej kupić gatlinga i z jego pomocą można spokojnie przejść całą gre. Nawet robi sie nieco nudna po wykupieniu ulepszeń do broni, choć całkiem spora gama przeciwników ratuje akcje. Jest 30 lev a na koncu jest duży boss.
ekspert skomentował
Treść komentarza: Za łatwa to zmieńcie poziom trudności i spróbujcie zabić mecha, w tym wypadku bez zakupu dobrej broni nie ma nawet dosyc amunicji a oszczędzić ponad 4 k w 4 pierwszych poziomach wcale nie jest prosto.
ekspert zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Twój zamek jest pod ostrzałem! Wystrzel chłopów z katapulty do sąsiedniego królestwa, aby przybyli z pomocą. Do tego celu używaj magii, bomb i innych wynalazków,
ekspert skomentował
Treść komentarza: Dam 4/5.W zasadzie nic nowego ale w końcu porządnie zrobione. Są różne postacie do wyboru wiele ulepszeń i bardzo dużo rzeczy od których bohater się odbija no i jakaś w miarę sensowna historia.Poza tym ładna czytelna grafika, niezła muzyczka, dosyć patetyczna ale przynajmniej nie denerwuje i jakoś się wpisuje w atmosferę.Trochę dziwnie jak na ten gatunek rzuca się czar bo trzeba poprowadzić myszką po kresce(w zależności od ulepszenia coraz dłuższej) ale i tak jest to łatwe.Lotnia też wymaga sterowania ale jest ono raczej symboliczne bo nie uniknie sie zderzenia.

środa, 11.08.2010r.

ekspert skomentował
Treść komentarza: Dam 3/5. Szkoda że są tylko 2 tryby rozgrywki z czego żaden nie przypomina trybu kampanii. Jest tylko trening i survival(czyli tak naprawdę tylko jedna opcja gdzie jest trochę zabawy). Za to jest bardzo duży wybór broni, które są całkiem dobrze zbalansowane(to co ma dużą siłę ognia ma mało amunicji i długo się ładuje a i z przebijaniem różnie bywa). Ja polecam Messberg 500 bo ma całkiem sporą ilość strzałów a jednym mozna od razu zabić choć i MG42 ma swój urok.2 broń nie jest specjalnie wazna bo jej użycie to ostateczność gdy skończy się amunicja w 1, ale liczy się jeszcze bonus dobrany do broni(szybsze przeładownie albo więcej amunicji w zależności od statystyk).

piątek, 06.08.2010r.

ekspert skomentował
Treść komentarza: Dam 2/5. Gracz nie wiele ma tu do roboty, całą sprawę załawiają na początku specjale z broni(nawet nie trzeba ich zmieniać wystarczy którakolwiek za 4 tyś), a póżniej dochodzą jeszcze strzelające kwiatki.Kupiłem wszystko na max koło przed 25 lev(jest 30) a potem kasa ok 100 tys się tylko marnowała, szkoda bo w porządnej grze defense zawsze brakuje funduszy a tu nie ma problemu.Przeciwników jest kilka rodzai a nawet 1 boss na końcu ale to nie ma wiekszgo znaczenia bo wszystkich wrogów bije sie tak samo.
ekspert skomentował
Treść komentarza: Dam 4/5. Stanowczo za łatwa ale gra się bardzo dobrze. Nie dość że postacie maja całkiem sporo zwykłych ruchów to jeszcze jest dosyć bogaty arsenał rzeczy do użycia, nie tylko tych z otoczenia jak skrzynki czy beczki ale i tych które mozna podnieć i wykorzystać. Typowa nawalanka w retro stylu(jakich kiedys było dużo na automaty) ale porzadnie zrobiona i z dinozałrami.

poniedziałek, 02.08.2010r.

ekspert skomentował
Treść komentarza: Dam 4/5.Może nawet gra zasługiwałaby na 5/5 ale ma pewne niedoróbki w stosunku poruszania się blisko postaci blisko lawy i forma Rocket jest zbyt mocna(ma większy zasięg niż jakikolwiek zwykły przeciwnik i na dodatek przelatuje przez przeszkody i np 20 lev można ją przejść łatwiej niż autorzy zaprojektowali).A to co na plus to 8 różnych postaci w które można się zmieniać w zależności od potrzeby(niestety metamorfozy można dokonywać tylko w jednym punkcie ale za to ile razy sie chce) po wcześniejszym zebraniu ich DNA.Jeśli charakter zginie to sie go traci(poza podstawowym) ale można powtarzać misje i zebrać w ten sposób naprawdę sporo żyć więc to nie problem.Mój ulubiony stwór to Drake bo ma dobrą siłe ognia i bardzo łatwo zebrać go w sporej ilości w łatwej(Rocket na 4 granatików) 12 misji.Co do bossów to najlepiej wziąć szybkie postacie by łatwo omijać pociski, choć da sie i średnimi(ale jest trudniej).

środa, 17.03.2010r.

ekspert zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Agenci z obrony są zahipnotyzowani! Możesz teraz wykorzystać Omnitrixa, aby pomóc Benowi i jego przyjaciołom w walce przeciw pozostałym wrogom!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - atak
X - skok
C - transformacja
Spacja - super siła
ekspert skomentował
Treść komentarza: Dam 4/5. Szkoda że nie ma jakiś bardziej skomplikowanych ruchów niż jeden atak(przynajmniej tworzy kombo), pomijając cios w powietrzu który w zasadzie się nie przydaje...Ale przynajmniej są 3 formy bohatera które inaczej atakują.Gra jest przez to bardziej prosta i nawet łatwiejsza.Poza tym warto rozbijać przeszkody terenowe, bo bardzo często są w nich bonusy czy to do życia czy do energii specjalnej czy też karty(po zebraniu 3 jest życie).Zwykli przeciwnicy nie są trudni, ale zazwyczaj jest ich kilku,dlatego trzeba się tak ustawiać by atakować grupę albo na przemian to w przód to w tył.Jest 4 bossów(ostatni w 2 formach),bo lasery ze statku ciężko tu zakfalifikować.Ostatecznego przeciwnika można zabić bez straty hp uzywając formy z oczami, z tym że chwile to trwa.
Gracze online (5):
Polecamy: