reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: djwisnia55

Login: djwisnia55
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 02.07.2011r.
Ost. logowanie: 22.12.2017, 17:42
Punkty: 577
Wiek 28
Status offline
Opis

wtorek, 06.08.2013r.

djwisnia55 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Znakomite połączenie gry strategicznej z RPG. Naszym zadaniem jest zniszczyć wrogą bazę, a jednocześnie obronić swoją. W tym celu klikaj na karty, żeby wysyłać swoich wojowników, uaktywniać bonusy i apteczki. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.

Wyrusz w wyjątkową podróż po planetach w kosmicznej przestrzeni, pokonuj wrogów, kolekcjonuj moce, odkryj tajemnicę nieznanego urządzenia obcych i zgarnij nagrodę, która może być użyta w dalszych walkach.
Sterowanie za pomocą myszki.
djwisnia55 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Cel gry jest prosty - przejmij wszystkie bazy znajdujące się na planszy.
djwisnia55 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Zniszcz inwazyjne siły zamierzające zająć stację kosmiczną na ziemskiej orbicie. Jeżeli stacja zostanie zdobyta, zostanie wykorzystana do przygotowania inwazji na ziemię. Masz do dyspozycji potężny arsenał uzbrojenia i obrony - używaj go mądrze, a może przetrwasz. Czeka Cie epicka bitwa - utrzymaj wrogów w zasięgu, by zniszczyły ich Twoje działka. Sprawdź czy Twoja strategia pozwoli przetrwać oblężenie.

środa, 02.01.2013r.

djwisnia55 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Walcz z potworami, zdobywaj duże ilości punktów poprzez wspinanie się jak najwyżej!
Sterowanie podane w grze.
djwisnia55 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Gra defense z domieszką strzelanki. Zbuduj wieżę, z pomocą, której obronisz się przed robotami. Do dyspozycji masz bloki, które musisz ułożyć w określonej kolejności, ale pamiętaj - nie pozwól by byle blaszak zniszczył Twoją konstrukcję!
Sterowanie:
Myszka - celownik
LPM - strzał
Strzałki lub A;D - kamera

wtorek, 01.01.2013r.

djwisnia55 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Obroń swoją bazę przed atakiem wroga, a za zarobioną kasę kupuj lepszy arsenał.

Sterowanie:
Myszka - celowanie i strzał
Spacja - przybliżenie
djwisnia55 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna, nowa paczka poziomów stworzonych przez samych graczy do gry Little Stars for Little Wars. Twoje zadanie polegająca na przejmowaniu neutralnych lub wrogich planet.
Instrukcja:
Aby zaatakować przeciwnika należy nacisnąć na planetę, z której chce się wysłać wojsko, następnie klikamy na planetę, którą chcemy zaatakować. Wojska da się wysyłać tylko po wyznaczonych liniach ataku.
Sterowanie za pomocą myszki
djwisnia55 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Kontynuacja super gry strategicznej Shadez. Zadaniem gracza jest obrona własnej bazy przed atakiem wrogich jednostek i jednocześnie próba zdobycia bazy przeciwnika. Wysyłaj w bój odpowiednie jednostki, aby jak najszybciej wygrać bitwę.

Baza Alpha 12 na księżycu znajduje się pod atakiem: Obcy wylądowali. Energia została przerwana, wiercenie ustało, atmosfera stała się bardzo napięta, gdyż wiele żyć jest zagrożonych. Twoim zadaniem jest odzyskanie kontroli w sektorze Alpha 12 oraz zlikwidowanie wszelkich instalacji Obcych.
djwisnia55 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Przemierzaj poziomy i wykaż się zręcznością. Jeśli grałeś w takie gry jak Super Meat Boy, to nie powinieneś mieć żadnych problemów. Czeka na Ciebie 45 poziomów w 3 unikalnych światach.
djwisnia55 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Postaraj się znaleźć rozwiązanie, które pasuje do reguły pokazanej na obrazku. Każdy zestaw musi zawierać liczbę bloków przedstawionych na ponumerowanych klockach. Różne zestawy mogą dotykać się wzdłuż krawędzi.
Gracze online (12):
Polecamy: