reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: discerror

Login: discerror
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.04.2011r.
Ost. logowanie: 09.05.2013, 15:47
Punkty: 585
Wiek 24
Status offline
Opis Kocham minecraft i dobrą muzykę ;)

wtorek, 07.08.2012r.

discerror zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Dopracowana i wciągająca strzelanka. Haters War stanowi połączenie dwóch najlepszych shooterów i da ci możliwość wcielenia się w jedną z dwóch walczących ze sobą stron. Akcje została pokazana z lotu ptaka.
Nie masz wyboru, ale aby stać się żołnierzem i wziąć udział w wojnie, która niespodziewanie wybuchła! Ale najpierw trzeba nauczyć się strzelać, rzucać granaty itd. I dopiero wtedy będziesz miał szansę wzięcia udziału w akcji!
Poprowadź żołnierza przez niebezpieczny, wrogi teren zbierając bronie i rozprawiając się z całą masą przeciwników. Walcz o dominację nad tym terenem i nie daj się zabić!
Powodzenia żołnierzu!
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
Spacja lub R - przeładuj
Q - zmiana broni
E - rzut granatem
Poprowadź żołnierza przez niebezpieczny, wrogi teren zbierając bronie i rozprawiając się z całą masą przeciwników. Walcz o dominację nad tym terenem i nie daj się zabić!

środa, 27.06.2012r.

discerror zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Dawno temu, w odległej galaktyce...Wkrocz do wpaniałego świata " Star Wars The Clone Wars". Doskonała strzelanka, w której wcielamy się w klona. Wraz z przechodzeniem kolejnych poziomów rośnie nam lvl, a co za tym idzie i umiejętności.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie sie
Spacja - strzał
G - granat
M - mapa
P - pauza

wtorek, 26.06.2012r.

discerror zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Po raz drugi przenosimy się na planetę Zombotron i walczymy z zombie.
Planeta Zombotron jest zamieszkana przez ludzi mutantów i zombie. Nie bardzo wiadomo skąd one pochodzą i co jedzą. Ale wiadomo jedno - chcą zniszczyć wszystko co się rusza!

środa, 20.06.2012r.

discerror skomentował
Treść komentarza: Nawet fajna, ale niżej wymienione dwa błędy psują urok tej gry. Pozostaje tylko czekać na drugą część z nadzieją, że producent naprawi błąd z zapisami i doda opcję multiplayer.
discerror dodał
Opis gry: W tej części Mieczy i Sandałów chodzi o właściwą taktykę. Trzeba będzie sporo powalczyć, ale teraz z całym wojskiem. Masz do wyboru, czy będziesz zajmować kraje, czy sam znajdziesz się na polu walki. Kupuj do tego odpowiednich i dobrych wojowników, bo inaczej przegrasz. Możesz wykorzystać dodatkowe punkty 'skill', aby przestraszyć wroga lub zmotywować własne wojsko. Wybierz odpowiednią taktykę i wygraj! Powodzenia!

piątek, 18.05.2012r.

discerror dodał
Opis gry: Nie możesz uciec z biura? Oderwij się od rzeczywistości... w biurze. Relaks przy wędkowaniu gwarantowany!
Wybierz punkt na jeziorze, następnie kliknij na wodę, aby zarzucić wędkę. Kiedy złapiesz rybę i żyłka drgnie, wciągnij rybę, zanim pasek po prawej stronie zniknie. Zwracaj uwagę na naprężenie żyłki. Twój wynik zależy od liczby złapanych ryb i ich wagi. Aby zapisać wynik, kliknij Score.
discerror zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Najnowsza, już dziewiąta część kultowej gry strategicznej Strategy Defense! Weź udział w wojnie dwóch mocarstw i zniszcz wrogą fortecę. Sprawdź swoje zdolności dowódcze! Za pokonanie wrogów otrzymasz złoto, za które będzie możliwość ulepszenia swojej armii. W trakcie gry cały czas następuje postęp cywilizacyjny, co ma wpływ na przebieg rozgrywki.

Wczęsniejsze części gry znajdują się tutaj: Strategy Defense Series
discerror zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Wciel się w awanturnika i niczym Indiana Jones eksploruj jaskinie w poszukiwaniu diamentów. Zebrane fundusze przeznaczaj na rozwój Twojego miasta. Sadź drzewa, buduj domy, a nawet zamki! Znajdź ukryte skrzynie ze skarbami, aby uzyskać jeszcze więcej pieniędzy i odblokować nowe kostiumy dla swojej postaci.
Sterowanie
Strzałki - poruszanie się
Spacja i Strzałka w Dół - lina
S - aktywowanie przełączników
R - restart
P - pauza

czwartek, 10.05.2012r.

discerror skomentował
Treść komentarza: Abba? x_x Ten zespół jest stary jak świat

poniedziałek, 07.05.2012r.

discerror zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Znana na całym świecie gra nareszcie w wersji flash! Pierwotnie ukazała się w wersjach dla telefonów komórkowych, jednak jest dostępna także dla posiadaczy PlayStation 3 oraz przenośnej PSP. Użyj ptaków do likwidowania świń, które podkradają ptakom jajka. Ilość ptaków jest ograniczona.
Sterowanie za pomocą myszki.

Angry Birds to zabawna i wciągająca produkcja łącząca w sobie elementy zręcznościowe z logicznymi.
Fabuła Angry Birds opowiada historię konfliktu pomiędzy tytułowymi wkurzonymi ptakami a zielonymi świniami. Ptakom bardzo nie w smak jest, że zielona trzoda podkrada im jaja, toteż postanawiają wziąć sprawy we własne szpony i raz na zawsze rozprawić się z natrętami.

Zabawa skupia się na eliminowaniu prosiaków poukrywanych za rozmaitymi przeszkodami, które mogą zostać sforsowane tylko i wyłącznie przez określony typ ptaka. Rzecz jasna z każdym kolejnym etapem poziom skomplikowania wzrasta, zaś do naszej dyspozycji oddana zostaje coraz mniejsza ilość ptaków. Klucz do sukcesu stanowi oczywiście kreatywne i logiczne myślenie, dzięki któremu znajdziemy sposób na załatwienie nawet najlepiej zabunkrowanych świń.
Gracze online (3):
Polecamy: