reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: dinozibo

Login: dinozibo
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 04.04.2009r.
Ost. logowanie: 25.01.2020, 18:23
Punkty: 1 128
Wiek 20
Status offline
Opis

czwartek, 03.07.2014r.

dinozibo skomentował
Treść komentarza: Powiem tak. Z początku myślałem, że nie zagram, bo zbyt skomplikowane. Ale, jak się okazało, wystarczy przeczytać parę słówek i... Dać ocenę 5/5!
dinozibo zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wciel się w kapitana pirackiego okrętu, zbierz załogę podnieś żagle, przygotuj armaty i wyrusz na poszukiwanie legendarnego skarbu. Obracaj towarami handlowymi, walcz z piratami i królewską marynarką czy nawet statkami-widmo, łup kupców, inne statki i zniszcz gigantyczne morskie potwory. Ulepszaj swój statek, aby był szybszy, mocniejszy i silniejszy. Siej strach i zniszczenie w drodze do sławy oraz fortuny oraz by stać się najbardziej poszukiwanym piratem.

Wyrusz na dzikie wody Morza Czarnego, gdzie staniesz oko w oko nie tylko z armią generałów marynarki wojennej ale i innych piratów, którzy ścigają ten sam cel!

Wolność wyboru jest tym co znacznie wyróżnia Pirateers spośród innych gier. Nie jesteś tu zobowiązany do głównego wątku, możesz sobie swobodnie wędrować po świecie, zrobić kilka questów, zdobyć kilka skarbów albo skupić fabułę wokół swojego statku. Każdy sam pisze tu swoją przygodę!

Misje są dość oczywiste.Są one wyświetlane na górze ekranu, a gracz może wybrać jedną z trzech dostępnych misji na czas. Po wybraniu kierunkowa strzałka będzie wskazywać cele misji. Kiedy jest będzie kompletna, gracz dostaje swoją nagrodę. Obok poszukiwań, możesz również posiąść kilka skarbów.

Dodatkowo, system dni dodaje zarządzanie czasem rozgrywki w świecie, który jest nieustannie zmieniającym się dzięki losowo generowanym poziomom. Kilka rodzajów statków z solidnym systemem aktualizacji sprawiają, że nigdy nie rozegrasz podobnych przygód w Pirateers!

Więc żyj życiem pirata, niszcz statki marynarki w niesamowitych bitwach morskich, łup kupców, odwiedzaj wyspy skarbów i odkryj jako pierwszy zaginiony, legendarny artefakt!

Sterowanie:
W;S;A;D lub Strzałki lub LPM - poruszanie się/zwrotność/prędkość
Spacja lub Prawy Przycisk Myszy - strzał
1;2;3;4 - wybór broni
Z;X;C - akceptacja questów
Shift - broń specjalna (po zdobyciu)
Tab - zmiana broni
Shift lub M - otwórz mape
1;2;3 - aby aktywować umiejętności załogi
Myszka lub nakierowanie statkiem - zbieranie
dinozibo skomentował
Treść komentarza: Uwielbiam gry tego typu. Oczywiście bez żadnych zastrzeżeń 5/5.

wtorek, 01.07.2014r.

dinozibo skomentował
Treść komentarza: Nie wiem, czy jestem sadystą. Po prostu lubię odcinać ludzikom ręce i nogi, a potem rozwalać im łby. Czy coś jest ze mną nie tak?

poniedziałek, 30.06.2014r.

dinozibo skomentował
Treść komentarza: Strasznie wciąga. 33800 pkt. na koniec. 5/5
dinozibo zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rewelacyjna, taktyczna gra piłkarska. Twoim zadaniem jest zaplanować i poprowadzić akcję tak, by przy jak najmniejszej ilości podań strzelić bramkę. Pamiętaj, że Twój zespół to ten w żółtych koszulkach.

Sterowanie za pomocą myszki.
dinozibo skomentował
Treść komentarza: Stanęło na 25%. Po chwili spadło do 0 i poszło już normalnie.

niedziela, 29.06.2014r.

dinozibo zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kupuj tanio, sprzedawaj drogo i bądź bezwzględny!
Stwórz swoją własną wyspę i kupuj nowe rzeczy.

Wszystkich krzewicieli nikczemności, jak bondowski dr Zło czy znany z kreskówki Inspektor Gadżet dr Klauf, zrehabilituje bohater absolutnie genialnie pomyślanej gry Notorious Inc.

Zgodnie z ucieranym przez dziesiątki lat zwyczajem, naszym domem staje się niepozorna wysepka z dala od ciekawskich oczu postronnych obserwatorów, którą będziemy przygotowywali do roli centrum dowodzenia, stopniowo rozwijając na niej infrastrukturę. Brzmi nieźle, jednak to, co jest najciekawsze w Notorious Inc. to styl, w jakim będziemy prowadzili nasze szemrane interesy.

Jako sławni na całym świecie krzewiciele śmierci i chaosu, będziemy mogli zadbać o nasze imperium zła niemal w każdym szczególe: począwszy od tak prozaicznych spraw jak garderoba, przez materiały budowlane, paliwo, narkotyki, broń, pojazdy, aż po narzędzia tortur. Naszą pozycję w świecie zbrodni będzie określała zasobność naszego portfela, liczebność zdegenerowanych i oddanych nam bez reszty zasobów ludzkich i ilość permanentnie wyeliminowanych przeciwników.

Nie zabraknie także przekupywania gliniarzy, kompromitowania lokalnych obrońców sprawiedliwości, handlu narkotykami, wymuszeń, porwań dla okupu, nękania podwładnych, a wszystko to w kontrastującej z naszymi działaniami barwnej szacie graficznej.

środa, 18.06.2014r.

dinozibo zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Avant Garde jest symulatorem RPG w którym wcielamy się w 19-nasto wiecznego Paryskiego Artystę.

Avant-Garde to malarskie RPG. Wcielamy się w początkującego artystę żyjącego w XIX wiecznym Paryżu. Naszym zadaniem jest rozwijanie własnego talentu i sprzedawanie obrazów. Przy okazji możemy spotkać najsłynniejszych malarzy tamtego okresu oraz wziąć udział w ich konfliktach. Ten nietypowy pomysł został wspaniale zrealizowany, a gra wciąga aż miło. Świetnym pomysłem jest też oparcie grafiki na przerobionych arcydziełach malarskich.
dinozibo skomentował
Treść komentarza: Przyjemnie się gra, lecz za szybko się "Kończy". Po pół godziny gry mam już tyle pieniędzy, że nie mam na co wydawać. Przydała by się taka gra na PC. GORĄCO POLECAM! 5/5
Gracze online (12):
Polecamy: