reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: damianokt

Login: damianokt
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.07.2009r.
Ost. logowanie: 06.03.2013, 10:47
Punkty: 601
Wiek 28
Status offline
Opis facebook.com/apelujemy

środa, 06.03.2013r.

damianokt zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sprawdź się w Bombermana z kolegami z całego świata. Sieciowa odmiana Bombermana - Bombermine! Polega ona na tych samych zasadach co pierwowzór. Detonujemy bomby i torujemy sobie przejście, z tym wyjątkiem, że za przeciwników robią tutaj ŻYWI gracze, nie komputer. Na jednym serwerze może tutaj rywalizować ze sobą równocześnie nawet tysiąc osób.

Pamiętacie Bombermana, kultową produkcję, w której gracz wcielał się w tytułowego „bombiarza” i korzystając z ładunków wybuchowych, torował sobie drogę do wyjścia? Grupa fanów postanowiła stworzyć z tej gry... MMO. Tysiące gości z bombami? Proszę bardzo!

Na olbrzymiej mapie próbuje się wybić cały tłum wielbicieli ładunków wybuchowych. Z rozsadzanych bloczków o różnorakich właściwościach wylatują dodatkowe bomby, przyśpieszacze, poszerzacze zasięgu fali uderzeniowej czy osłony. Żeby było jeszcze ciekawiej, pojawiają się odwołania do popularnych postaci (chociażby kot Nyan lub zjadający mapę Pac-Man), a gracze mogą zarażać się chorobami, między innymi zamieniając pobliskich rywali w pacyfistów, zmniejszając ich albo znacznie spowalniając. Wszystko działa w miarę sprawnie.

Zabawa w Bombermine — sieciową wersję Bombermana — jest taka sama jak w oryginale. Stawiamy ładunki wybuchowe, niszcząc znajdujące się na planszy mury, które blokują drogę do wyjścia, i eliminujemy przeciwników, uważając na zasięg pola rażenia. Tylko że nie jesteśmy sami — towarzyszą nam inni „bombiarze”.

To nie wszystko — w grze jest wiele power-upów i sekretów do odkrycia. Istnieje nawet opcja tworzenia przez użytkowników formacji bojowych. Można też zamienić swoją postać w pokemona czy... Kenny’ego z serialu South Park.

To do boju! Godnie reprezentujcie giercownie!

Sterowanie:
Strzałki lub W;S;A;D - poruszanie się
Spacja lub K - podłóż bombę/odradzanie si na mapie
Ctrl lub L - detonacja radio-bomby
Q - "Oko Orła" widok
Enter - czat
P - włącz/wyłącz tryb pełnoekranowy
damianokt zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś wikingiem, który przewozi różne towary. Mimo licznych przeszkód na drodze musisz je bezpiecznie przewieźć, by ich nie zgubić i dostać za transport dużo punktów.
Sterowanie za pomocą strzałek.

poniedziałek, 10.10.2011r.

damianokt zagłosował
Miniaturka gry: Tail Tail
(47)
Ocena
(5)
Opis gry: Gra zręcznościowa w której musisz dotrzeć do czerwonego prostokąta, omijając wszystkie przeszkody. Pokonuj plansze w jak najkrótszym czasie.

niedziela, 18.09.2011r.

damianokt zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Superowa gra w siatkówkę uliczną. Pokaż na co Cię stać i odblokuj nowe poziomy trudności.
Sterowanie
Strzałki - poruszanie się
X - strzał/blok
Z - przyjęcie
damianokt skomentował
Treść komentarza: grafika jest niezła 5/5

poniedziałek, 08.08.2011r.

damianokt skomentował
Miniaturka gry: OVNI OVNI
(7)
Treść komentarza: taka średnia i szybka sie nudzi

niedziela, 03.07.2011r.

damianokt zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Twoim zadaniem jest hodowla rożnego rodzaju konopi i ich późniejsza odsprzedaż. Zaczynamy od małej doniczki, do wyboru mamy tylko kilka odmian. Po spieniężeniu pierwszych zbiorów otwierają nam się możliwości hodowli roślinek outdoor czyli na podwórzu. Z każdym kolejnym levelem będziemy mieli nowe możliwości uprawy.Wszystko odbywa się w czasie rzeczywistym.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 04.05.2011r.

damianokt zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: W grze Through the Machine wcielasz się w muchę, która unikając przeszkód musi kolekcjonować buźki. Grze towarzyszy ciekawa muzyka, pasująca do tempa gry.
damianokt skomentował
Treść komentarza: ciekawe czy w ulu pszczółki zaakceptują tą muche 5/\5

piątek, 29.04.2011r.

damianokt skomentował
Treść komentarza: a dla mnie świetna 5/5
Gracze online (9):
Polecamy: