reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: damian23

Login: damian23
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 24.07.2008r.
Ost. logowanie: 12.06.2016, 21:02
Punkty: 36 207
Wiek 19
Status offline
Opis Witajcie

wtorek, 04.06.2013r.

damian23 dodał
Opis gry: Klasyczna szwedzka drewniana gra labiryntowa zrobiona przez skąpego producenta, któremu pozornie zabrakło kleju do jej ukończenia. Twoim zadaniem jest doprowadzić kulkę do wyjścia oznaczonego "Goal".
Sterowanie za pomocą strzałek lub W;S;A;D.

środa, 20.03.2013r.

damian23 dodał
Opis gry: Weź udział w turnieju sztuk walki.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
N - cios ręką
M - cios nogą

czwartek, 17.01.2013r.

damian23 dodał
Opis gry: Twoim zadaniem jest zbierać różnego rodzaju witaminki i omijać wszelkie przeszkody. Zabawa nie jest taka łatwa na jaką wygląda!
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 14.01.2013r.

damian23 dodał
Opis gry: Jeżeli myślisz, że wyścigi odbywają się tylko tu na Ziemi, to jesteś w błędzie. Wyścigi odbywają się także w przestrzeni, w obozie futurystycznych samochodów i wspaniałych utworów, które są z tego świata. Wybierz jeden z niesamowitych samochodów i w drogę ! Użyj strzałek do kierowania samochodem i postaraj się dojechać na pierwszym miejscu.

sobota, 12.01.2013r.

damian23 dodał
Opis gry: Użyj spacji, aby przygotować śniadanie dla swojego znajomego. Istnieją trzy różne zakończenia.

piątek, 11.01.2013r.

damian23 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Najpopularniejszy i najodważniejszy ludzik na świecie próbuje dziś downhillu! Wskocz na swój rower BMX i wybierz się na kolejną niewiarygodną przejażdżkę - tym razem czekają cię ostre zjazdy. Poprowadź ludzika z patyków przez nierówności i wybojeskom plikowanego toru downhillowego w tej popularnej grze wyścigowej. Wykonuj ewolucje, aby otrzymać dodatkowe punkty i gromadź adrenalinę, aby dostać bonus. Czy uda ci się przejechać tor do końca, zanim upłynie czas? Zrób wszystko, co w twojej mocy, aby utrzymać ludzika na rowerze - bardzo łatwo jest tutaj upaść na głowę...
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - skok
X - Superman
Z - bez trzymanki

wtorek, 27.11.2012r.

damian23 dodał
Opis gry: Pomóż temu owłosionemu człowiekowi pierwotnemu wybić za pomocą jego przyjaciela flamingo jak najdalej jajo dinozaura. Flamingo służy do wybijania, latający dinozaurus poniesie jajo jeszcze dalej.
Instrukcja gry: Kliknij kiedy osiągniesz maksymalną siłę uderzenia, wybij jajo jak najdalej.

sobota, 15.09.2012r.

damian23 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: W grze toczymy walkę między Wilkołakami a Wampirami. Twoim zadaniem jest chronić bazę, kopalnie surowców, aby zarobić pieniądze i zbudować potężne armie, a następnie wysłać ją, by zniszczyć bazę wroga.
damian23 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Oblicz trajektorię lotu pocisku tak, aby wyeliminować wrogów przy jak najmniejszej ilości strzałów. Najlepiej za pomocą rykoszetów.
Sterowanie:
A;W;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
damian23 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! W tej nowej darmowej gierce wcielisz się w pewnego wojownika ninja który musi zmierzyć się ze wszystkimi przeszkodami czekającymi na jego drodze. Unikaj pułapek i wykorzystaj swoją umiejętność sztuk walki aby bezpiecznie pokonać każdy z poziomów. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia. Miłej zabawy!
Sterowanie:
Spacja oraz klawisza S lub LPM.
Gracze online (2):
Polecamy: