reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: dabus

Login: dabus
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 01.10.2013r.
Ost. logowanie: 05.02.2015, 11:06
Punkty: 173
Wiek 18
Status offline
Opis

niedziela, 11.01.2015r.

dabus skomentował
Treść komentarza: mam 38, pobijecie mnie?
dabus zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Na bank pamiętacie takie hiciory jak The X Spot - odkrywanie zanaku X, Hoshi Saga, gdzie szukaliśmy gwiazdy lub Kagi Nochi Tobira czyli poszukiwania klucza! Te gry spędzały sen z oczu wszystkim Giercownikom, tak będzie i teraz.
Tym razem nasza uwaga musi skupić się na odnalezieniu i wskazaniu kursorem przycisku Play na planszy. Nasz wynik jest oceniany liczba kliknięć.
Sterowanie za pomocą myszki.
Wyniki prosimy podawać w komentarzach.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga oraz Kagi Nochi Tobira i dodatkowo trylogia Button Hunt oraz The X Spot + wspaniały Me And The Key oraz ClickPlay
dabus zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pełna wersja kultowej gry zręcznościowo-platformowej w stylu retro. Twoje zadanie polega na odnalezieniu przyjaciół.

W VVVVVV wcielamy się w postać Kapitana Viridiana, dowódcy statku gwiezdnego, który podczas podróży wpada w tajemniczą anomalię. Aby ratować maszynę i załogę główny bohater postanawia skorzystać ze stacjonarnego teleportu. Szybko okazuje się jednak, że coś poszło nie tak, ponieważ wszyscy zostali przeniesieni do alternatywnego wymiaru o nazwie VVVVVV i rozrzuceni po nim. Zadaniem gracza jest zatem odnalezienie wszystkich członków załogi i znalezienie wyjścia z nietypowego wymiaru. Tytuł jest wariacją klasycznych platformówek 2D.

Sterowanie:
Strzałki lub W;S;A;D - poruszanie się
Spacja lub Z lub R - zmiana grawitacji
dabus skomentował
Treść komentarza: fajne

środa, 31.12.2014r.

dabus zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra polega na wyczyszczeniu planszy z kolorowych "kwadracików". Cel rozgrywki jest prosty - zdobyć jak najwięcej punktów. Można zastosować logiki do tworzenia większych grup.
Klocki znikają z planszy jeśli klikniemy na blok złożony z 2 lub więcej elementów. Im więcej klocków tym więcej punktów. Twoje postępy zostaną zapisane. Dlatego zachęcamy, aby odtwarzać grę ponownie i ponownie, aby zarobić jeszcze więcej punktów.
dabus zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Z dostępnych elementów zbuduj budowlę, która utrzyma się 10 sek.
Sterowanie za pomocą myszki.
dabus skomentował
Treść komentarza: uda się więcej niż 4:27 tylko
dabus skomentował
Treść komentarza: łatwizna poziom 7

czwartek, 11.12.2014r.

dabus skomentował
Miniaturka gry: Bup Bup
(174)
Treść komentarza: @rekishia: a moze 5/5?
dabus skomentował
Miniaturka gry: Bup Bup
(174)
Treść komentarza:
Gracze online (16):
Polecamy: