reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: czarass

Login: czarass
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 18.03.2012r.
Ost. logowanie: 31.03.2012, 19:53
Punkty: 46
Wiek 33
Status offline
Opis

piątek, 23.03.2012r.

czarass zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wkrocz w bajeczny świat SpongeBoba. Bajkowa gra z kultową gąbką morską, na którą czekają niebywałe przygody. SpongeBob bo o nim mowa będzie mógł wykonać kilka nietypowych zadań, rozwiązać liczne zagadki, oraz nieźle się przy tym zabawić. Wkrocz więc do podwodnego świata naszego bohatera, by następnie nim pokierować. To od ciebie zależy jak ułożą się jego losy! Komiksowo-animowany charakter gry, świetna grafika oraz liczne dialogi z pewnością wprowadzą cię w dobry nastrój

Sterowanie za pomocą strzałek oraz myszki.
czarass skomentował
Treść komentarza: Gra podobna to tych robionych na RPG Maker
czarass zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jeździj po całym mieście z samochodem i szukaj pubów, gdzie można grać z zespołem. Po każdym koncercie otrzymasz ocenę, która zwiększą popularność. W niektórych pubach można grać tylko jeśli masz wystarczająco dużo punktów. Zarobione fundusze inwestuj w sprzęt muzyczny oraz samochody
czarass skomentował
Treść komentarza: Gra fajna ale szybko mi się znudziła 3 na 5
czarass zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wybieramy 1 z 3 klas do wyboru i walczymy z przeciwnikami zdobywając doświadczenie i nowe umiejętności.
Sterowanie za pomocą myszki.
od 1 do 5 - wybór umiejętności
czarass skomentował
Treść komentarza: Gra super daje 5 na 5 polecam maga

środa, 21.03.2012r.

czarass zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Poznaj tajniki branży i zamień swoje marzenia na potężną firmę produkującą gry!
Za pomocą myszki zatrudniaj ludzi, twórz zespoły i przypisuj je do projektów Developmentu. W panelu Zarządzanie możesz także sprawdzić stan swoich finansów. Kiedy rozwój twojego biznesu zostanie oznaczony na czerwono, oznacza to, że twoja kariera projektanta gier jest skończona!

W panelu Laboratorium możesz tworzyć zespoły, które zajmą się badaniami mającymi na celu podwyższanie jakości projektowanych gier. Kiedy zespół zostanie utworzony, automatycznie zajmie się on badaniami technologii ukazanej na drzewie rozwoju. Sprawdzaj, jak sprzedają się twoje gry w panelu Dystrybucja. Przyciągnij uwagę konsumentów wykorzystując reklamę i promocję w panelu Reklama. I na koniec zobacz w panelu Rezultaty, jak sobie radzisz i jak twoje działania oceniają inni. W dziedzinie projektowania gier tak naprawdę nie ma zwycięzców..., ale to może być początek twojej drogi do sukcesu, o jakim ci się nie śniło!
czarass zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Poprowadź stację obsługi pojazdów. Klienci mogą tu sobie zażyczyć naprawy, tuningowania, lakierowania czy mycia swojego auta. Musisz również co jakiś czas zamawiać części zamienne, za które się płaci. Mądrze umieszczaj auta w poszczególnych stacjach, by nie było większych przestojów. Przyjmuj tylko te auta, które jesteś w stanie w miarę szybko obsłużyć. Po upływie pewnego czasu zniecierpliwiony klient odjedzie nie zapłaciwszy za żadną dokonaną usługę. U góry masz wyznaczony cel gotówkowy, jaki musisz osiągnąć w czasie wyznaczonym przez wskazówkę u dołu.
czarass skomentował
Treść komentarza: Straszna nuda i 0 ulepszeń 2

poniedziałek, 19.03.2012r.

czarass zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Druga część przygód Mardeka i Deugana. Świetny RPG!
Gracze online (5):
Polecamy: