reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: czaneczka

Login: czaneczka
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 19.05.2015r.
Ost. logowanie: 04.08.2016, 18:30
Punkty: 210
Wiek
Status offline
Opis

środa, 24.06.2015r.

czaneczka zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Twoim zadaniem jest wykonać przepyszne, pulchne serowe omlety, które zostaną zaserwowane hotelowym gościom na śniadanie. A więc wbij jaja do miski, zetrzyj na tarce żółty ser, dodaj przypraw do jajek i upiecz omlet na rozgrzanej patelni, pamiętając aby posypać go serem oraz przerzucić na drugą stronę, uważając aby podczas przerzucania nie upadł on na kuchenny blat.
czaneczka zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Obierasz ziemniaka na czas.

czwartek, 11.06.2015r.

czaneczka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Świetna gra zręcznościowo - platformowa będąca nie lada wyzwaniem dla każdego z giercowników. Zbierz wszystkie gwiazdki na każdym z poziomów w jak najkrótszym czasie.

piątek, 05.06.2015r.

czaneczka skomentowała
Treść komentarza: Hejka, jak chcecie mieć max level każdej z rzeczy, sprawdźcie solucje niedawno dodałam info jak dojść do maksymalnego levelu Pozdro!

środa, 03.06.2015r.

czaneczka skomentowała
Treść komentarza: Jaki jest Wasz ranking bohaterów?
czaneczka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejny raz wciel się w potężnego rycerza i powstań jako bohater do walki przeciwko złu, aby przynieść pokój na wszystkich ziemiach. Świat Cię potrzebuje!

Tysiąc lat temu przed erą zombi nie żyli bohaterowie, którzy znali technologię - liczyła się tylko siła ciała i umysłu oraz dobrze naostrzony oręż, który służył do walki z nieustającym zagrożeniem.

sobota, 23.05.2015r.

czaneczka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Niczym Bob Budowniczy wykonaj wysoką wieżę z klocków Lego, zamieniając się z konkurentem klockami. Wygrywa ten kto jako pierwszy ułoży wieże z klockami ułożonymi w kolejności od największego do najmniejszego, o czym informuje liczba na klocku. Konstrukcja nie musi być wykonana według kolejności liczb, to znaczy że można ustawiać na sobie klocki o różnych wartościach, pamiętając jedynie aby ciąg zmniejszał się ku górze. Z początku rywal będzie laikiem, także pokonanie go nie będzie trudne. Z czasem, w miarę pokonywania kolejnych rywali, zadanie będzie ulegać utrudnieniu, a rywale będą coraz mądrzejsi i sprytniejsi o błędy swoich poprzedników.
czaneczka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czy będziesz w stanie zrobić zadania z geometrii bez używania przyborów i polegać tylko na swoich oczach?
Kieruj się wzorem podanym w lewym dolnym rogu ekranu.
Sterowanie za pomocą myszki.
czaneczka zagłosowała
Miniaturka gry: IQ Test IQ Test
(688)
Ocena
(4)
Opis gry: Sprawdź swoje IQ za pomocą tej gry. Jest to test na inteligencje, na rozwiązanie którego masz 40 minut.
czaneczka zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Naszym zadaniem jest wstawiać organy, nerwy, kości szkieletu, mięśnie w odpowiadające im miejsca w interaktywnym modelu ciała człowieka. Zaznaczasz element i przeciągasz w odpowiednie miejsce, zmieniając również jego ustawienie (obracając je - opcja Rotate).
Gracze online (20):
Polecamy: