reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: czaczawin

Login: czaczawin
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 23.07.2013r.
Ost. logowanie: 29.03.2014, 09:21
Punkty: 269
Wiek 17
Status offline
Opis

środa, 12.02.2014r.

czaczawin zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra twórców wielokrotnie nagradzanej "Mythic Fort Defense" oraz wysoko ocenianej "Siege Knight" będąca ich duchowym następcą.

Wciel się w rolę samotnego wartownika wieży obronnej na granicach królestwa i podejmij walkę z nacierającymi hordami mitycznych stworzeń.
Podróżuj przez 8 pięknych, ręcznie rysowanych światów, od gęstych lasów Wildwood po ogniste szczyty Molden. Stocz bitwy z 4 unikalnymi bossami, z których każdy posiada własne zdolności i ataki. Strzelaj, wysadzaj, zamrażaj, pal i niszcz swoich wrogów przy pomocy 16 unikalnych czarów. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.

W skrócie: mnóstwo czarów, mnóstwo unikalnych opcji i mnóstwo zabawy!

czwartek, 16.01.2014r.

czaczawin zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Z początku myśleliśmy, że będzie to bardziej rozbudowana gierka piłkarska po zobaczeniu wstępnego menu. Jednak tak się nie stało, co jednak nie zmienia aktu że jest to gra rankingowa, dzięki czemu jako gracz możemy rywalizować z pozostałymi graczami. Cel gry jest bardzo prosty, naszym zadaniem jest podbijanie piłki przy pomocy myszki, aby ta nie spadła na ziemię.
czaczawin zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Gry typu Tower Defence należą do jednych z waszych ulubionych kategorii , ale kuleją z pewnego powodu – brak w nich spójności, czyli fabuły. Zazwyczaj akcja dzieje się z nieznanym nam miejscu, w którym od czasu do czasu pojawiają się wrogie jednostki (które my musimy niszczyć). „Pokemon Tower Defence” w tej kwestii bije inne gry tego tupu. Z resztą – nie tylko w tym!
Sterowanie za pomocą myszki.
czaczawin zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nic nie może powstrzymać marszu nieumarłych ... oprócz wysokich wież i kul.
czaczawin zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Crash Drive 2 to bardzo prestiżowa gra samochodowa w trybie multiplayer, oferująca praktycznie nieskończoną porcję rozrywki i niesamowite doświadczenia podczas gry.

Wraz z innymi graczami z całego świata wykonujemy różnorodne zadania na wytyczonym placu z przeszkodami. Nie ma ściśle ustalonego czasu przejazdu, ani innych denerwujących ograniczeń. Po prostu czysta przyjemność z jazdy. Dodatkowo możesz odblokować nowe pojazdy.

Gra składa się z czterech unikalnych poziomów i łącznie trzydziestu szybkich pojazdów, które można stopniowo kupić. Aby przejść do następnej rundy jest konieczne, aby sprostać wyzwaniom, które są wyświetlane w górnej części ekranu. Nie czekaj, kup swój pierwszy samochód i spróbuj wygrać z innymi graczami z całego świata!

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Shift lub Ctrl - nitro
Spacja - hamulec/drift
Enter - klakson

Gra bazuje na Unity Webplayer, którego należy ściągnąć i zainstalować by gra zadziałała(ok. 3MB). Unity jest rodzajem Flasha, ale dedykowanym do gier. Znajdziecie go klikając tutaj: Unity Webplayer
czaczawin zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jako samuraj przetnij jak największą ilość owoców, aby uzyskać wysoką punktację. Sterowanie za pomocą myszki.
czaczawin zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.
Fani obu serii w końcu się doczekali najnowszej odsłony kultowej już na giercowni gry! Doszły nam nowe postacie: Gaara i Orochimaru oraz pomocnicy: Jiraiya i Zhizhi Xiong . Jeśli graliście w poprzednie, to od tej nie będziecie mogli się oderwać.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika
czaczawin zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejny sezon rusza w Ultimate Football Management 13-14. Wciel się w managera klubu piłkarskiego z najmocniejszych lig europejskich i walcz o zwycięstwo w każdym meczu!

niedziela, 12.01.2014r.

czaczawin zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wikingowie przeszli do historii jako jedna z najpotężniejszych armii w historii. W tej grze możesz poprowadzić wojska Wikingów i postarać się podbić wszystkie wyspy wroga. Ale uważaj - istnieje wiele niebezpieczeństw.

Użyj siły i strategi swojego umysłu, by odpowiednio kierować swoje siły na wrogie obszary i ukończyć wszystkie poziomy w jak najkrótszym czasie!
Przejmij kontrolę nad wyspami kierując tam swoje oddziały. Możesz ulepszać parametry swoich jednostek. Czy uda Ci się wygrać wszystkie bitwy morskie?

Sterowanie za pomocą myszki.
Dokładne sterowanie wraz z instrukcjami podane w trakcie gry.
czaczawin zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dwarf Complete - rewelacyjna gra RPG zrobiona we flashu. Dużo zagadek do rozwiązania!
Gracze online (16):
Polecamy: