reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: cysiek63

Login: cysiek63
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 20.10.2011r.
Ost. logowanie: 13.08.2020, 19:07
Punkty: 505
Wiek 101
Status offline
Opis

wtorek, 31.05.2016r.

cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wcielamy się w słynnego Michaela Myersa - mordercę znanego z serii horrorów "Halloween". Musimy ukatrupiać kolejne ofiary w taki sposób, aby zebrać jak najwięcej punktów. Oczywiście z czasem będzie coraz trudniej!

poniedziałek, 09.11.2015r.

cysiek63 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Złe stworzenia chcą okraść magiczny gaj, a Twoim zadaniem jest je powstrzymać.
Masz do wyboru trzy opcje wież bazowych. Kiełki są tanie, szybkie i mogą strzelać daleko. Wieże Aqua (wodne) są droższe, ale warte każdego grosza w aktualizacji do spowolnienia atakujących. Najdroższe i potężne są wieże Rock (skalne), ale będziesz musiał poczekać chwilę przed uaktualnieniem tych potężnych obrońców. Po kilku poziomach można odblokować możliwość badań nad lepszymi wieżami, które będziesz musiał robić ponownie na każdej nowej mapie. Brzmi prosto, prawda? Ale bez wątpienia najlepsza bronią jest [spacja], co stawia grę w zwolnionym tempie i daje trochę wytchnienia.
cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Kontynuacja pierwszej części. Grupa Wikingów wypłynęła na wyprawę, której celem jest zdobyć wszystkie wyspy, jakie odkryją. Poprowadź najlepszą armię do pokonania napotkanych dzikusów i zdobywaj nowe ziemie!

piątek, 28.08.2015r.

cysiek63 zagłosował
Miniaturka gry: Grow 2 Grow 2
(888)
Ocena
(1)
Opis gry: Wybieraj różne elementy w odpowiedniej kolejności, aby w ostateczności wyewoluowały na najwyższy poziom.

czwartek, 13.08.2015r.

cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Ulepszona wersja bardzo popularnej gry "Doodle God" z ładniejszą, muzyką, i oprawą graficzną. Stwórz własny wszechświat za pomocą kombinacji ziemi, wody, ognia i powietrza.
W opcjach gry, jest możliwość wybrania języka Polskiego (następnie trzeba odświeżyć stronę, by gra zładowała się ponownie już w języku polskim).

Przestawiaj i łącz różnorodne kombinacje żywiołów ognia, ziemi, wody i powietrza, aby stworzyć cały świat! Jak wiadomo, budowa świata trwała nieco dłużej niż tylko jeden dzień. Dlatego musisz rozpocząć od początku i przejść od mikroorganizmów do zwierząt, od narzędzi do sztormów, od tworzenia armii do podboju całego kosmosu!

sobota, 23.05.2015r.

cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Obroń ogródek przed insektami. Czyli jak to się mówi - żaden pomysł na tower defence nie jest zły!

Rozstaw stanowiska obronne w strategicznych miejscach, aby powstrzymać insekty chcące dobrać się do Twoich zbiorów. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.

wtorek, 12.05.2015r.

cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wybierz stronę, wybierz plemię i walcz, pokonując niezliczone fale wrogów w grze Lego Legendy Chima: Plemienni wojownicy!


★Zostań obrońcą Chima, używając plemienia Lwa lub Krokodyla albo stań po stronie Lodowych wojowników, używając plemienia Niedźwiedzia polarnego albo Tygrysa szablastozębnego.
★Walcz wręcz ramię w ramię z Wojownikiem, posłuż się Miotaczem i postaw na odległość zamiast mocy albo zbieraj magiczne strzały za pomocą Generała plemienia.
★Zbieraj kryształy CHI, aby uwolnić specjalne niszczycielskie zdolności.
★Wykonuj wyzwania i niszcz przedmioty z LEGO, aby zdobywać monety i ulepszać siłę, obronę i specjalne zdolności Twojej postaci.
★Zbuduj flagę swojego plemienia i wezwij dodatkowe wsparcie, aby zrównoważyć siły na polu walki.
★12 niesamowitych postaci i 4 wyjątkowe środowiska.
cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Prosta ale wciągająca gra, w której sterujemy myśliwcem i likwidujemy wrogie jednostki latające oraz morskie.
cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Druga część gry Medieval Archer polegająca na strzelaniu z łuku do tarcz.

Sterowanie za pomocą myszki.
cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Złap w ręce łuk i sprawdź jak u Ciebie z celnością! Pamiętaj, by wziąć pod uwagę siłę i kierunek wiatru. Zdejmij wszystkie cele, zanim upłynie wyznaczony czas.
Sterowanie za pomocą myszki.
Wyniki prosimy podawać w komentarzach.
Gracze online (3):
Polecamy: