reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: cysiek63

Login: cysiek63
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 20.10.2011r.
Ost. logowanie: 24.11.2020, 16:04
Punkty: 505
Wiek 101
Status offline
Opis

niedziela, 16.02.2020r.

cysiek63 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sequel jednej z najlepszych i diabelnie wciągającej gry typu defense już jest - zapraszamy do Kingdom Rush: Frontiers!

Tym razem naszą wędrówkę rozpoczniemy na pustyni gdzie przyjdzie nam bronić miasta, w którym znajduje się nasz najgroźniejszy przeciwnik.. niestety po odparciu ataku wroga potężny czarnoksiężnik wydostaje się na zewnątrz i ucieka w siną dal – i tak rozpoczyna się nasza przygoda...

Weź w obronę egzotyczne lądy przed smokami czy np. upiornymi mieszkańcami podziemia i zetrzyj ich na miazgę.
W grze czekają na Ciebie nowe, wyspecjalizowane aktualizację wież oraz 18 nowych umiejętności. Są też nowi bohaterowie, z których każdy posiada 5 unikalnych uprawnień, które mogą zostać zmodernizowane w kampanii.

Zwarci i gotowy przemierzymy pustynie, dżungle.. zmierzymy się z kosmitami, mumiami oraz wyznawcami voodoo a w naszej przygodzie towarzyszyć nam będą pobratymcy tacy jak amazonki, piraci oraz ich statki.

W Kingdom Rush Frontiers genialne jest to, że nie wiadomo, z której strony wyskoczy przeciwnik. Gra nie polega na zablokowaniu jednej/dwóch tras i odpieraniu ataku. Sprytny wróg może rozpocząć karczowanie lasu tym samym tworząc sobie nową drogę do celu, wykorzystać czar otwierający nową drogę na środku planszy tylko po to aby dostać się do tego i pokonać naszą armię.

Do dyspozycji mamy wielu bohaterów o różnorodnych właściwościach. Nasz bohater podczas boju będzie zdobywał doświadczenie co zaowocuje zdobyciem kolejnego poziomu, za który otrzymamy punkty. Rozdamy je w panelu bohatera inwestując w coraz to lepsze umiejętności.

Czeka na nas wiele zróżnicowanych poziomów, 3 poziomy trudności, 41 typów przeciwników oraz walki z bossami. Część z wrogich jednostek już widzieliśmy, część zadebiutuje na naszym ekranie – goryle, robaki piaskowe, troglodyci czy nawet obcy. Przyjdzie nam toczyć boje na pustyni, w jaskiniach oraz dżungli. Twórcy przygotowali dla nas także budynki specjalne, w których możemy rekrutować pirackich wymoczków, dżiny, dzikie amazonki czy też legionistów. Nie są one jedynie drobnym dodatkiem, a bardzo pomocnymi i mocnymi jednostkami. Radzimy w nie inwestować i w miarę możliwości chronić – inaczej czeka nas ponowny wydatek.

Do naszej dyspozycji mamy 9 bohaterów, pełna lista to: Alric, Mirage, Cronan, Kapitan Blackthorne, Nivus, Dierdre, Grawl, Sha’tra oraz potężny smok Ashbite. Każdy z bohaterów posiada pięć unikalnych umiejętności, a ich rola na polu bitwy nie ogranicza się tylko do statystowania – potrafią nie rzadko wybawić nas z dużej opresji. Mogą albo przyzywać pomocne stworzenia, albo atakować obszarowo albo skupiać na sobie uwagę.

Fantastyczna grafika, humor, poziomy, detale – wszystko stoi na niesamowitym poziomie. No i ta grywalność… Na co czekasz? Do dzieła!


Sterowanie za pomocą myszki.
Skróty klawiszowe:
1 - wybierz/anuluj Zaklęcie Deszczu Ognia
2 - wybierz/anuluj Wzmocnienie Zaklęcia
3 - wybierz/anuluj bohatera
4 - wybierz/anuluj ekstra bohatera
Spacja - kasowanie wybranego zaklęcia/ power/ punkt rajdu.

poniedziałek, 30.12.2019r.

cysiek63 skomentował
Treść komentarza: Tylko trzy plansze?

piątek, 28.04.2017r.

cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wyspa pełna jest terrorystów. Dołącz do tych dzielnych bohaterówi pomóż im przywrócić porządek na wyspie. Możesz kupić bronie takie jak bazooka i karabiny maszynowe między poziomami.

sobota, 28.01.2017r.

cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Gra typu tower defense rozgrywająca się w realiach WWII. Rozstaw stanowiska obronne tak, by odeprzeć ataki wroga. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
cysiek63 zagłosował
Miniaturka gry: Ohm Ohm
(8)
Ocena
(1)
Opis gry: Chroń swoją astralną projekcję, aby połączyć się ze wszechświatem. Medytacja nie może być przerwana, a duchy przeszłości zrobią wszystko, by zakłócić koncentrację wielkiego mistrza.

czwartek, 27.10.2016r.

cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Musisz obronić magiczne drzewo przed różnymi zwierzętami.
Za zarobione fundusze kupuj nowe młoty i ulepszaj swoje drzewo.
Sterowanie:
Myszka - poruszanie się
LPM - Cios
A;D - przesuwanie obrazu
od 1 do 8 - zmiana młota

poniedziałek, 19.09.2016r.

cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Nieco odmienna gra typu obrona zamku. Tym razem zamiast bronić się, atakujesz chodzącą fortecą kolejne hordy przeciwników. Wykupuj przy tym ulepszenia i rozwijaj umiejętności!
cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: W post-apokaliptycznym świecie najlepszym sposobem, by być na szczycie jest ukazanie brutalnej siły i mocy, nie wspominając już o wielkiej wieży, której wszyscy będą zazdrościć i chcieć ci ją odebrać. Teraz musisz ją obronić za wszelką cenę!
cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wciel się w strażnika piekieł i odpieraj ludzi, dla których nie ma miejsca w przepełnionym piekle.

czwartek, 16.06.2016r.

cysiek63 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Zagubione miasto Chantite było znane z czarnej magii, więc poszukiwacze za bardzo się bali, by je odszukać! Czy rozwiążesz tajemnice znajdujące się w sercu dzikiej dżungli w tej wspaniałej grze z ukrytymi obiektami?
Gracze online (10):
Polecamy: