reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: cysiek63

Login: cysiek63
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 20.10.2011r.
Ost. logowanie: 21.06.2019, 17:03
Punkty: 485
Wiek
Status offline
Opis

piątek, 28.04.2017r.

cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wyspa pełna jest terrorystów. Dołącz do tych dzielnych bohaterówi pomóż im przywrócić porządek na wyspie. Możesz kupić bronie takie jak bazooka i karabiny maszynowe między poziomami.

sobota, 28.01.2017r.

cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Gra typu tower defense rozgrywająca się w realiach WWII. Rozstaw stanowiska obronne tak, by odeprzeć ataki wroga. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
cysiek63 zagłosował
Miniaturka gry: Ohm Ohm
(6)
Ocena
(1)
Opis gry: Chroń swoją astralną projekcję, aby połączyć się ze wszechświatem. Medytacja nie może być przerwana, a duchy przeszłości zrobią wszystko, by zakłócić koncentrację wielkiego mistrza.

czwartek, 27.10.2016r.

cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Musisz obronić magiczne drzewo przed różnymi zwierzętami.
Za zarobione fundusze kupuj nowe młoty i ulepszaj swoje drzewo.
Sterowanie:
Myszka - poruszanie się
LPM - Cios
A;D - przesuwanie obrazu
od 1 do 8 - zmiana młota

poniedziałek, 19.09.2016r.

cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Nieco odmienna gra typu obrona zamku. Tym razem zamiast bronić się, atakujesz chodzącą fortecą kolejne hordy przeciwników. Wykupuj przy tym ulepszenia i rozwijaj umiejętności!
cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: W post-apokaliptycznym świecie najlepszym sposobem, by być na szczycie jest ukazanie brutalnej siły i mocy, nie wspominając już o wielkiej wieży, której wszyscy będą zazdrościć i chcieć ci ją odebrać. Teraz musisz ją obronić za wszelką cenę!
cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wciel się w strażnika piekieł i odpieraj ludzi, dla których nie ma miejsca w przepełnionym piekle.

czwartek, 16.06.2016r.

cysiek63 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Zagubione miasto Chantite było znane z czarnej magii, więc poszukiwacze za bardzo się bali, by je odszukać! Czy rozwiążesz tajemnice znajdujące się w sercu dzikiej dżungli w tej wspaniałej grze z ukrytymi obiektami?

wtorek, 31.05.2016r.

cysiek63 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wcielamy się w słynnego Michaela Myersa - mordercę znanego z serii horrorów "Halloween". Musimy ukatrupiać kolejne ofiary w taki sposób, aby zebrać jak najwięcej punktów. Oczywiście z czasem będzie coraz trudniej!

poniedziałek, 09.11.2015r.

cysiek63 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Złe stworzenia chcą okraść magiczny gaj, a Twoim zadaniem jest je powstrzymać.
Masz do wyboru trzy opcje wież bazowych. Kiełki są tanie, szybkie i mogą strzelać daleko. Wieże Aqua (wodne) są droższe, ale warte każdego grosza w aktualizacji do spowolnienia atakujących. Najdroższe i potężne są wieże Rock (skalne), ale będziesz musiał poczekać chwilę przed uaktualnieniem tych potężnych obrońców. Po kilku poziomach można odblokować możliwość badań nad lepszymi wieżami, które będziesz musiał robić ponownie na każdej nowej mapie. Brzmi prosto, prawda? Ale bez wątpienia najlepsza bronią jest [spacja], co stawia grę w zwolnionym tempie i daje trochę wytchnienia.
Gracze online (6):
Polecamy: