reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: criminalgirl

Login: criminalgirl
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 10.01.2012r.
Ost. logowanie: 14.01.2021, 19:35
Punkty: 27 171
Wiek 31
Status offline
Opis

czwartek, 14.01.2021r.

criminalgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Slenderman Must Die: Silent Streets to intensywna i mrożąca krew w żyłach strzelanka z elementami horroru. Jesteś uwięziony w małej wiosce i musisz poszukać legendarnego Slendermana, który nawiedza ulice - ta kultowa postać nęka ludzi przez całą historię i od ciebie zależy, czy go znajdziesz i wyeliminujesz raz na zawsze! Ta gra ma dwa różne tryby do wyboru.

Musisz poruszać się po wiosce i szukać wskazówek - kiedy znajdziesz te wskazówki, musisz znaleźć serię przedmiotów, które pomogą ci zlokalizować i zniszczyć Slendermana. Czy przetrwasz i zniszczysz to złowrogie zagrożenie, czy Slenderman będzie twoją zgubą?

criminalgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: W tej kreatywnej grze kolorowance możesz pokolorować setki obrazów według numerów. Wybierz swoją ulubioną kategorię i baw się dobrze, tworząc piękną pikselową grafikę. Zwierzęta, kwiaty, pojazdy lub fantastyczne stworzenia - Color Pixel Art Classic ma niesamowite obrazy na każdy gust. Po prostu dotknij, aby malować, lub dotknij i przytrzymaj, aby pokolorować kilka bloków naraz. Odpręż się i baw się dobrze!
criminalgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pamiętacie Papa's Pizzeria i Papa's Burgeria...? Tym Razem Papa Louie otworzył cukiernie. Twoim zadaniem jest jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Także serwuj stosy naleśników, gofrów i tostów francuskich, od tego jak będziesz starał się z wypiekiem, zależeć będzie renoma oraz utarg cukierni.
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa's Louie Series
criminalgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Stwórz swoją wizję trenera Pokemonów.
criminalgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Próbujesz zbadać opuszczony budynek. Ale ktoś zamknął drzwi od zewnątrz! Czy możesz rozwiązać ten problem? Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
criminalgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Bubble Shooter w nowej, matematycznej odsłonie. Coraz więcej bąbelków gromadzi się w tej unikalnej i trudnej strzelance! Aby usunąć je z ekranu, musisz połączyć ze sobą cyfry, aby ich suma wynosiła 5. Dasz radę to zrobić, zanim dotrą na dół ekranu?
criminalgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Adventure Island to ekscytująca platformowa gra zręcznościowa. Wyruszasz w niej na Adventure Island i kontrolujesz uroczą małpę Bobo. Bobo znudzony jest swoim codziennym życiem i chce je urozmaicić, znajdując przygodę, odkrywając nowe i ekscytujące miejsca na tej interesującej wyspie!
criminalgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wszyscy znamy Święta Wielkanocne, ale nie wszyscy znamy historię o wielkanocnych zajączkach. Początkowo związane są one z niemieckimi tradycjami, a następnie rozprzestrzeniają się po całym świecie w opowieści podobnej do tej o św. Mikołaju. Zając Wielkanocny to postać ludowa i symbol Wielkiej Nocy. Opisany jako królik, który przynosi jaja wielkanocne dzieciom, które były dobre w ciągu roku. Według legendy stwór niesie kolorowe jaja w sowim koszyku, ma w nim również cukierki, a czasem także zabawki i zanosi je do domów dzieci. I jako taki wykazuje podobieństwa do Świętego Mikołaja, ponieważ obaj przynoszą prezenty dla dzieci w noc poprzedzającą ich święta.

Victoria znajduje się w magicznym lesie wielkanocnym. Przybyła tutaj, mając nadzieję znaleźć jak najwięcej magicznych jaj. Może Ty nigdy nie słyszałeś o tym magicznym lesie, ale to całkowicie normalne, ponieważ prawie nikt o nim nie słyszał. Jest bardzo dobrze ukryty i zamaskowany przez wielkanocne króliki, które nie dzielą się swoim największym sekretem z nikim. I to nie tylko las wielkanocny, jajka są również bardzo dobrze ukryte.

Victoria musi być bardzo ostrożna, ponieważ magiczne pisanki ukryte są głęboko w lesie. A ponieważ ten las jest tak tajemniczy, kto wie, czego można się tam spodziewać. Pomóżmy Victorii znaleźć te magiczne jajka. Ale jednocześnie pomóżmy jej uniknąć wszelkich możliwych problemów podczas odkrywania tego nieznanego miejsca.
criminalgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wcielasz się w Ninje, który musi przejść szkolenie, ukończyć 30 poziomów, by zaimponować swojemu sensei.
criminalgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
Gracze online (6):
Polecamy: