reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: claudia98

Login: claudia98
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.06.2008r.
Ost. logowanie: 19.03.2011, 16:48
Punkty: 98
Wiek 22
Status offline
Opis

wtorek, 15.03.2011r.

claudia98 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wydostań się z budynku, w którym jest pełno pomieszczeń.Pełno zagadek do rozwiązania.Trzeba wytężyć umysł.
claudia98 skomentowała
Treść komentarza: INSTRUKCJA
1. Idziemy drabiną na górę, bierzemy zawór i wracam na dół. Teraz idziemy w lewo, a nastepnie na dół. Zapamiętujemy układ pokręteł.

2. Teraz podążamy w górę i w lewo. Podnosimy łyżeczkę i umieszczamy zawór na rurze (tam, gdzie jest takie kółko). Ustawiamy pokrętła tak, jak było to pokazane na urządzeniu z bezpiecznikami. Kręcimy zaworem i słyszymy charakterystyczny trzask (pęknięcie rury).

3. Udajemy się do miejsca, skąd wzięliśmy zawór. Podnosimy białą, maleńką kuleczkę. Schodzimy na dół, w lewo i jeszcze dwukrotnie na dół. Podnosimy kartkę i wsadzamy brakującą kuleczkę do zegara (jest z prawej strony na podłodze). Otrzymujemy trójkąt B.

4. Następnie schodzimy jeszcze niżej i skręcamy w prawo. Podnosimy monetę. Tu czeka nas również łamigłówka z dzwonami - musimy odpowiednio uderzyć w dzwony tak, aby wszystkie bloczki podniosły się do góry. Jak ją rozwiążemy (a wystarczy się trochę nimi pobawić ) otrzymujemy trójkąt D.

5. Idziemy na prawo, trzy razy na górę i do końca w prawo. Znajdujemy się przy maszynie, do której musimy wpisać odpowiedni kod. Skąd go wziąć? Kod mamy na monecie, wystarczy się jej przyjrzeć (klikając na nią w inwentarzu). Wpisujemy kod "4913". Otworzyła się nam skrzynia, z której wyjmujemy trójkąt C oraz bezpiecznik.

6. Idziemy dwa razy w prawo, a potem na dół i wkładamy do tablicy elektrycznej brakujący bezpiecznik. Schodzimy dwa razy na dół i włączamy maszynę. Na dwóch "bzyczących" żarówkach kładziemy łyżeczkę, by doprowadzić do zwarcia. Ze skrytki na dole zabieramy trójkąt A.

7. Wchodzimy trzy razy na górę i umieszczamy trójkąty w szarym okręgu. Wchodzimy do windy i klikamy górny przycisk. Po zatrzymaniu się windy klikamy dolny przycisk i klikamy na krajobraz.

piątek, 13.06.2008r.

claudia98 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kieruj dziewczyną z Mew Mew Power i zbieraj "dowody sympatii" od widzów - pluszaki, bukiety kwiatów, listy i inne.

środa, 11.06.2008r.

claudia98 skomentowała
Treść komentarza: Fajowa! super saxer!
claudia98 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wydostań się ze szkoły.
claudia98 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Udekoruj paznokcie według wzoru podanego wzoru.
claudia98 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Masz dość facetów narzucających się na imprezkach? Poskacz im trochę po głowie!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - skok
claudia98 skomentowała
Treść komentarza: Maksik dla fajnej
claudia98 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Nie bądź łatwą panienką i nie daj sie obmacać, to ty masz wejść im na głowe i to dosłownie
claudia98 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Druga część super gry, w której podrywamy chłopaków. Dziewczyna jest w szkole jedną z mniej atrakcyjnych, ale dzięki pięknym oczom może mieć każdego - klikając na chłopaka i przytrzymując LPM podrywasz go, a on zaczyna za tobą łazić. Kiedy zobaczy Cię dziewczyna, z zazdrości zaczyna również go podrywać - wtedy klikaj LPM najszybciej jak potrafisz. Najbardziej wartościowi chłopacy, to ci przy których jest najwięcej dziewczyn.
Pochwal się wynikiem w komentarzu oraz koleżankom na GG.
Gracze online (9):
Polecamy: