reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: caibre

Login: caibre
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 25.12.2010r.
Ost. logowanie: 15.06.2012, 21:01
Punkty: 600
Wiek 21
Status offline
Opis Jeden mały klaps dla człowieka - jeden wielki tyłek dla ludzkości. xD

piątek, 15.06.2012r.

caibre zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Pędź w zawrotnym tempie przez lesiste tereny i wykonuj najniebezpieczniejsze triki. Extreme Skater to pełna akcji gra, w której możesz zasmakować ekstremalnej jazdy na deskorolce.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z;X;C - triki
caibre zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Wcielamy się w małego smoka, który musi odzyskać swoje jaja, walczymy z wrogami zdobywamy pieniądze i dokonujemy ulepszeń.

czwartek, 14.06.2012r.

caibre zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przemierzałeś już starożytny Rzym w grze Cradle of Rome, Persję w Cradle of Persia. Czy tym razem chciałbyś wybrać się do Egiptu?
W czasie gry będziesz miał szansę podróżować przez pięć epok historycznych przemierzając sto poziomów gry. Dodaj własnej interpretacji powstawaniu wspaniałych cywilizacji. Będziesz zachwycony grą między innymi dzięki malowniczej grafice.

Twoim zadaniem będzie łączenie układanek, za które otrzymasz niezbędne do budowy surowce niezbędne, by tchnąć w ten kraj ducha.
Zadanie to można wykonać grając w grę typu puzzle. W pierwszych poziomach chodzi tylko o to, aby przynajmniej trzy takie same przedmioty ułożyć koło siebie szczególnie w miejscach mających niebieskie tło. Gwarantuje to przejście do kolejnego poziomu. W dalszych levelach trzeba już bardziej kombinować i starać się usuwać specjalne kwadraty. Chociażby te mające na obrazku kilof. Po uzbieraniu kilku mamy możliwość użyć tego przedmiotu do usunięcia wybranego klocka, który nam zawadza. Poza tym należy zbierać pieniądze (monety, srebro…), za które da się zakupić budynki. Można także wspomnieć o niezbędnym jedzeniu, bez którego nie można w żaden sposób wyżywić robotników. Po zakupie jakiejś rzeczy zawsze mamy szanse zarobić dodatkowe punkty poprzez wykonanie jakiegoś zadania. Może to być chociażby ułożenie w poprawnej kolejności klocków z czynnościami niezbędnymi do wzrostu pomidora lub poskładanie obrazka z porozrzucanych części.
Sterowanie za pomocą myszki.
caibre zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Obroń zamek wikingów przed zombie, za zarobione pieniądze kupuj ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.
caibre zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Jako Agent Fasola pozbieraj w każdym z poziomów potrzebne Ci elementy do śledztwa. Uważaj jednak na pilnujących ich ochroniarzy.
Sterowanie za pomocą strzałek lub W;S;A;D.
caibre zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Istnienie życia po śmierci to trudna debata, która od wieków trwa na całym świecie. Czy mamy dusze? Czy jesteśmy aniołami? Czy staniemy się np. drzewem? Czy nasz duch może prześladować np. biednego, młodszego brata w snach i poprosić go, by odnalazł naszą duszę zawieszoną pomiędzy światami?

Wniknij do umysłu bezimiennego chłopca, który myśli tylko o swojej zmarłej siostrze, która utknęła pomiędzy tym życiem, a następnym. Co trzyma ją na tym świecie i co może jej brat zrobić nawet gdyby wiedział?

niedziela, 10.06.2012r.

caibre zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Celem gry jest zlikwidowanie wszystkich kul z ekranu, aby nie wpadły one do "ula". Na początku gry z pewnego miejsca wylatują określonym torem kolorowe kule. Miś trzyma 3 kulki - ich kolejność zmieniamy za pomocą spacji. Gdy wystrzelona kula trafi w dwie inne kule tego samego koloru, następuje ich likwidacja. Niektóre kule na jakiś czas zawierają rózne bonusy jak spowolnienie ruchu kul, bomba, cofnięcie kul...
Sterowanie:
Myszka - celowanie
Lewy Przycisk Myszy - strzał
Spacja - zmiana kolejności wystrzeliwanej kuli spośród tych, które trzyma miś.
caibre zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Twoim zadaniem jest zapełnić cały pusty obszar znajdującej się na planszy formy. Na nią nakładaj elementy znajdując się u dołu ekranu.
Sterowanie za pomocą myszki.
caibre zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Znajdujesz się w zakładzie psychiatrycznym i musisz się z niego wydostać. Zbieraj klucze i dochodząc do drzwi uważaj po drodze na wszystkie pułapki.

Wcielasz się w rolę prawdziwego wariata, który ma szansę uciec ze szpitala psychiatrycznego. Kaftan bezpieczeństwa nico ogranicza Ci ruchy, a chory umysł gubi momentami drogę. Jednak to nie zmniejsza Twoich szans na ucieczkę.
Sterowanie podane w grze.
caibre zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Po raz drugi wrogi klan chce uprzykrzyć Ci życie. Zaatakowali cię w czasie medytacji, nie ma na co czekać, trzeba wiać! Uciekaj przez pełne przeszkód i wrogów trasy, skacz, rób wślizgi i stosuj ciosy, aby uciec z tego miejsca. Przy okazji zbieraj złoto, żeby dokupić za nie ulepszenia.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - atak
Gracze online (36):
Polecamy: