reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 13.12.2018, 07:03
Punkty: 292 840
Wiek 29
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

sobota, 05.09.2009r.

c700 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Czy jesteś wystarczająco mądry, by pokonać Mózgowców w ich własnych grach?
Udowodnij swoje wielkie zdolności umysłowe!
c700 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Kolejna wersja lubianego przez wszystkich pasjansa. Układaj karty tak, aby wszystkie zeszły się kolorami w odpowiedniej kolejności.
c700 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Zemścij się na ludziach i pomóż okrutnemu gołębiowi zbombardować jak najwięcej przechodniów.
c700 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Zostań prywatną stylistką Ashley Tisdale.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ubieramy odjazdową dziewczynę na deskorolkowy wypad z kumplami.
c700 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Zabawa typu point&click.
c700 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Zanurz się w to kolorowe kosmiczne dopasowywanie klocków! Wypełnij każdy kolejny rząd, aby się go pozbyć i przejść do następnego poziomu.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - strzał
c700 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Tym razem mamy do czynienia z dziewczyną z lekka zadziorną. Musimy dopasować ubrania adekwatne do jej żywiołowej osobowości.

piątek, 04.09.2009r.

c700 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Pokonaj trasy w wyznaczonym czasie.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - turbo
c700 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: W 2035r. przewidziany 'energetyczny krach' stał się rzeczywistością. Zapasy paliw kopalnianych osiągnęły decydujące poziomy, ale i odnawialne źródła energii nie mogą radzić sobie ze zwiększonym popytem dla mocy. Planeta Ziemia jest w niebezpieczeństwie. Jedynie wykorzystywanie nowego źródła energii może zmienić postać rzeczy...
Warte 4 milion dolarów za kilo, Helium 3 nie produkuje żadnych szkodliwych produktów ubocznych i tylko 100 ton metrycznych jest w stanie zasilić mocą całą planetę przez rok. Hel 3 najpierw został odkryty podczas misji Apollo z 1970 r., wyemitowany jako produkt uboczny ze słońca podczas reakcji jądrowych i lecący przez galaktykę wraz z wiatrem słonecznym. Nie mająca ochronnego pola magnetycznego Ziemi, księżycowa gleba wchłonęła Helium 3 w zasobach dla milionów lat.
Międzynarodowy Program Przeszukiwania Księżyca (ILEP) został założony w jednym celu: wydobycia i wykorzystania tego nowego paliwa znajdującego się pod księżycową powierzchnią oraz założenia infrastruktury niezbędnej ułatwić dużą skalę wydobywcza ze względu na niespotykany poziom współpracy między konkurencyjnymi agencjami kosmicznymi.
Zjednoczony pod transparentem ILEP, księżyc jest podzielony na cztery międzynarodowe sektory: Amerykański, Rosyjski, Chiński i Hinduski.
Każdy sektor jest odpowiedzialny za wydawanie pozwoleń, wyznaczających strefy, które szczególne przedsiębiorstwo może wydobywać.
Przy 4 milionach za kilo, Helium 3 jest najcenniejszym naturalnym zasobem we wszechświecie. Konkurencja pomiędzy konkurencyjnymi towarzystwami górniczymi jest zacięta: strefowe spory, claim-stealing, sabotaż i ataki od bez zezwolenia wyrachowanych górników; niebezpieczeństwa, przed którymi muszą stawać są codzienne. 2033 Heston Proclamation przyznał wszystkim posiadającym zezwolenia górników prawo do niedźwiedziego wręcz uzbrajania się w obrębie swoich twierdz. Obrona twojej twierdzy jest nie tylko konstytucyjnym prawem, ale i koniecznością jeśli chcesz wydobyć więcej Helu 3 niż twoi rywale.
Każdy wie kto był pierwszy na księżycu ale nikt kiedykolwiek nie pamięta kto był drugi. Teraz niech zapamiętają Ciebie jako człowieka, który wydobył najwięcej surowca, zdobył fortunę i pomógł przetrwać naszej planecie!
Gracze online (34):
Polecamy: