reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: bundy

Login: bundy
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.07.2010r.
Ost. logowanie: 25.03.2011, 19:32
Punkty: 285
Wiek 23
Status offline
Opis

piątek, 25.03.2011r.

bundy zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! W grze jesteśmy robotem, który bierze udział w cyber sprincie, musimy omijać różnorakie przeszkody, pokonując jak najdłuższy dystans.
Sterowanie za pomocą strzałek.

czwartek, 10.03.2011r.

bundy zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Wyścigi jakich jeszcze nie było! Pasjonująca gra w której wcielisz się w uczestnika przełajowych wyścigów konnych.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - skok
X - przyspieszenie
A - obejrzenie się za siebie

Do osób, którym gra nie działa - wymaga zainstalowanego Shockwave Player, który znajdziecie tutaj: Shockwave Player

wtorek, 14.09.2010r.

bundy zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wskakuj na motor i pokonaj tralową trasę w jak najkrótszym czasie.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - nitro
bundy zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Zrób z siebie prawdziwego kulturystę!

sobota, 14.08.2010r.

bundy skomentował
Treść komentarza: jak wam nie dziala to nie laska w google wpisac i normalnie ocenic? a nie ze nie dziala i odrazu 1 dajecie ogarnijcie sie.

wtorek, 10.08.2010r.

bundy zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Pomóż prezydentowi Bushowi poprowadzić stoisko z hot dogami. Musisz się szybko wyrabiać z przyrzadzaniem fast foodów, by cokolwiek zarobić i przejśc do następnego etapu.

niedziela, 08.08.2010r.

bundy zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Druga odsłona gry, w której mamy za zadanie podziwiać z "wywalonym jęzorem" kobiece ciała. Tym razem główny bohater udał się do hotelu, w którym przebywają panie... jest na co popatrzeć!

środa, 04.08.2010r.

bundy zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Ile kończyn ma ryba? Czy to prawda, że wszystkie biedronki to wyłącznie samice? Z ilu sylab składa się wyraz "nauka"? Ile rzeczowników występuje w zdaniu "Kasia wzięła psa na spacer do parku"? Z kim spotkał się chrząszcz w Szczebrzeszynie w wierszu Jana Brzechwy?
To przykładowe pytania jakie stawiane są uczniom w szkole podstawowej na poziomie piątej klasy. I z takimi pytaniami borykają się dorośli uczestnicy najnowszego programu "Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty?", który bije rekordy popularności na całym świecie.
Podstawowy program nauczania szkolnego jest dobrze znany wszystkim dorosłym" – nic bardziej mylnego! Gdy rozpoczyna się sprawdzian, większość z nich nie zna odpowiedzi. W czasie teleturnieju, dorosły uczestnik odpowiada na zadawane przez prowadzącego pytania. Gdy nie może sobie z nimi poradzić, wybiera jednego z obecnych dwunastolatków, który stara się pomóc w udzieleniu właściwej odpowiedzi. Każdy z zawodników powinien poprawnie odpowiedzieć na jedenaście pytań. Jeśli uczestnik nie potrafi tego zrobić lub doszedł do etapu, na którym chce zatrzymać wygraną do tej pory kwotę, musi powiedzieć jedno magiczne zdanie: "Nie jestem mądrzejszy od piątoklasisty”. Wielu dorosłym naprawdę trudno przechodzi to przez gardło!
bundy zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w polskiego lotnika z II wojny światowej i powalcz nad Anglią z hitlerowskimi samolotami.
bundy zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Trzeba umiejętnie ruszać myszką aby trafić piłką do kosza. Rzucać możemy z 3 odległości w 3 różnych trybach.
Gracze online (19):
Polecamy: