reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: bociej

Login: bociej
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 18.08.2010r.
Ost. logowanie: 19.08.2019, 02:07
Punkty: 272
Wiek 24
Status offline
Opis

sobota, 14.04.2012r.

bociej skomentował
Treść komentarza: Z żopy ta gra jakaś...

piątek, 23.03.2012r.

bociej zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Najlepsza gra tower defense na świecie powraca oferując więcej niż kiedykolwiek wcześniej! Bloons TD5 ma niesamowite nowe funkcje, w tym wszystkie Twoje ulubione wieże z BTD4 z 8 niesamowitymi aktualizacjami każdej z nich zamiast 4, plus dodatkowo 2 zupełnie nowe wieżyczki.

Jest coś w ludzkiej (i nie tylko) naturze, że z czasem naturalni wrogowie napadają na siebie. Koty kontra psy, lwy kontra hieny czy małpy kontra balony - co nie wiedziałeś, ze małpy i balony są naturalnymi wrogami? W ich środowisku naturalnym, dzikie balony są cichymi, śmiertelnie skutecznymi zabójcami. Po raz piąty już próbują zdobyć małpie państwo.
Twoim zadaniem jest tak rozstawiać małpie wieżyczki obronne tak, by złe balony nie przedostały się przez Twoje terytorium.

Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc.

Wojska nawodne i powietrzne, znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy.
Sterowanie za pomocą myszki.

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.

Kolejne gry z zerii Bloons znajdują się tutaj: Bloons

niedziela, 11.12.2011r.

bociej skomentował
Treść komentarza: Lipa nie grajcie w to
bociej zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Strzelaj kolorowymi oczyma tak, aby obok siebie znajdowały się minum 3 jednakowe w celu wyeliminowania ich z planszy. Sterowanie myszką.
Sterowanie:Myszka
bociej zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona wciągającej gry, w której Twoim zadaniem będzie złapanie cukierka. Przed Tobą zupełnie nowe plansze i dawka logiczno-zręcznościowej zabawy.
Sterowanie za pomocą myszki.
bociej zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Buduj z groszków struktury, przeciągając je na miejsce. Kliknij na zielony trójkąt lub naciśnij spację, kiedy będziesz gotowy, aby poprowadzić groszki do końca poziomu za pomocą myszki.
bociej zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Świat Baśni znowu znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie! Aby być w stanie pomóc pięknym i dobrym wróżkom, będziesz musiał odzyskać cztery rozdziały magicznej księgi. Cztery czajodziejki żywiołów- Wody, Ognia, Powietrza oraz Ziemi, czekają na Twoją pomoc. Podobieraj wszystkie wydarzenia oraz akcje w poprawny sposób, tak, aby być w stanie przywrócić szczęście oraz pokój do Świata Baśni. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy przejdziemy wiele poziomów różnych gier logicznych, zręcznościowych i spostrzegawczych. (W grze mamy pomocnika w postaci latającej wróżki, która wszystko po kolei nam tłumaczy).
Wydawcy tej gry zrobili wszystko, co znajduje się w ich mocy, aby zwrócić Twoją uwagę na tą produkcję oraz zawartą w niej przewspaniałą grafikę. Wygląda na to, że nie ma nawet na co tutaj narzekać!
bociej zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra oparta o zasady fizyki.Kombinuj tak z dostępnymi elementami żeby Voltorb dotarł do elektryczności.
Sterowanie za pomocą myszki.
bociej zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zamieniaj miejscami wodne kryształy tak, aby obok siebie znalazły się w rzędzie lub kolumnie minimum 3 takie same w celu wyeliminowania ich z planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.
bociej zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Strzelaj z łuku do tarczy i zostań mistrzem!
Celuj w tarcze i postaraj się zestrzelić 70% z nich, aby przejść do następnej planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (25):
Polecamy: