reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: bessi

Login: bessi
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 24.08.2010r.
Ost. logowanie: 11.12.2010, 23:02
Punkty: 398
Wiek 23
Status offline
Opis żelki >.

środa, 06.10.2010r.

bessi zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kwietniowe deszcze sprowadzają w maju kwiaty... i kolejny numer magazynu, którego okładkę zaprojektujesz Ty!
Instrukcja:
Kliknij na "More Dresses for You!"
Klikaj na kategorie po bokach, a następnie wybieraj różne opcje, aby zobaczyć je na modelce.
Kiedy modelka będzie gotowa, kliknij Done.
Teraz klikaj, aby wybrać czcionkę do tekstu na okładkę.
Kliknij BG Colors, aby zmienić tło na okładce.
Kliknij Print, aby wydrukować, i Replay, aby zacząć od początku.
bessi zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Druga część gry w której opiekujemy się kaczuszką i szkolimy ją w różnych dyscyplinach. Następnie biorąc udział w zawodach zdobywaj monety potrzebne do ulepszania Twojego pupila.

. Zwiększaj jej umiejętności biegania, pływania, latania i wspinania się. Karm ją, by podnieść jej również poziom energii. Dzięki temu dotrwa do końca każdego wyścigu. W sklepie zmieniaj czapeczki, fryzury i kolory swojego pupila, by jego wygląd miał charakter, i żeby wyróżniał się z tłumu. Kupisz tam także maksymalny poziom umiejętności, jaki Twoja kaczka może osiągnąć w każdej dziedzinie. Staraj się przejść całą grę i sprawić, by kaczka została niekwestionowanym mistrzem. Rywale z każdym wyścigiem będą coraz szybsi.
bessi skomentowała
Treść komentarza: taka sobie ; )
bessi zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś wielkim poszukiwaczem złota i wspaniałych diamentów. Aby znaleźć swoje skarby, musisz kopać podziemne tunele. Gdy masz do za dużo złota, odnieś je do domku.
"California Gold Rush" porusza niezwykle interesujący temat "gorączki złota". Wcielamy się w rudowłosą piękność o imieniu Mandy, która trafiła w okolice San Francisco w roku 1848, gdy wybuchła największa gorączka złota w Stanach Zjednoczonych.

Jest to gra zręcznościowa z elementami logicznej. Sprawnie posługując się kilofem Mandy zagłębia się w coraz niższe partie ziemi, drążąc korytarze w poszukiwaniu żył złota. Cechą charakterystyczną jest fakt, iż nasza bohaterka posiada ograniczoną ilość punktów wytrzymałości, zmniejszających się wraz z każdym machnięciem kilofem. A ponieważ pod ziemią wiele się może zdarzyć, wydobyte złoto można wymienić na przydatne przedmioty: dynamit, belki podtrzymujące strop czy mapkę z zaznaczonymi żyłami złota.
bessi skomentowała
Treść komentarza: fajna tylko szkoda że krótkie
bessi skomentowała
Treść komentarza: fajna ..
bessi zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sequel Grow Island - zabawy typu Grow. Twoim zadaniem jest dobrać opcje w odpowiedniej kolejności tak, by...
bessi zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w rolę detektywa i odkrywaj ślady pozostawiane przez bandytów. Nie możesz pozwolić sobie na fuszerkę - żadne przestępstwo nie może ujść nikomu płazem.
bessi skomentowała
Treść komentarza: nawet fajna
bessi skomentowała
Treść komentarza: takie sobie .
Gracze online (3):
Polecamy: