reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: baru

Login: baru
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 14.03.2007r.
Ost. logowanie: 10.12.2018, 15:09
Punkty: 2 435
Wiek 24
Status offline
Opis

sobota, 22.09.2012r.

baru skomentował
Treść komentarza: epicka giera lepsza od minecrafta
baru zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Przenieś się na ulice i zasmakuj miejskiej walki w niegdyś spokojnej dzielnicy willowej. Rozpocznij od misji treningowej, aby nauczyć się zasad funkcjonowania w tej pełnej akcji grze. Lubisz walczyć za pomocą granatów? Wolisz RPG? A może piły? Nie ma problemu - możesz wybrać dowolną opcję i z jej pomocą pozbyć się swoich wrogów albo po kolei, albo wszystkich naraz z wykorzystaniem wielkiego wybuchu. Ulepszaj swoje bronie, opancerzenie i specjalne zdolności, kiedy tylko pojawi się taka szansa!
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
Q - ekwipuj broń
R - przeładuj
Spacja - granat
Dokładne sterowanie podane w trakcie gry

Gra bazuje na Unity Webplayer, którego należy ściągnąć i zainstalować by gra zadziałała(ok. 3MB). Unity jest rodzajem Flasha, ale dedykowanym do gier. Znajdziecie go klikając tutaj: Unity Webplayer
baru zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wyrusz do Krainy Baseek na poszukiwanie pokemonów. Postaraj się złapać je wszystkie. Tylko od Ciebie zależy jak poprowadzisz swoją karierę trenera.
Jednakże, jako główny quest, to pokonać i zdobyć rzadki ABSOL. Postaraj się także pokonać lidera lasu Pokemona Catcher Smith'a. Pokaż mu, kto tu jest szefem!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - interakcja
Myszka - cała reszta
Enter - menu

poniedziałek, 28.05.2012r.

baru skomentował
Treść komentarza: lubie cytrusy

niedziela, 27.05.2012r.

baru skomentował
Treść komentarza: ja mam 12 lat i gram rok na klasyku, umiem już całe Stairway to Heaven i Hotel California. Pozdrawiam wszystkich grających na instrumentach
baru zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Uważaj, Shakiro! Ta egzotyczna tancerka rusza się tak płynnie, że zahipnotyzowałaby węża!

czwartek, 12.04.2012r.

baru zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna edycja gry Dkicker, tym razem jest to Liga Włoska. Postaraj się wykorzystać każdą piłkę i strzel jak najwięcej goli! Uwaga, w grze istnieje możliwość tzw, dobitek.
Sterowanie za pomocą myszki.
baru skomentował
Treść komentarza: dobra gra, lecz strzela się ciężko. 4 i do ulu

poniedziałek, 19.12.2011r.

baru zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Czy wytrzymasz tę ekstremalną uphillową walkę i dojedziesz aż do mety? Zbieraj kupki pieniędzy i ścigaj się w czwartej ekscytującej odsłonie popularnej serii Uphill Rush. Wygrane wykorzystaj do ulepszania swoich pojazdów. Niezależnie od tego, czy korzystasz z łodzi motorowej czy z delfina, żaden obiekt nie jest bezpieczny - zmiażdż wszystko na swojej drodze!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - skok/triki
X - turbo
M - mapa
baru zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Baranek Shaun wraz z przyjaciółmi znajdują się w Londynie, gdzie jak sądzą zostaną przerobieni na kebaby. Chcą znaleźć sposób, by wrócić na swoją farmę.
Pomóż Shaunowi, Timmy'emu i Shirley tak współdziałać, by osiągnąć cel każdego poziomu, którym jest, aby wszystkie trzy owce bezpiecznie dotarły do końca etapu (oznaczonego białą strzałką).
Każdy z bohaterów posiada inne zdolności. Steruj nimi w taki sposób, aby pokonać przeszkody i dotrzeć w wyznaczone miejsce.

Home Sheep Home 2 jest tak dopracowany pod względem grafiki, zagadek i humoru, że, na pewno wywoła uśmiech na ustach najbardziej zatwardziałych graczy. Rozwiązania zagadek ... sprawiają, że dorosły gracz nie raz zapiszczy z radości jak dziecko (tylko nie mów nikomu).

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się owcami
1;2;3 lub wskazanie kursorem myszki - wybór owcy, która chcesz sterować
R - restart levelu
Gracze online (13):
Polecamy: