reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: bartus111

Login: bartus111
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 03.05.2010r.
Ost. logowanie: 03.04.2020, 21:39
Punkty: 977
Wiek 21
Status offline
Opis

niedziela, 14.04.2019r.

bartus111 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Warfare 1944 to kontynuacja popularnego Warfare 1917. Poprzednio walczyliśmy w okopach, teraz przyjdzie nam prowadzić żołnierzy przez żywopłoty i inne opłotki północnej Francji. Do gracza należy zarządzanie dostępnymi surowcami i wypuszczanie odpowiednich jednostek w odpowiednim momencie. Do wyboru mamy snajperów, operatorów moździerzy, CKMów, oficerów itd.

Poprzednia cześć: Warfare 1917

wtorek, 27.02.2018r.

bartus111 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Stwórz własnego wojownika i wygraj każdy pojedynek, by zostać najlepszym z gladiatorów i walczyć na wszystkich arenach świata. Za zgromadzoną kasę ulepszaj swoje uzbrojenie.
Sterowanie
W;S;A;D - poruszanie się;
Myszka - sterowanie bronią oraz tarczą
LPM - atak
E- wyrzucenie broni
B- zmiana zbroi
Spacja - zmiana łuku i miecza

sobota, 22.07.2017r.

bartus111 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wspaniała gra miezy dobrem a złem i dodano herosów I dzięki hacku macie premium które wam daje nową spell,Extra Gold i jednego wojownika i można zmienić ich wygląd i są dodane nowe mapki,potwory i bossy ale jakie to są to sami sprawdzcie Może się kilka minut ładować ale warto czekać Miłej Gry

poniedziałek, 18.04.2016r.

bartus111 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jest to sequel gry Bullet Heaven czyli niesamowitej gry Fantasy, w której walczymy z przeciwnikami, bossami, a cały ekran jest zalany pociskami.

piątek, 19.02.2016r.

bartus111 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gra multiplayer, która obecnie robi ogromną furorę pośród międzynarodowej społeczności internetowej. Grają w nią miliony graczy!
Graj online z graczami z całego świata, którzy starają się stać największą ze wszystkich komórek! Kontroluj swoją maleńką komórkę i jedz innych graczy, aby rosnąc! Ale uważaj: więksi gracze, starają się, abyś to Ty stał się ich obiadem. Przetrwaj jedz tyle tak długo, aby stać się największą komórką w grze!

P.S. Dobrze jest zapuścić sobie w tle ulubioną muzyczkę.

Tryby gry:
*FFA - standardowe każdy na każdego.
*Team - 3 zespoły (czerwony, niebieski, zielony), komórki w tych samych kolorach nie mogą się wchłonąć, ale przytulanie się można poczuć dużym spadkiem prędkości.
*Experimental - Na mapie pojawiają się spawnery (czerwone wirusy), które plują masą, nie można przez nie przeniknąć nawet jeżeli jest się mniejszym od nich, jeżeli w taki wpadniemy - giniemy, a spawner wypluwa część masy którą posiadaliśmy. Dodatkowo, strzelanie w wirusy je przesuwa (zamiast je powiększać i rozdzielać).wtorek, 24.11.2015r.

bartus111 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Na początku lojalnie ostrzegamy - możecie się nie oderwać zbyt szybko od tego akurat Zjadacza Czasu. Jest to oparta na prostych zasadach gra strategiczna nawiązująca do I wojny światowej w niepokojący sposób. Ręczymy, że po kampanii w Warfare 1917 będziecie już wiedzieć, na czym polegała wojna okopowa.
Mechanika jest zabójczo prosta - produkujemy oddziały, a one pojawiają się na polu bitwy i prą przed siebie dopóki nie zginą lub nie znajdą okopu, w którym mogą się zacząć bronić. Celem każdego etapu rozgrywki, w dwóch kampaniach, brytyjskiej i niemieckiej, jest dotarcie swoimi jednostkami na drogą stronę pola walki. I tyle. Brzmi to dość banalnie, ale gdy weźmiemy pod uwagę różne rodzaje wojsk i ich silne oraz słabe strony oraz kilka rodzajów wsparcia (artyleria, gaz), nie mówiąc już o zdobywaniu punktów doświadczenia i wykupywaniu dodatkowych bonusów... to wszystko składa się na naprawdę wciągającą, i wyzywającą, gierkę.
bartus111 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Zombi wrócili i kolejny raz jesteś wysłany na barykady, by ochronić wioskę przed zagładą. Jesteś samotnym bohaterem. Twoim zadaniem jest eliminacja wszystkich zombie za pomocą różnych broni. Za zdobyte punkty reperuj lub ulepszaj swoje barykady.

piątek, 21.08.2015r.

bartus111 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kontynuacja pierwszej części. Grupa Wikingów wypłynęła na wyprawę, której celem jest zdobyć wszystkie wyspy, jakie odkryją. Poprowadź najlepszą armię do pokonania napotkanych dzikusów i zdobywaj nowe ziemie!
bartus111 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Walcz z zastępami potworów, takimi jak: wampiry, zombie, czarownice, szkielety i wiele innych. Twoim zadaniem jest dostać się do wojskowego laboratorium badawczego i bezpiecznie ewakuować naukowca i sprzęt. Ulepszaj strzały, pułapki, miecze, czary i wiele więcej... aby osiągnąć zwycięstwo!

wtorek, 23.06.2015r.

bartus111 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jest to RTS z odrobiną mieszanką tradycyjnej Tower Defense. Zostałeś przydzielony jako dowódca do obrony Ziemi, poprowadź swoje wojska do niesamowitej bitwy kosmicznej. Wykupuj ulepszenia i uratuj planetę przed atakiem.
Gracze online (8):
Polecamy: