reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: bardock

Login: bardock
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.03.2008r.
Ost. logowanie: 09.12.2017, 13:45
Punkty: 488
Wiek 30
Status offline
Opis

sobota, 29.04.2017r.

bardock skomentował
Treść komentarza: Ogarnąłem wszystkie zakończenia w jakieś 20 minut. Fajna gierka.
bardock zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra przygodowa z 6 zakończeniami. Co może zrobić pies, gdy jego pan go gdzieś porzuci?

Jest środek nocy, pada duży deszcz, kiedy ty i twój pan jedziecie na spacer (lub tak myślisz). Twój właściciel postanowił cię przywiązać do drzewa i zostawić. Uzyskaj pomoc, by się uwolnić i przejdź przez las, aby zemścić się lub nie, to zależy jak jesteś na zaistniałą sytuację zły. Istnieje 6 zakończeń, które mogą zostać odblokowane. Dokonaj swojego wyboru!
bardock zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Nowatorski, kosmiczny RTS (strategia czasu rzeczywistego), łączący w sobie epickie bitwy kosmiczne oraz rozwój planet. Wciela się w rolę młodego dowódcy Aldrina, który dołączył do ruchu oporu i walczy przeciwko opresyjnym rządom Imperium, aby przywrócić wolność i niezależność systemów planetarnych.
Sterowanie za pomocą myszki.
W;S;A;D lub Strzałki - kamera
Dokłądne instrukcje podane w trakcie gry.


Instrukcja w języku polskim:
Wybór jednostek:
a) kliknij lewym przyciskiem na jenostkę
b) przytrzymaj lewy przycisk myszy i przytrzymaj lewy przycisk myszy i przeciągnij po ekranie, aby wybrać więcej jednostek.

Przenoszenie jednostek:
Kliknij lewym przyciskiem myszy w dowolne miejsce, aby przenieść wybrane jednostki.

Odznaczenie jednostek:
a) kliknij na przycisk 'Deselect' umieszczony nad mapką
b) naciśnij spację

Zniszczenie wybranych jednostek:
Naciśnij Ctrl+X

Wybór określonego typu jednostek:
Wybierz z ramki i przytrzymaj następujące klawisze, aby wybrać określone typy jednostek: Z - napastnik, X - wojska, C - obrona, V - serwis (można je połączyć).

Dodanie do grupy:
Wybierz z ramki i przytrzymaj klawisz Shift

Usunięcie z grupy:
Wybierz z ramki i przytrzymaj klawisz Ctrl

Otwórz panel planety:
Usuń zaznaczenie wszystkich jednostek, a następnie
a) Kliknij dwukrotnie na planecie
b) Kliknij na tej planecie, a następnie kliknij przycisk 'Open'
c) Kliknij na planecie i naciśnij klawisz Spacja

Sterowanie kamerą:
a) W;S;A;D lub Strzałki
b) przesuń kursor z ekranu gry
c) kliknij na minimapie
bardock zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Krew będzie rozlana na arenie w walkach na śmierć i życie! Zmień swojego gladiatora w istną maszynę do zabijania i walcz o swoją egzystencję. Dzięki swojej sile i umiejętnościom będziesz mógł pokonać każdego przeciwnika. Jednak, żeby tak się stało musisz toczyć widowiskowe walki i kupować ulepszenia.
Gra, w której wcielasz się w rolę walecznego gladiatora. Dzięki swojej sile będzie mógł pokonać każdego przeciwnika. Jednak, żeby tak się stało musisz zbierać kasę i kupować ulepszenia.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z;X - atak
C;V - specjale
Spacja - wściekłość

niedziela, 24.08.2014r.

bardock skomentował
Treść komentarza: Gra jest zepsuta
bardock zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Musisz obronić swoje terytorium? Być może wieża Tesli jest tym, czego potrzebujesz.
Wejdź na swoją elektryczną wieżę Tesli i przygotuj się do zadania obrażeń nadciągającemu wrogowi. Starannie rozmieść swoje wieże, aby zniszczyć intruzów, zanim zdołają uszkodzić twój bastion. Okiełznaj moc błyskawicy i pokonaj ich wszystkich! Za każdą zniszczoną wrogą jednostkę otrzymujesz gotówkę, którą możesz wydać na ulepszenia, co pozwoli Ci zabić jeszcze więcej wrogów. Oto najlepsza gra o obronie wieży, inspirowana przez samego Nikolę Teslę!

Sterowanie za pomocą myszki.
od 1 do 5 - wybór wieży
bardock zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Dawno temu, w odległej galaktyce... Separatyści najechali Christophsis, planeta jest uwikłana w Wojny Klonów. Wojska generała Skywalkera chcą odbić przy pomocy żołnierzy z plecakami odrzutowym ważny obiekt - wieże komunikacyjną. Wciel się w jednego z nich i zniszcz wrogie obiekty. Pamiętaj, by kontrolować poziom paliwa. Niech żyje Republika.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - strzał
bardock zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Dołącz do gry i zbuduj swoje miasteczko! W grze wcielasz się we właściciela firmy budowlanej, a twoim zadaniem będzie budowanie budynków, które muszą przynosić zysk. Musisz zadbać o wszystko,czyli wykupić teren, przyjąć zlecenie na budowanie oraz dostarczać materiały budowlane w taki sposób, aby żadna budowa nie miała przestoju.

sobota, 12.04.2014r.

bardock zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Druga część świetnej gry defense. Rzecz dotyczy dwóch korporacji, które toczą między sobą bój o dominację. Stawiaj bazy, baraki, wieże obronne i inne budynki, rozmieszczaj je w strategicznych miejscach i nie pozwól, żeby oddziały wroga przedostały się do Twojej bazy.
bardock zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Sprawdź czy posiadasz w sobie Instynkt Przetrwania! Twoim zadaniem jest, przejść przez miasto opanowane przez hordy nieumarłych, broniąc się w tymczasowych bazach.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (1):
Polecamy: