reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: asterix50r

Login: asterix50r
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 04.02.2009r.
Ost. logowanie: 17.02.2019, 21:05
Punkty: 1 733
Wiek 20
Status offline
Opis

poniedziałek, 09.10.2017r.

asterix50r skomentował
Treść komentarza: genialne

sobota, 20.05.2017r.

asterix50r skomentował
Treść komentarza: genialna
asterix50r zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż małemu, czerwonemu potworkowi obudzić swojego ojca oraz do niego dotrzeć. Dokonasz tego usuwając z drogi elementy o różnych kształtach. Uważaj tylko, by nie spadł.
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 17.04.2017r.

asterix50r skomentował
Treść komentarza: suuuuuuuuuuuuuuuupcio
asterix50r zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Ten kucharz uwielbia hamburgery i cheesburgery z grilla. Więc pomóż mu dostarczyć ich jak najwięcej do klientów. Wystrzel je jak najdalej i za zarobione fundusze ulepszaj co się tylko da, aby być coraz skuteczniejszym.
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 14.04.2017r.

asterix50r zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Ta opowieść opowiada o mieszkańcach zamku, którzy zagubili się podczas swojej podróży. Twoim zadaniem jest tak kombinować i usuwać odpowiednie elementy, aby doprowadzić ich do teleportów, które to pomogą im w podróży powrotnej.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 12.04.2017r.

asterix50r skomentował
Treść komentarza: straszna gra
asterix50r zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Pomóż pingwinom w unikaniu potworów.
Sterowanie za pomocą strzałek.
asterix50r zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wyeliminuj roboty z planszy ustawiając w ich pobliżu bomby. By zdobyć jak najwięcej punktów zużyj jak najmniej ładunków wybuchowych i zbierz wszystkie gwiazdki na planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 08.04.2017r.

asterix50r zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra producentów Angry Birds wciągająca równie dobrze jak nie lepiej. Tym razem głównymi bohaterami nie są ptaki, a zielone świnie.
W Bad Piggies HD v2.0 zamiast burzyć konstrukcje za pomocą procy (i wściekłych ptaków), budujemy pojazdy. Tak! Złe świnie nie przestały marzyć o dobrej jajecznicy. Nadal szukają ptasich jajek i nadal nie mają szczęścia. Mapa na której zaznaczony był jajeczny skarb została porwana na strzępy. Świnie rzucają się w pogoń za jej kawałkami. W tym celu budują przedziwne pojazdy, aby pokonać trudności jakie napotykają na swej drodze.
Kombinuj z dostępnymi elementami tak, by skonstruować wymyślne maszyny i dotrzeć prosiakiem do wyznaczonego celu.

Ciekawostka:
Studio Rovio Entertainment poinformowało, że gra Bad Piggies w ciągu trzech godzin od premiery znalazła się na szczycie listy najpopularniejszych gier w amerykańskim App Store. Jest to najlepszy debiut spośród wszystkich gier fińskiej firmy. Poprzednio rekordy należały do Angry Birds Space oraz Amazing Alex.
Gra Złe Świnki potrzebowała zaledwie trzech godzin, aby znaleźć się na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się aplikacji na urządzenia mobilne. Czas pokaże, czy złe świnki zdołają dłużej utrzymać swoją pozycję, ale jak na razie wydaje się być ona niezagrożona. Mikael Hed, szef studia Rovio, podkreślił, że sukces Bad Piggies jest przede wszystkim wynikiem zaufania fanów, którzy „okazali naszym grom niesamowite wsparcie w ciągu całego roku”.
Gracze online (22):
Polecamy: