reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: aramis217

Login: aramis217
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 14.08.2012r.
Ost. logowanie: 02.04.2020, 13:12
Punkty: 222
Wiek 23
Status offline
Opis

środa, 08.05.2019r.

aramis217 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pamiętacie Papa's Pizzeria oraz inne gry z tej serii. Tym Razem Papa Louie otworzył restaurację serwującą grillowane kanapki z serem. Twoim zadaniem jest jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Przyjmuj zamówienia i serwuj im serowe kanapki, frytki... od tego jak będziesz starał się, zależeć będzie renoma oraz utarg nowej restauracji.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa Louie's restaurant series + oczywiście zabawna platformówka Papa Louie When Pizzas Attack

wtorek, 07.05.2019r.

aramis217 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Genialna karciana gra strategiczna. Broń swojego zamku i walcz o zdobycie terytorium z przeciwnikami w pojedynkach karcianych.
Każda walka polega na korzystaniu z kart odpowiadających za wykonywanie różnych akcji, takich jak atak, obrona, zebranie surowców i tak dalej.

Weź udział w wielkiej wojnie o władzę nad królestwem. Do dyspozycji w każdej rundzie masz sześć kart do wyboru. Możesz wybrać atak, obronę lub zdecydować się na budowę kopalni czy murów lub rzucić czar. Pamiętaj, że musisz zniszczyć przeciwnika zanim on to zrobi. Za zdobyte pieniądze możesz kupić kilka wzmocnień. Wszystko jest intuicyjne, co oznacza dana karta można domyślić się po samych ilustracjach. U góry danej karty masz podane jakie składniki są Ci potrzebne do jej wyłożenia i tak np. do wysłania marszu łuczników (Archer March) potrzebne są Ci 4 jednostki złota, 3 mięsa, 6 jednostek drewna. Żeby zdobyć mięso możesz wysłać do lasu (jeśli posiadasz) myśliwego na polowanie (Forest Hunt) itd.
Sterowanie za pomocą myszy.

poniedziałek, 31.08.2015r.

aramis217 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kontynuacja gry w pokera na Dzikim Zachodzie. Ograj najlepszych miejscowych graczy i zostań mistrzem pokera!
Gracze online (2):
Polecamy: