reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: angel0449

Login: angel0449
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 29.01.2010r.
Ost. logowanie: 15.05.2015, 21:13
Punkty: 1 218
Wiek 27
Status offline
Opis

niedziela, 26.04.2015r.

angel0449 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Big Farm to gra, w której jak sama nazwa wskazuje należy stworzyć dużą i właściwie prosperującą Farmę. Gra ta wymaga wiele przemyślanych ruchów i strategii. Należy również pamiętać o dobrej znajomości ekonomii, dzięki której nasza gospodarka będzie przynosiła korzyści finansowe. Jak w prawdziwej farmie owoce naszej pracy rosną i pomnażają się. Każde zakupione przez nas ziarno dobrze zasadzone i pielęgnowane zwróci się nam kilka krotnie. Dzięki zarobionym monetom będziemy mogli kupować budynki, zwierzęta oraz maszyny rolnicze. Big Farm to ciekawa zabawa dla miłośników flory i fauny. Dzięki tej grze poznamy wiele ciekawych zwierzątek nauczymy się o nie dbać i troszczyć. Do tego gra jest oprawiona w kolorową grafikę oraz miłą wesołą melodię.
Sterowanie za pomocą myszki


Odnieś sukces jako przedsiębiorczy farmer z prawdziwego zdarzenia. W przeglądarkowym świecie uprawiasz rośliny, hodujesz zwierzęta gospodarcze i stajesz się najlepszym farmerem na wielkiej farmie.Oprócz klasycznych zadań farmerskich jakie czekają na ciebie w przeglądarkowej grze Goodgame Big Farm, czyli sadzenie i uprawa roślin, owoców i warzyw, oraz hodowania i pielęgnacji zwierząt musisz również zadbać o aspekt ekonomiczny twoich farmerskich włości. Jako właściciel wielkiej farmy będziesz miał pełne ręce roboty. Zebrane zboże będziesz musiał zmielić w młynie, by otrzymać z niego mąkę, lub pożywną paszę dla twoich zwierzaków.

Budując takie łańcuchy produkcyjne w grze Goodgame Big Farm w mgnieniu oka odniesiesz spektakularny sukces jako farmer. Musisz również zatroszczyć się o finanse. Pieniądze potrzebne do rozwoju twojej farmy zdobędziesz sprzedając z zyskiem płody rolne i zwierzęta. Zadbaj więc o to, by zebrać jak najwięcej warzyw i owoców, a także o to, by twoje zwierzęta urosły na farmie duże i zdrowe.

Odpadki powstałe podczas hodowli zwierzaków na twojej farmie możesz ponownie wykorzystać jako nawóz na twoje uprawne pola. W ten sposób nic się nie zmarnuje, a twoje rośliny zyskają darmowy nawóz. Oczywiście, na tak wielkiej farmie jak twoja wirtualna farma w grze Goodgame Big Farm nie wystarczą nawet najlepiej zorganizowane dwie ręce. Możesz jednak zatroszczyć się o pomocników, które zajmą się za ciebie częścią obowiązków. Tutaj też musisz pamiętać o wypłatach dla pracowników oraz o stworzeniu przyjaznego klimatu pracy.

W grze możesz również zawierać tak zwane sojusze z innymi farmerami, by wspólnie łatwiej pracowało się na farmach. W grupie część obowiązków łatwiej jest wykonać, a ponadto można zaskarbić sobie w ten sposób również inne profity. Oczywiście nie brak w Goodgame Big Farm również ducha rywalizacji. Możesz bowiem stawać w szranki z innymi farmerami w grze. Tylko jeden z was może bowiem być czempionem w zakresie hodowli i wyhodować na przykład najwięcej gruszek w najkrótszym czasie. Podejmij farmerskie wyzwanie!

sobota, 15.03.2014r.

angel0449 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Wydostań się z tego domu korzystając z odkrytych wskazówek i znalezionych przedmiotów.
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 24.12.2013r.

angel0449 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Tworzymy kolejną stronę zaprojektowanej przez siebie mangi, tym razem o tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Miłej gry.
angel0449 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czas na wybranie i przystrojenie wymarzonej choinki.
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 21.12.2013r.

angel0449 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Paczka nowych poziomów do gry Cheese Barn.
Myszka jest głodna, Twoim zadaniem jest pomóc jej zdobyć ulubiony ser.
Sterowanie wraz z instrukcjami podane w trakcie gry.
angel0449 skomentowała
Treść komentarza: jak dla mnie gra jest ciekawa dam 4/5 nie wiem tylko jak przejść 22 poziom

wtorek, 17.12.2013r.

angel0449 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Ubierz i umaluj tą dziewczynę, która z zawodu jest sekterką.
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 15.12.2013r.

angel0449 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Twoim zadaniem jest namalować (odtworzyć) znane dzieła sztuki.
angel0449 skomentowała
Treść komentarza: gra nie jest zła plus za oryginalny pomysł dam 4/5

sobota, 14.12.2013r.

angel0449 skomentowała
Treść komentarza: fajna gra
Gracze online (2):
Polecamy: