reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: andzia33

Login: andzia33
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 01.06.2009r.
Ost. logowanie: 23.06.2015, 20:14
Punkty: 5 637
Wiek 26
Status offline
Opis

wtorek, 23.06.2015r.

andzia33 skomentowała
Treść komentarza: super (y)
andzia33 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Nowatorskie, bardzo ciekawe połączenie gry logicznej z grą przygodową typu point&click. Nasz samochodowy bohater Wheely jest w poważnych tarapatach, gdyż jako członek rodziny ma wiele domowych obowiązków, a jednym z nich jest koszenie trawnika. Podczas dzisiejszego koszenia kosiarka uległa uszkodzeniu. Co za pech na sam początek dnia! Postanawia wyruszyć do pobliskiego marketu w celu nabycia nowego sprzętu. Kombinuj i przełączaj tak różne elementy, aby pomóc Wheely'emu w jego przygodach.
Gotowy? Odpalaj silnik!

niedziela, 20.01.2013r.

andzia33 dodała
Opis gry: Przygodowa gra typu point&click. Wkrocz do barwnie przedstawionego, lśniącego śniegiem, baśniowego świata. Yuki (co oznacza "śnieg" w języku japońskim) jest najładniejszym dzieckiem w mieście, mama poprosiła ją, by dostarczyła babci ciasteczka w urodzinowym prezencie i Twoim zadaniem jest jej w tym pomoc.
Sterowanie za pomocą myszki.
andzia33 skomentowała
Treść komentarza: hehe,niezle4/5
andzia33 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Poczuj się jak sławny Indiana Jones. Pomóż awanturnikowi pokonać dany level jak w najkrótszym czasie po drodze zbierając skarby i oczywiście uważając na przeszkody.
Sterowanie za pomocą strzałek lub W:S:A:D.
andzia33 skomentowała
Treść komentarza: Uwielbiam tego typu gry,5/5

poniedziałek, 21.11.2011r.

andzia33 dodała
Miniaturka gry: Daps Daps
(35)
Opis gry: HICIOR! Zabawa typu point&click. Twoim zadaniem jest bezpieczne przeprowadzenie bohaterów przez ich pierwszą wyprawę na planetę owoców i warzyw, gdzie zbiorą idealne składniki do ich ulubionego dania.
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 03.11.2011r.

andzia33 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Klikaj na grupy minimum 2 jednakowych elementów znajdujących się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.
andzia33 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Właśnie bierzesz udział w nowym telewizyjnym show Milionerzy. Co jesteś w stanie poświęcić dla miliona dolarów? Może rękę? Jeśli tak, to sprawdź się w grze o milion i łap banknoty uważając na spadające ostrze gilotyny. Powodzenia!
Sterowanie za pomocą myszki.

Wyniki prosimy podawać w komentarzach.
andzia33 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Kolejny klon Angry Birds. Wygraj z Platformą Obywatelską.
Gracze online (12):
Polecamy: