reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: aleksander825

Login: aleksander825
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.01.2010r.
Ost. logowanie: 25.02.2020, 18:01
Punkty: 15 636
Wiek 27
Status offline
Opis

niedziela, 05.01.2020r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Panda Air Fighter to zabawna, wciągająca strzelanka. Walcz z nikczemnymi najeźdźcami goblinów i pokonaj bossa w walce powietrznej, by być wybawcą Mooshmooland! Pomóż Ironpaw i dzielnemu wojownikowi Pandzie, wypełnić misję i pokonać bossa w jego nowoczesnym samolocie!
aleksander825 skomentował
Treść komentarza: Gra dobra ale sterowanie jest trochę wkurzające 4/5

sobota, 04.01.2020r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ile wynosi grecki dług, jaka jest jego struktura i jak Grecja znalazła się w takiej sytuacji? To juz obojętne!
aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. YouTuberzy Lina, Lili Cross, Rovi23, ManoloTEVE, Soliid Snaake, The Marcony Games i MagicManMo przygotowują się do przyjęcia Bożego Narodzenia, ale nie wiedzą, że zły PigSaw przygotował dla nich niebezpieczny prezent. Pomóż im wybrnąć z tej niebezpiecznej sytuacji.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

środa, 25.12.2019r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest odnaleźć w szkole pudełko kolorowej kredy. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

poniedziałek, 16.12.2019r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wspaniała gra miezy dobrem a złem i dodano herosów I dzięki hacku macie premium które wam daje nową spell,Extra Gold i jednego wojownika i można zmienić ich wygląd i są dodane nowe mapki,potwory i bossy ale jakie to są to sami sprawdzcie Może się kilka minut ładować ale warto czekać Miłej Gry

sobota, 14.12.2019r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: W magicznej krainie żyją tak niesamowite stworzenia jak jednorożce. Kiedyś na ich polanie pojawiła się ściana składająca się z różnokolorowych cegieł. Stopniowo spada i jeśli dotknie ziemi, jednorożce będą zmuszone opuścić tę polanę. W grze Brick Breaker Unicorn uratujesz ich dom. W tym celu musisz użyć specjalnej platformy i piłki. Wystrzeliwując piłkę, postarasz się rozbić ścianę. Odbita piłka zmieni trajektorię i spadnie w dół. Musisz podstawić platformę pod piłkę i ponownie posłać ją w kierunku cegieł.

piątek, 13.12.2019r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra hazardowa utrzymana w klimacie dzikiego zachodu. Zostań mistrzem pokerowych rozgrywek i zarób jak najwięcej kasy.

niedziela, 08.12.2019r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabijaj wrogów, zarabiaj pieniądze i nie pozwól by wróg na Twoje ziemie.
Sterowanie:
A - ruch do tyłu
S - ruch w dół
D - ruch do przodu
W - ruch w górę
Lewy przycisk myszy - przytrzymaj i puść by wystrzelić strzałę

czwartek, 05.12.2019r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sequel jednej z najlepszych i diabelnie wciągającej gry typu defense już jest - zapraszamy do Kingdom Rush: Frontiers!

Tym razem naszą wędrówkę rozpoczniemy na pustyni gdzie przyjdzie nam bronić miasta, w którym znajduje się nasz najgroźniejszy przeciwnik.. niestety po odparciu ataku wroga potężny czarnoksiężnik wydostaje się na zewnątrz i ucieka w siną dal – i tak rozpoczyna się nasza przygoda...

Weź w obronę egzotyczne lądy przed smokami czy np. upiornymi mieszkańcami podziemia i zetrzyj ich na miazgę.
W grze czekają na Ciebie nowe, wyspecjalizowane aktualizację wież oraz 18 nowych umiejętności. Są też nowi bohaterowie, z których każdy posiada 5 unikalnych uprawnień, które mogą zostać zmodernizowane w kampanii.

Zwarci i gotowy przemierzymy pustynie, dżungle.. zmierzymy się z kosmitami, mumiami oraz wyznawcami voodoo a w naszej przygodzie towarzyszyć nam będą pobratymcy tacy jak amazonki, piraci oraz ich statki.

W Kingdom Rush Frontiers genialne jest to, że nie wiadomo, z której strony wyskoczy przeciwnik. Gra nie polega na zablokowaniu jednej/dwóch tras i odpieraniu ataku. Sprytny wróg może rozpocząć karczowanie lasu tym samym tworząc sobie nową drogę do celu, wykorzystać czar otwierający nową drogę na środku planszy tylko po to aby dostać się do tego i pokonać naszą armię.

Do dyspozycji mamy wielu bohaterów o różnorodnych właściwościach. Nasz bohater podczas boju będzie zdobywał doświadczenie co zaowocuje zdobyciem kolejnego poziomu, za który otrzymamy punkty. Rozdamy je w panelu bohatera inwestując w coraz to lepsze umiejętności.

Czeka na nas wiele zróżnicowanych poziomów, 3 poziomy trudności, 41 typów przeciwników oraz walki z bossami. Część z wrogich jednostek już widzieliśmy, część zadebiutuje na naszym ekranie – goryle, robaki piaskowe, troglodyci czy nawet obcy. Przyjdzie nam toczyć boje na pustyni, w jaskiniach oraz dżungli. Twórcy przygotowali dla nas także budynki specjalne, w których możemy rekrutować pirackich wymoczków, dżiny, dzikie amazonki czy też legionistów. Nie są one jedynie drobnym dodatkiem, a bardzo pomocnymi i mocnymi jednostkami. Radzimy w nie inwestować i w miarę możliwości chronić – inaczej czeka nas ponowny wydatek.

Do naszej dyspozycji mamy 9 bohaterów, pełna lista to: Alric, Mirage, Cronan, Kapitan Blackthorne, Nivus, Dierdre, Grawl, Sha’tra oraz potężny smok Ashbite. Każdy z bohaterów posiada pięć unikalnych umiejętności, a ich rola na polu bitwy nie ogranicza się tylko do statystowania – potrafią nie rzadko wybawić nas z dużej opresji. Mogą albo przyzywać pomocne stworzenia, albo atakować obszarowo albo skupiać na sobie uwagę.

Fantastyczna grafika, humor, poziomy, detale – wszystko stoi na niesamowitym poziomie. No i ta grywalność… Na co czekasz? Do dzieła!


Sterowanie za pomocą myszki.
Skróty klawiszowe:
1 - wybierz/anuluj Zaklęcie Deszczu Ognia
2 - wybierz/anuluj Wzmocnienie Zaklęcia
3 - wybierz/anuluj bohatera
4 - wybierz/anuluj ekstra bohatera
Spacja - kasowanie wybranego zaklęcia/ power/ punkt rajdu.
Gracze online (16):
Polecamy: