reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: aleksander825

Login: aleksander825
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.01.2010r.
Ost. logowanie: 19.09.2019, 17:45
Punkty: 15 055
Wiek 27
Status offline
Opis

niedziela, 25.08.2019r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Alpha Guns to strzelanka 2D side scroller z klasyczną rozgrywką i unikalną mechaniką. Graj jako żołnierz z Elite Force.
Posiada: Klasyczną rozgrywkę zręcznościową. 5 różnych postaci do wyboru. 30 trudnych poziomów. Dużo bossów i czołgów do walki w Alpha Guns. Łatwy w użyciu i płynny system kontroli. Niesamowita grafika, fajna muzyka i dźwięk.
aleksander825 skomentował
Treść komentarza: Gra dobra ale czegoś mi brakuje 3/5
aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Oto trójwymiarowa strzelanka pierwszoosobowa - Dead Target Zombie Shooter, która pod względem fabuły i grafiki nie ustępuje grom wymagającym instalacji na komputerze osobistym. W końcu zrozumiesz, co jest konieczne do sukcesu gry. Tylko kilka elementów - grafika, łatwość zarządzania i fabuła. Wszystko to jest tutaj obecne, poza dość dobrą jakością, poza tym gra ma doskonałą atmosferyczną muzykę, która przenosi wszystkie horrory i strach fabuły, wydaje się nawet, że można usłyszeć, jak gdzieś kapie woda i zombie powoli wędrują wokół, będziesz wstrzymywał oddech.

poniedziałek, 19.08.2019r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pokémon Mega to turowa gra przeglądarkowa bardzo lojalna wobec anime Pokemon na PC i platformę mobilną. W tej grze jesteś trenerem Pokémonów i musisz przechwytywać, trenować i aktualizować wszystkie Pokémony. Ewoluuj Pokemony i zdobywaj nowe umiejętności oraz większą siłę bojową!
aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Chodzi o twoją głowę! Wybierz swoją ulubioną angielską drużynę piłkarską i zacznij rządzić całą ligą w tej zabawnej grze w piłkę nożną! Zagraj w 1vs1 z komputerem lub spraw, aby znajomy zapłakał nad swoimi umiejętnościami. Postaraj się zdobyć jak najwięcej goli w meczach i przedzierać się przez rundy aż do szczytu listy!

sobota, 17.08.2019r.

aleksander825 zagłosował
Miniaturka gry: Fishy Fishy
(508)
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś rybką która zjada mniejsze i unika zjedzenia przez większe.

wtorek, 13.08.2019r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Te odważne dziewczyny uwielbiają morze i przygody. Wciel się w rolę piratów, miażdż wszystkie statki wroga i szukaj skarbów! Ulepszaj swoje statki, graj strategicznie i niech szczęście będzie z tobą.
aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż Victorowi i Valentino powstrzymać hordę atakujących szkieletów przed dotarciem do bariery! Pokonuj potężnych bossów.
aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ollie, Flip, Grind, Slide i Manual.
Wszystko za pomocą tylko jednego przycisku.

Aby skoczyć, przytrzymaj jedyny przycisk, a następnie zwolnij. Im dłużej trzymasz, tym wyższy skok.
Aby wykonać trik, wprowadź sekwencję w powietrzu.
Aby wykonać grind, wyląduj na szynie, trzymając jedyny przycisk.
Aby wykonać trik grind, wprowadź sekwencję, a następnie natychmiast przytrzymaj jedyny przycisk, aż wylądujesz na szynie.
Aby wykonać manual, naciśnij i przytrzymaj jedyny przycisk tuż przed wylądowaniem.
Manualee nie przyznają punktów, ale utrzymają kombinację przy życiu.sobota, 20.07.2019r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Zasiądź na wyczynowym motocyklu i ścigaj się przez najtrudniejsze ścieżki leśne. Jedź z górki, skacząc przez rampy i klify. Gdy przeskakujesz przez przeszkody, rampy, postaraj się zrobić zrobić kilka przypadkowych sztuczek, takich jak: air flow, super man, joy, back and front flips. W trakcie wyścigu, masz możliwość wypchnąć nogą przeciwników z trasy.
Gracze online (3):
Polecamy: