reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: aleksander825

Login: aleksander825
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.01.2010r.
Ost. logowanie: 23.02.2020, 16:25
Punkty: 15 629
Wiek 27
Status offline
Opis

niedziela, 06.10.2013r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Detektywistyczna przygodówka typu point & click. Wciel się w detektywa John'a Anderson'a i rozwiąż tajemniczą sprawę mordestwa pięknej, młodej kobiety z tatuażem kruka. Zbieraj dowody, rozmawiaj ze świadkami oraz z policją, aby zebrać jak nawięcej informacji. Korzystaj z tel. komórkowego i czytaj wiadomości tekstowe, żeby zebrać wszystko w jedną całość i rozwiażać tę tajemniczą zbrodnię.
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 01.10.2013r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zaskakujące połączenie - jesteś starożytnym bohaterem Perseuszem, który bierze udział w olimpijskim wyścigu. Omijaj przeszkody, zbieraj monety i sprawdź jakimi nieczystymi zagrywkami możesz się posłużyć, aby osiągnąć jak najlepszy wynik! Mało tego, w trakcie rywalizacji przyjdzie Ci jeździć na... sam się przekonaj. Wszystko podsycone zabawnymi animacjami i całą masą zadań oraz ulepszeń! Emocje gwarantowane! Wciąga!
Sterowanie za pomocą myszki lub spacji.

Wyniki prosimy podawać w komentarzach.

Gra bazuje na Unity Webplayer, którego należy ściągnąć i zainstalować by gra zadziałała(ok. 3MB). Unity jest rodzajem Flasha, ale dedykowanym do gier. Znajdziecie go klikając tutaj: Unity Webplayer

poniedziałek, 16.09.2013r.

aleksander825 dodał
Opis gry: HICIOR! Earn to Die powraca z jednym, ale bardzo istotnym dodatkiem. W nowej wersji będziesz mieć możliwość jazdy Super Kołami, które sieją absolutny popłoch! Reszta bez zmian.

Historia rozpoczyna się podczas próby ucieczki ze śmiercionośnej pustyni. Zombiaki uczepiły się Twojego helikoptera co powoduje utratę równowagi i spadek na ziemię. Po raz kolejny trzeba przetrwać i znaleźć drogę ucieczki z pustyni.
Ulepszaj swój samochód, aby dojechać żywym do celu i wydostać się z tej krainy.

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
X- dopalacze
Myszka - sklep
aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Co zrobisz jeżeli nieznana choroba zamieni mózgi ludzi w głodnych zombi? Możesz umieścić ich na arenie walk zombiaków, aby przetrwać i wygrać ligę starć zombi. Ulepszaj swojego zawodnika, by zostać mistrzem.
Sterowanie za pomocą myszki .

niedziela, 15.09.2013r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Tym razem Twoim zadaniem będzie przemieszczanie się po platformach, spróbuj zebrać wszystkie znaczki Batmana i świetnie się przy tym bawić, powodzenia!
Sterowanie za pomocą strzałek.

czwartek, 12.09.2013r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Świat Mario się zestarzał, atrzeba pokonać Bowsera! Zdobywaj zamki, zabijaj stare grzybki i uważaj na kwiaty!
aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawa typu point&click. Jesteś strażnikiem maszyny, która pozwala podróżować w czasie. Niestety pewnego dnia dzieje się coś złego i na skutek awarii w 10 różnych epokach poprzestawiały i pomieszały się ze sobą przedmioty. Twoim zadaniem będzie doprowadzić wszystko do pierwotnego porządku. Rozwiązuj zagadki, podróżując w czasie i pomóż przywrócić artefakty w odpowiednie miejsce tak szybko, jak to możliwe!
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 11.09.2013r.

aleksander825 zagłosował
Miniaturka gry: Blym Blym
(38)
Ocena
(4)
Opis gry: Blym mieszka na wyspie, pewnego dnia podczas przechadzki po ogrodzie odkrył coś w rodzaju teleportu i postanowił go wypróbować.

wtorek, 10.09.2013r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Naszym zadaniem jest tak ustawiać elementy, aby strumień światła dotarł do teleportu, który znajduje się gdzieś na planszy. Musimy także uważać na wrogie stworzenia.
Sterowanie za pomocą myszki.
Dokładne sterowanie podane w grze.
aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Dr. Bulgot konstruuje kręgi ognia, by stopić lodowce. Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (4):
Polecamy: