reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: aleksander825

Login: aleksander825
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.01.2010r.
Ost. logowanie: 17.02.2018, 18:18
Punkty: 12 143
Wiek 25
Status offline
Opis Szukam pewnej gry. Kto chce mi pomóc ją znaleźć pisać na PW.

Dzisiaj, 17.02.2018r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Źli torreadorzy porwali chłopaka z Laserowej-Krowy! Twoim zadaniem jest pomóc jej go odzyskać, nim zginie na arenie korridy. Laserowa-Krowa może skakać, uderzać głową i strzelać wiązkami laserowymi oczami!

Klasyczna platformówka 2D z niesamowitą ścieżką dźwiękową. 30 ekscytujących poziomów z 5 super złymi bossami.
aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Mrożąca krew w żyłach walka o eksplorację i przetrwanie! Wolno tocząca się strzlanka, z elementami platformówki oraz gry surwiwalowej. Gra posiada wiele ukrytych etapów oraz dwa zakończenia.

Grasz jako Dr Alli Rose - naukowiec, który natknął się na osobliwy obiekt testowy. Jest zdeterminowany, aby rozwikłać zagadkę i wziąć na siebie wszelkie zło na swojej drodze.

Kluczowe cechy gry:
* Sztuka i animacja w pikselach
* Przerażająco epickie walki z bossami
* Unikalne umiejętności w zakresie walki i nawigacji
* Fajne ulepszenia broni do odkrycia
* Ręcznie robiony labirynt

Kilka z ciekawszych broni:
* Beam cannon - intensywna wiązka o długim zasięgu, idealna na duże odległości
* Cluster gun - strzela 3 kulami, które się rozprzestrzeniają
* Automatic rifle - nieco słabszy, ale szybszy niż pistolet szturmowy
* Teleport gun - pozwala ci teleportować się tam, gdzie trafi kula
* Flamethrower - krótki zasięg, ale niesamowicie potężny
* Rocket launcher - najrzadsza i najpotężniejsza broń w grze!

W menu głównym znajduje się ukryta opcja (menu dostępne za pośrednictwem ekranu tytułowego), w której można zresetować grę / wyczyścić zapis (zapisywanie gier automatyczne), naciskając klawisz Esc.


Wczoraj, 16.02.2018r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Więcej Pinatas, więcej broni, dużo więcej zabawy! Długo oczekiwana kolejna, czwarta już część gry "Pinata Hunter". W grze uderzamy w Piniate, z której wylatują cukierki, za zarobione pieniądze dokonujemy ulepszeń.

Pinata Hunter 4 ma różne ulepszenia i nowe unikalne funkcje, aby zapewnić Ci więcej cukierków niż kiedykolwiek, więcej broni i torby, w które zmieścisz więcej cukierków na raz! Pamiętaj, by umieścić torbę w miejscu, gdzie spada najwięcej słodyczy.

Dzięki umiejętnemu uderzaniu bronią w Pinate , cukierki spadać będą w żądanej pozycji, w przeciwnym razie rozproszą się i szanse nazbierania jakichkolwiek słodyczy na pewno będą znikome. Aby uzyskać więcej cukierków w nadziei na zakup nowych broni i toreb, nie wolno uderzać w Pinate zbyt mocno, ani zbyt słabo, musisz wypracować swój własny styl.
aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zwariowana, brutalna bieganka, w której naszymi bohaterami są produkty spożywcze. Nie wyobrażasz sobie, ile niebezpieczeństw czyha w zwykłej kuchni! Staw im czoła i spróbuj dobiec jak najdalej, a za zebrane pieniądze wykup nowych bohaterów!
aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kevina, który jest fotografem, poszedł do lasu, aby zrobić sesję zdjęciową magicznego jelenia. Powoli zbliżył się do do niego, aby zrobić zdjęcie, ale ten uciekł, widząc go. Gonił jelenia wzdłuż pobliskiego jeziora, ale ten oddalił się szybko. Stracił jelenia, ale znalazł magiczne kryształy w tym jeziorze, które spełniają każde życzenie, ale tylko wtedy, gdy posiadasz sekretny medalion. Kevin lubi przygody więc udał się do pobliskiej posiadłości, aby go tam odnaleźć i spełnić swoje życzenie, aby zostać wielkim fotografem. Postaraj się znaleźć sekretny medalion i się stąd wydostać. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wciel się w Mrocznego Lorda i chroń swój zamek przed tymi denerwującymi mieszkańcami.
Przeklnij ich, niech uciekają, krzycząc z przerażenia i buduj swoją wielkość na swoich szkieletach!
Niech Ciemna Moc będzie z tobą!

Dark Power to gra strategiczna, w której możesz działać jako właściciel Mrocznego Zamku.
Musisz bronić swojego zamku przed tłumami wrogów, którymi są lokalni mieszkańcy wioski, magicy i rycerze w dużej liczbie.

Więc ulepsz swój zamek, czary i wojowników. I wiedz, że twoją główną zaletą jest to, że twoi nieumarli wojownicy walczą lepiej, jeśli ciągle wpajasz im swoją Mroczną Moc.

niedziela, 11.02.2018r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawa typu GROW. Twoim zadaniem jest rozwinąć elementy z kategorii ekonomicznej.
aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Bardzo realistyczny symulator dostarczania ładunków, który rozgrywa się w otwartym świecie. Prowadź ciężarówkę przez duże środowisko leśne, dostarczaj ładunki, zarabiaj pieniądze i ulepszaj ciężarówkę.

sobota, 10.02.2018r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Świetna gra typu RTS (strategia czasu rzeczywistego). Królestwo jest w niebezpieczeństwie - hordy szczurów, szkieletów, zombiaków i innych potworów chcą je podbić i rządzić na własną rękę. Czy Ty mądry królu, pomożesz swoim poddanym pokonać najeźdźców, by spokojnie mogli żyć na własnej ziemi?

Trenuj swoich bohaterów i ulepszaj wojska oraz czary, aby skuteczniej walczyć z wrogiem.
Gracze online (27):
Polecamy: