reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: aleksander825

Login: aleksander825
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.01.2010r.
Ost. logowanie: 17.01.2020, 18:14
Punkty: 15 516
Wiek 27
Status offline
Opis

poniedziałek, 13.01.2020r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jesteś uzbrojony w twój niezawodny pistolet, to od ciebie zależy, agencie 007, aby wyeliminować wrogich agentów szpiegowskich. Użyj jak najmniejszej liczby strzałów, aby zdobyć więcej gwiazdek. Nie narażaj zakładników, bo inaczej misja się nie powiedzie. Zbieraj skarby, aby zwiększyć swój wynik

niedziela, 12.01.2020r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Do specjalnych oddziałow zwanych Stickman Team Force są rekrutowani najlepsi, aby zaprowadzić porządek na świecie i walczyć z organizacja z zaawansowaną technologią, która chce przejąć ulice świata.

Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.

środa, 08.01.2020r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś fanem kolorowych obrazów i wielkich reakcji łańcuchowych, ale nie wiesz, jak uzyskać je jednocześnie? Nie martw się „ Domino Frenzy ”spełni Twoje marzenia! Spróbuj strzelić piłką tak inteligentnie jak to możliwe i uderz w klocki domina we właściwym miejscu, aby stworzyć ogromną reakcję łańcuchową. Użyj bomb, aby przyspieszyć reakcje i zebrać jak najwięcej klejnotów, aby odblokować słodkie i zabawne skórki. Więc na co czekasz?

niedziela, 05.01.2020r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Panda Air Fighter to zabawna, wciągająca strzelanka. Walcz z nikczemnymi najeźdźcami goblinów i pokonaj bossa w walce powietrznej, by być wybawcą Mooshmooland! Pomóż Ironpaw i dzielnemu wojownikowi Pandzie, wypełnić misję i pokonać bossa w jego nowoczesnym samolocie!
aleksander825 skomentował
Treść komentarza: Gra dobra ale sterowanie jest trochę wkurzające 4/5

sobota, 04.01.2020r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ile wynosi grecki dług, jaka jest jego struktura i jak Grecja znalazła się w takiej sytuacji? To juz obojętne!
aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. YouTuberzy Lina, Lili Cross, Rovi23, ManoloTEVE, Soliid Snaake, The Marcony Games i MagicManMo przygotowują się do przyjęcia Bożego Narodzenia, ale nie wiedzą, że zły PigSaw przygotował dla nich niebezpieczny prezent. Pomóż im wybrnąć z tej niebezpiecznej sytuacji.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

środa, 25.12.2019r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest odnaleźć w szkole pudełko kolorowej kredy. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

poniedziałek, 16.12.2019r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wspaniała gra miezy dobrem a złem i dodano herosów I dzięki hacku macie premium które wam daje nową spell,Extra Gold i jednego wojownika i można zmienić ich wygląd i są dodane nowe mapki,potwory i bossy ale jakie to są to sami sprawdzcie Może się kilka minut ładować ale warto czekać Miłej Gry

sobota, 14.12.2019r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: W magicznej krainie żyją tak niesamowite stworzenia jak jednorożce. Kiedyś na ich polanie pojawiła się ściana składająca się z różnokolorowych cegieł. Stopniowo spada i jeśli dotknie ziemi, jednorożce będą zmuszone opuścić tę polanę. W grze Brick Breaker Unicorn uratujesz ich dom. W tym celu musisz użyć specjalnej platformy i piłki. Wystrzeliwując piłkę, postarasz się rozbić ścianę. Odbita piłka zmieni trajektorię i spadnie w dół. Musisz podstawić platformę pod piłkę i ponownie posłać ją w kierunku cegieł.
Gracze online (9):
Polecamy: