reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: aleksander825

Login: aleksander825
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.01.2010r.
Ost. logowanie: 26.02.2017, 19:00
Punkty: 8 955
Wiek 24
Status offline
Opis

Wczoraj, 26.02.2017r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawna gra w której w której odbijając się od głów przechodniów postaraj się dotrzeć jak najdalej, za zdobyte pieniądze kupuj nowe opony.

sobota, 25.02.2017r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pewien złośliwiec zabrał jedną z zabawek Jeffa Randella, pozostawiając jedynie skrawek mapy prowadzącej do skarbów. Pomóż Jeffowi ukończyć jego straszliwą, nocną misję, przedostając się przez opustoszałe cmentarzysko pełne nikczemnych dyń i złowrogich balonów. Za ukończenie każdego poziomu otrzymasz kolejny skrawek mapy, dzięki czemu będziesz coraz bliżej rozwiązania zagadki skradzionej zabawki.

czwartek, 23.02.2017r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Fruits Equations is a math puzzle game. In this game you need to find the values of some fruits by solving given equations.
In the game, you will see a board. In this board you will see some equation and below the board there will be boxes with the fruit and a question mark box denoting the unknown value of that fruit. Once you find the exact value of any fruit, just click the question mark box of that fruit. It will activate the number input panel. Select the number from the panel and click on OK icon. Solve the equations to find the values of all the fruits inside the board to complete a level.
There will be 30 exciting levels in this game. Complete all the levels to win the game.
aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Obręcze są na miejscu, publiczność czeka. Trenerka i jej delfin są gotowi, aby zachwycić publiczność występem. To nie jest małe akwarium, tylko wielkie widowisko – takie, które oferują najwspanialsze parki wodne na świecie.

Podbij serca publiczności swoimi skokami i trikami!
Wykonuj instrukcje treserki, aby rozbawić publiczność fantastycznymi umiejętnościami. W tym celu użyj klawiszy strzałek, żeby zrobić triki i wykonać jakieś zadanie na ten przykład skok przez koło ratunkowe i właśnie na tym polega ta zabawa.

środa, 22.02.2017r.

aleksander825 skomentował
Treść komentarza: Super. Tym bardziej, że nie animowana. Oczywiste 5/5
aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Prowadząc intensywne śledztwo, próbowaliśmy znaleźć "Złodzieja Mózgów" przez długie lata. Słynie z tego, że ukradł mózgi znanych osób jak i czasem inne części ciała również. Nie znamy jeszcze motywu, ale wydaje się, że znaleźliśmy człowieka, który kryje się pod tym pseudonimem i jest za to odpowiedzialny. Jest nim dr. Arthur Cloven, szanowany patolog. Nie mamy jeszcze wystarczających dowodów, więc muszę się dostać do jego domu, by znaleźć coś, co wykaże jego niezbitą winę. Do tego będę musiał znaleźć notatki, karty SD, używane do przechowywania informacji, a także 2 najsłynniejsze mózgi, jakie ukradł: mózg Einsteina i Mussoliniego. Byłbym ostrożny, bo to lekarz bardzo inteligentny więc nie będzie to łatwe zadanie...

wtorek, 21.02.2017r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Weź udział w turniejukoszykówki gwiazd stacji Nicklodeon i pokaż na co Cię stać!

aleksander825 skomentował
Treść komentarza: Kiepska. Może byłoby 1vs1 było by lepsze. 2/5

niedziela, 12.02.2017r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zawsze marzyłeś o zabawach z bronią? No to proszę! Wypełniaj proste zadania. Im szybciej, tym lepiej.
Sterowanie za pomocą myszki.
aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dostarcz towary z punktu A do punktu B. Brzmi łatwo i nudno? Musisz to jednak dostarczyć na małym wózku i jechać przez skomplikowany system podziemnych tuneli górniczych. Czyli nie jest tak prosto i nudno, co?
Jedź ostrożnie i postaraj się nie zgubić ładunku!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - upuść (uwaga, dodatkowe porcje towaru pojawiają się w trakcie trasy).
Gracze online (20):
Polecamy: