reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: aleksander825

Login: aleksander825
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.01.2010r.
Ost. logowanie: 11.12.2019, 18:04
Punkty: 15 387
Wiek 27
Status offline
Opis

niedziela, 08.12.2019r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabijaj wrogów, zarabiaj pieniądze i nie pozwól by wróg na Twoje ziemie.
Sterowanie:
A - ruch do tyłu
S - ruch w dół
D - ruch do przodu
W - ruch w górę
Lewy przycisk myszy - przytrzymaj i puść by wystrzelić strzałę

czwartek, 05.12.2019r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sequel jednej z najlepszych i diabelnie wciągającej gry typu defense już jest - zapraszamy do Kingdom Rush: Frontiers!

Tym razem naszą wędrówkę rozpoczniemy na pustyni gdzie przyjdzie nam bronić miasta, w którym znajduje się nasz najgroźniejszy przeciwnik.. niestety po odparciu ataku wroga potężny czarnoksiężnik wydostaje się na zewnątrz i ucieka w siną dal – i tak rozpoczyna się nasza przygoda...

Weź w obronę egzotyczne lądy przed smokami czy np. upiornymi mieszkańcami podziemia i zetrzyj ich na miazgę.
W grze czekają na Ciebie nowe, wyspecjalizowane aktualizację wież oraz 18 nowych umiejętności. Są też nowi bohaterowie, z których każdy posiada 5 unikalnych uprawnień, które mogą zostać zmodernizowane w kampanii.

Zwarci i gotowy przemierzymy pustynie, dżungle.. zmierzymy się z kosmitami, mumiami oraz wyznawcami voodoo a w naszej przygodzie towarzyszyć nam będą pobratymcy tacy jak amazonki, piraci oraz ich statki.

W Kingdom Rush Frontiers genialne jest to, że nie wiadomo, z której strony wyskoczy przeciwnik. Gra nie polega na zablokowaniu jednej/dwóch tras i odpieraniu ataku. Sprytny wróg może rozpocząć karczowanie lasu tym samym tworząc sobie nową drogę do celu, wykorzystać czar otwierający nową drogę na środku planszy tylko po to aby dostać się do tego i pokonać naszą armię.

Do dyspozycji mamy wielu bohaterów o różnorodnych właściwościach. Nasz bohater podczas boju będzie zdobywał doświadczenie co zaowocuje zdobyciem kolejnego poziomu, za który otrzymamy punkty. Rozdamy je w panelu bohatera inwestując w coraz to lepsze umiejętności.

Czeka na nas wiele zróżnicowanych poziomów, 3 poziomy trudności, 41 typów przeciwników oraz walki z bossami. Część z wrogich jednostek już widzieliśmy, część zadebiutuje na naszym ekranie – goryle, robaki piaskowe, troglodyci czy nawet obcy. Przyjdzie nam toczyć boje na pustyni, w jaskiniach oraz dżungli. Twórcy przygotowali dla nas także budynki specjalne, w których możemy rekrutować pirackich wymoczków, dżiny, dzikie amazonki czy też legionistów. Nie są one jedynie drobnym dodatkiem, a bardzo pomocnymi i mocnymi jednostkami. Radzimy w nie inwestować i w miarę możliwości chronić – inaczej czeka nas ponowny wydatek.

Do naszej dyspozycji mamy 9 bohaterów, pełna lista to: Alric, Mirage, Cronan, Kapitan Blackthorne, Nivus, Dierdre, Grawl, Sha’tra oraz potężny smok Ashbite. Każdy z bohaterów posiada pięć unikalnych umiejętności, a ich rola na polu bitwy nie ogranicza się tylko do statystowania – potrafią nie rzadko wybawić nas z dużej opresji. Mogą albo przyzywać pomocne stworzenia, albo atakować obszarowo albo skupiać na sobie uwagę.

Fantastyczna grafika, humor, poziomy, detale – wszystko stoi na niesamowitym poziomie. No i ta grywalność… Na co czekasz? Do dzieła!


Sterowanie za pomocą myszki.
Skróty klawiszowe:
1 - wybierz/anuluj Zaklęcie Deszczu Ognia
2 - wybierz/anuluj Wzmocnienie Zaklęcia
3 - wybierz/anuluj bohatera
4 - wybierz/anuluj ekstra bohatera
Spacja - kasowanie wybranego zaklęcia/ power/ punkt rajdu.

wtorek, 03.12.2019r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Kontroluj drużynę bohaterów, aby pomóc im w ich odważnej podróży. Pokonaj potwory i bossów w tej bezczynnej grze RPG, ale nie zapominaj, że za każdym razem, gdy stajesz się silniejszy, potwory rosną i stają się bardziej niebezpiecznie.

sobota, 30.11.2019r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Stwórz własna armię i weź udział w operacjach specjalnych.

poniedziałek, 18.11.2019r.

aleksander825 skomentował
Treść komentarza: @lakert: Masz rację.

sobota, 16.11.2019r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HYDRA przejęła tajną bazę górską, w której planuje kolejny atak! Jest silnie strzeżona przez siły HYDRY. Graj jako Kapitan Ameryka, infiltruj bazę i użyj swojej tarczy, aby zabić wszystkich żołnierzy, zanim cię powstrzymają. Musisz odzyskać kontrolę nad tą bazą!

poniedziałek, 11.11.2019r.

aleksander825 skomentował
Treść komentarza: @c700: Wszystko zależy od tego jaka się trafi broń i wyposażenie do łączenia

niedziela, 10.11.2019r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zasiądź za sterami rakiety i spróbuj wydostać się z otchłani zbierając po drodze klejnoty.
Sterowanie za pomocą myszki.

Wyniki prosimy podawać w komentarzach.
aleksander825 skomentował
Treść komentarza: Zaliczyłem całe. Jak dla mnie trochę z łatwe 4/5
aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Chcemy zaoferować ci grę raczej oryginalną. Przed tobą na ekranie zobaczysz małą platformę, na której zostaną zainstalowane bramki. W pewnej odległości piłka wisi w powietrzu na platformie. Pod ną będą różne bloki. Klikając na ekran lub poruszając strzałkami, możesz sprawić, aby te bloki obracały się w przestrzeni. Musisz ustawić je tak, aby piłka spadła na nie i przetoczyła się w kierunku bramki. Gdy znajdziesz się w bramce, zdobędziesz gola i zdobędziesz za niego określoną liczbę punktów.
Gracze online (12):
Polecamy: