reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: administracja

Login: administracja
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 21.12.2007r.
Ost. logowanie: 11.04.2020, 14:21
Punkty: 1 320
Wiek
Status offline
Opis

poniedziałek, 21.04.2014r.

administracja dodał
Opis gry: Kolejna, tym razem świąteczna odsłona gry Monkey Go Happy. Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy.

W tej świątecznej odsłonie musisz odnaleźć wszystkie 100 Wielkanocnych pisanek.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

środa, 09.04.2014r.

administracja zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kontynuacja światowego przeboju będącego połączeniem gry obronnej z elementami strategicznymi oraz RPG.

Ucz się nowych zaklęć i umiejętności, korzystaj z talentów swoich bohaterów...

Wyrusz w podróż na pułnocną wyspę, by zdobyć starożytny artefakt Frost Crown, weź udział w epickich bitwach z nowymi bossami i stań twarzą w twarz z nowym zagrożeniem. Czeka na Ciebie 12 różnych bohaterów w drużynie, każdy z unikalnym zestawem umiejętności. Zaczynasz z 4 bohaterami, pozostali dołączą podczas podróży.

Rozbudowana gra typu TD, w której prócz zwykłego stawiania wieżyczek obronnych i niszczenia kolejnych fal przeciwników, mamy herosów, którzy rozwijają się w wybranym przez nas kierunku. Pamiętaj, by po każdej potyczce rozdać punkty umiejętności bohaterom - znajdziesz ich w zakładce Heroes.

Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 14.03.2014r.

administracja skomentował
Treść komentarza: @khaman dziękujemy...już działa

czwartek, 26.12.2013r.

administracja dodał
Opis gry: Stęskniliście się za układaniem? Oto kolejna część dość trudnych i dziwnych puzzli z serii Plexus. Jak poprzednio - klikasz na obiekt, obracasz go strzałkami i następnie układasz na miejsce. Powodzenia w układaniu!

Pozostałe odsłony tej układankowej serii znajdują się tutaj: Plexus Puzzles

piątek, 13.12.2013r.

administracja skomentował
Treść komentarza: Przepraszamy, za chwilę ulegnie zmianie na prawidłowy.

niedziela, 08.12.2013r.

administracja skomentował
Treść komentarza: Wszystkich giercowników zachęcamy do wyrażania uwag i opinii na temat tej produkcji.
administracja skomentował
Treść komentarza: Hejka! My dziękujemy serdecznie za odwiedziny. Gra jest po prostu świetna! Czekamy Michale na kolejne projekty. Sądzimy, że podążasz w dobrym kierunku, gdyż gier edukacyjnych, w tym geograficznych jest niewiele, a cieszą się one popularnością. Ludzie lubią sprawdzać swoją wiedzę. Jeśli już się coś pokaże, to raczej nie w naszym ojczystym języku (za co również podziękowania). Bardzo nam się podoba tryb pasywnego nauczania (nie kojarzymy tego z żadnej gry), to chyba Twój autorski pomysł. Dumni jesteśmy z Ciebie i życzymy, by gra Cieszyła się jak największą popularnością, a nawet by była wykorzystywana na lekcjach geografii jako pomoc dydaktyczna, bo w pełni na to zasługuje. Serdecznie Cię pozdrawiamy.

piątek, 22.11.2013r.

administracja skomentował
Treść komentarza: @megadestructo niedługo czeka Ciebie i innych giercowników miła niespodzianka - obiecujemy! (nic więcej na tym etapie nie możemy zdradzić ). Co do rutyny to raczej się nie możemy zgodzić, nie ogarnia nas raczej. Co do Twoich propozycji przesłanych w mailach, to nie znam sprawy, a w chwili obecnej nie ma przy mnie pełnej załogi, wiec nie mam jak dzisiaj tego wyjaśnić. Ale sprawa będzie poruszona w przyszłym tygodniu - czy kontakt jaki podawałeś na giercowni (adres email) jest aktualny? Jeśli tak, to odezwę się w przyszłym tygodniu, po wyjaśnieniu co jest na rzeczy w tym temacie. (istnieje także możliwość, ze Twoje sugestie zostały poruszane, czy wręcz uwzględnione i po prostu pamięć mi szwankuje - ale uwierz mi - trochę cierpliwości)... Pozdrawiam.

środa, 20.11.2013r.

administracja dodał
Opis gry: Dla ofiar Super - Tajfunu Haiyan na Filipinach. Jestem programistą z Filipin. Nie jestem związany z Czerwonym Krzyżem. Żadnych reklam, żadnych opłat, tylko jeden link.

niedziela, 22.09.2013r.

administracja skomentował
Treść komentarza: @pseudokot Prośba o przedstawienie problemów w punktach 1;2;3... na każde Twoje pytanie postaramy się odpowiedzieć lub do niego odnieść. Pozdrawiamy.
Gracze online (4):
Polecamy: