reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: adasio32

Login: adasio32
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 11.11.2019r.
Ost. logowanie: 11.08.2020, 00:28
Punkty: 164
Wiek 13
Status offline
Opis siemka wam ludzie życzę zdrówka grajcie sobie.

Dzisiaj, 11.08.2020r.

adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gra logiczna oparta o zasady fizyki. Graj jako yeti, próbując pokonać poziomy, topiąc lód blokujący ścieżkę za pomocą kuli ognia z gorącej lawy. Istnieje prosta mechanika zgodna z prawami fizyki, która pozwala ominąć przeszkody w grze. Gorąca kula lawy topi lód, następnie lód zamraża wodę, a woda gasi lawę. Spraw, by yeti świętował za każdym razem, gdy rozwiąże zagadkę i będzie szczęśliwy, że może iść swoją drogą!
adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Slime Rider to platformówka logiczna, w której jeździsz na szlamie i musisz wydostać się z każdego z pomieszczeń.
adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Weź udział w szalonych wyścigach! Ukończ 18 wymagających poziomów i odblokuj 15 zwariowanych pojazdów. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia. Gra zainspirowana tytułami Renegade Racing i Cyclomaniacs.
adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Bądźcie bardzo ostrożni i skoncentrowani, ponieważ drodzy gracze, zobaczycie, że mali ninja przygotowali dla was wiele światów, w których czekają na Was wyzwania ninja.

Zacznij od akademii, a następnie wioski, lodu, jaskiń, dżungli i fortów, w których będziesz przeżywać przygody ninja, walki ninja i wyzwania ninja, które zapewnią ci punkty na końcu gry. Pokaż swoje umiejętności ninja!
adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Find The Treasure to fajna gra platformowa, w której musisz znaleźć skarb ukryty w jaskini. Skacz z jednej platformy na drugą i zbierz wszystkie złote monety w grze. Spróbuj ukończyć całą grę. Powodzenia!
adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Złe stworzenia chcą okraść magiczny gaj, a Twoim zadaniem jest je powstrzymać.
Masz do wyboru trzy opcje wież bazowych. Kiełki są tanie, szybkie i mogą strzelać daleko. Wieże Aqua (wodne) są droższe, ale warte każdego grosza w aktualizacji do spowolnienia atakujących. Najdroższe i potężne są wieże Rock (skalne), ale będziesz musiał poczekać chwilę przed uaktualnieniem tych potężnych obrońców.

Po kilku poziomach można odblokować możliwość badań nad lepszymi wieżami, które będziesz musiał robić ponownie na każdej nowej mapie. Brzmi prosto, prawda? Ale bez wątpienia najlepsza bronią jest [spacja], co stawia grę w zwolnionym tempie i daje trochę wytchnienia.
adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Na 20 poziomach i uwolnij wszystkie Duchy Ognia! To platformówka oparta na umiejętnościach z lekkimi elementami logicznymi. Rzucaj kulami ognia, unikaj wody, zmniejszaj się lub zapalaj! Aby ukończyć przygodę, będziesz potrzebować wszystkich tych umiejętności i nie tylko.

Potrzebujesz więcej wyzwań? Spróbuj pobić swój najlepszy czas na każdym poziomie!

niedziela, 14.06.2020r.

adasio32 skomentował
Treść komentarza: najz
adasio32 skomentował
Treść komentarza: jest ok
Gracze online (18):
Polecamy: