reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: abinreber

Login: abinreber
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 03.05.2010r.
Ost. logowanie: 23.02.2019, 20:22
Punkty: 1 102
Wiek 27
Status offline
Opis

piątek, 22.02.2019r.

abinreber zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Udaj się do Koloseum w Swords and Sandals: Champion Sprint jako dzielny gladiator, który musi walczyć o swoją wolność. Wybierz różne akcje i zobacz, co się stanie. Spróbuj pokonać wszystkich innych gladiatorów, którzy stoją przed tobą. Podejmuj mądre decyzje i wyjdź zwycięsko z każdej walki. Ulepsz swoje umiejętności, pokonując więcej wrogów za pomocą punktów nagrody. Powodzenia!

Jak zawsze, powodzenia i dobrej zabawy!

czwartek, 21.02.2019r.

abinreber skomentował
Treść komentarza: Demo
abinreber zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: NOTE: TO JEST PRAWDZIWA PEŁNA WERSJA, ZAPISYWANIE MOŻLIWE


Udaj się do starożytnego Rzymu, miasta gladiatorów i walk na arenie. Na pewno znasz już grę Miecze i Sandały 1 i znane Ci są reguły tej gry. Zasady gry Miecze i Sandały 2 są podobne: należy stworzyć własnego gladiatora i dodać mu umiejętności ('skills') według własnego zamiaru. Twój gladiator może na przykład wyróżniać się wielką siłą, albo też wytrwałością czy zdolnościami czarowania. Następnie możesz zakupić broń dla niego, dołączyć czary czy czarodziejskie napoje. Kiedy Twój gladiator będzie gotowy, możesz zmierzyć się z innymi gladiatorami i w ten sposób nabierać doświadczenia i zacząć zarabiać złoto na zakup następnej broni. I tak Twój gladiator stanie się jeszcze silniejszy i może wygra następną walkę na arenie. Spróbuj na każdym poziomie Mieczy i Sandałów 2 wybrać odpowiednią strategię gry. Kto wie, może uda Ci się wygrać wszystkie starcia i w ten sposób zostać największym gladiatorem wszechczasów!

piątek, 06.04.2018r.

abinreber zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Wciel się w Spartakusa i zamieszkaj w Ludos (dom treningowy gladiatorów), miejscu, gdzie nie ma strachu, wahania, żalu czy innych "słabych" emocji. Są tu tylko dwa słowa - Umieraj lub Żyj! Reprezentuj więc swoje Ludos i udowodnij, kto jest najleprzym gladiatorem na świecie. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
Instrukcja, sterowanie oraz lista kombosów podana w trakcie gry.

niedziela, 23.10.2016r.

abinreber zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Kolejna cześć sagi Swords And Sandals. Nowi, potężni mistrzowie czekają na Ciebie, nie rozczaruj ich - to Twoje przeznaczenie! Zostań najlepszym gladiatorem na planecie. Pełna wersja dostarcza dodatkowej zabawy.

Wcześniejsze odsłony kultowej sagi Swords and Sandals znajdują się tutaj: Swords and Sandals Saga

środa, 12.11.2014r.

abinreber zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Weź udział w walkach graczy z całego świata i pokaż kto jest mistrzem. Strzelanka w trybie multiplayer.
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał

niedziela, 03.08.2014r.

abinreber zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Weź udział w Mundialu Brazylia 2014 j strzelając spektakularne i zapierające dech w piersiach bramki.

Kolejna część gry sportowej, w której gole strzelać będziesz głównie przy pomocy głowy. Jest możliwość gry w dwie osoby.

Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.

sobota, 26.07.2014r.

abinreber zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Gra typu RTS (strategia czasu rzeczywistego). Stwórz oddział składający się z wojowników, łuczników oraz magów, by obronić królestwo przed limniczni falami nieumarłych.
abinreber zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Zbuduj oddział epickich bohaterów, rozwijaj swoje umiejętności, atrybuty i sprzęt, by następnie podjąć wyzwanie do walki na PvP Arenie i sprawdzić swoją taktykę.

niedziela, 06.04.2014r.

abinreber zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Najnowsza odsłona gry Penalty Fever. Jak sama nazwa wskazuje mamy tym razem do wyboru reprezentacje grające w Mundialu. Za zadanie mamy strzelanie oraz obronę rzutów karnych.
Zdobądź ze swoją drużyną Puchar Świata!
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (11):
Polecamy: