reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: abel96

Login: abel96
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 12.06.2011r.
Ost. logowanie: 27.05.2013, 21:26
Punkty: 2 119
Wiek 19
Status offline
Opis Jestem Abel.Gram w Maple Story Europe(gra stara ale jara :3) ponieważ nie ma to jak stary dobry grind.

niedziela, 05.05.2013r.

abel96 zagłosował
Miniaturka gry: Spurt Spurt
(26)
Ocena
(2)
Opis gry: Był sobie piękny świat, ale potwory zjadły słońce i świat pogrążył si ęw cimnościach. Twoim zadaniem jest przywrócić dawny porządek. Chwyć więc za broń i rozpraw się z potworami. Spróbuj przechodzić kolejne poziomy po drodze odblokowując drogę i nową broń.Za zarobione fundusze dokonuj ulepszeń.
Sterowanie:(W ustawieniach masz do wyboru dwa rodzaje sterowania)
W;S;AD lub Strzałki - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
Q;E - zmiana broni
abel96 skomentował
Miniaturka gry: Spurt Spurt
(26)
Treść komentarza: Grając w tą grę pomyślałem sobie że to.....jedna z gorszych gier.Nic w tej grze nie jest porządnie zrobione.Muzyka,dźwięki,grafika i grywalność jest w tej grze do kitu.Najbardziej to chyba mnie zaskoczyło zbieranie monet które przypomina mi mikołaja(dźwięk ,,dzwoneczków").Przeciwnicy nie należą do tych naj jeśli chodzi o mądrość a jeśli chodzi o wykonanie przeciwników to chyba dziecko z nocnymi koszmarami brało w tym udział.Co ciekawe to to że gra nie ma fizyki.Zauważyłem to skacząc mym bohaterem.Śmieszne jest to że raz widzimy mięso armatnie które nam nic nie robi a na samym końcu bossa który ma nas na 5 hitów.Kolejnym minusem tej gry jest to że bronie nie mają balansu i dodatkowo nie WYMAGAJĄ AMUNICJI i są nieskończone! Może i wymieniłem same ,,szczegóły'' ale to one sprawiają że gry są lepsze.Tutaj wszystkie szczegóły zostały nieudane dzięki czemu gra odrzuca.Jedyny plus który znalazłem w grze jest ,,survival waves '',jednak tu zaś jest kolejny minus-za mała mapa.Daję grze 2/5.

piątek, 22.03.2013r.

abel96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sprostaj wyzwaniom i wystaw swoje umiejętności na próbę w tej epickiej strzelance! Gra posiada 5 unikalnych żołnierzy, ciekawą fabułę, kilka trybów gry, wiele misji, setki broni, zbroi, narzędzi i ulepszeń . Rozwiązujemy różne zadania i walczymy z wrogiem.
Sterowanie:
W;S;A;D lub Strzałki - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM- strzał
Q lub Shift - zmiana broni
E lub Ctrl - uaktywnij Killstreak
R lub PPM - przeładuj
abel96 skomentował
Treść komentarza: EXSTREMALNA!Jedna z lepszych gier na giercowni,o ile nie najlepsza.Gameplay przypomina pierwszą część jednak klimat nie.Klimat jest taki bardziej kosmiczny i trochę nawet cuberpunkowy.Podobna mi się sklep oraz zmienianie wyglądu postaci(głównie chodzi o ''camo'').Są różne bronie i niektóre nawet mają specjalną jakość.Zaciekawił mnie też ,,Jack Pot''.Jeśli chodzi o klasy to są one nawet orginalne ale generał to .... .Jednak jak już napisałem wcześniej to akcja w grze przypomina 1 część i jest równie ekscytująca i bardzo satysfakcjonująca a dźwięki gry dodają emocji.Przyznaję że to ,,NAJLEPSZA GRA W JAKĄ GRAŁEM!''Ocena 5/5+ocena ,,własna'':6+ i oczywiście do ulu.

środa, 20.02.2013r.

abel96 skomentował
Treść komentarza: Ta.A Path of Exile miało mieć OBT już dawno a ma dopiero teraz (a dokładniej to jakieś 2 tygodnie temu).Co do gry to jestem pod wrażeniem.Zaciekawia mnie fabuła,grywalność a nawet muzyka która wspaniale się łączy z terenami świata.Walka mnie zadziwia.Wspaniałe animacje ciosów i skilli są piękne sprawiając że każdy atak naszej postaci (a jest tych postaci aż 5) jest dynamiczny.Jednak gra jest w fazie Beta więc jest dużo bugów i brak balansu niektórych potworów,np. potwór przypominający upiora przywołał Śmierć która zabiła jednego z moich bohaterów zwykłym machnięciem kosą mimo że bohater miał pełne życie.Lub boss który ma potęgę tanka i dodatkowo niszczy nas jednym ciosem.Liczę na balans i czekam na oficjalną wersje.Daję ocenę 4/5 i jak już wspomniałem czekam na oficjalną wersję.

poniedziałek, 10.12.2012r.

abel96 skomentował
Treść komentarza: Była kiedyś taka sama gra tylko że się sterowało grubym kolesiem który musiał dotrzeć na przystanek.Co do gry to daję tylko 4/5 bo nie daję za dużo frajdy.
abel96 skomentował
Treść komentarza: Gra już jest w naszym serwisie.

sobota, 08.12.2012r.

abel96 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Przygoda menela "Hobo" toczy się dalej, tym razem Hobo musi zmierzyć się z hordami zombiaków Sterowanie podanie w menu gry.
abel96 skomentował
Treść komentarza: Słaba gra.Pierwszym minusem jest to że to nie jest gra od twórców prawdziwego Hobo.Drugim minusem jest to że tekstury zombie są z gry ,,plants vs zombies''.Trzeci minus to muzyka która jest tak bolesna że jak najszybciej wyłączyć dźwięk.No i czwartym minusem są bugi w grze i brak jakiejkolwiek grywalności.Daję 1/5 głownie za ten pierwszy minus.

piątek, 07.12.2012r.

abel96 skomentował
Treść komentarza: Superowa część.Zawszę dobrze się bawiłem z grami z seri ,,Monkey Go Happy''.Daję wielkie 5 i do ulu.
Gracze online (5):
Polecamy: