reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: SnickersQ

Login: SnickersQ
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 17.12.2016r.
Ost. logowanie: 01.06.2017, 20:24
Punkty: 391
Wiek 13
Status offline
Opis Elo ;D

wtorek, 27.12.2016r.

SnickersQ skomentował
Treść komentarza: Wolę BigFarm
Ale to też Fajne
SnickersQ zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Big Farm to gra, w której jak sama nazwa wskazuje należy stworzyć dużą i właściwie prosperującą Farmę. Gra ta wymaga wiele przemyślanych ruchów i strategii. Należy również pamiętać o dobrej znajomości ekonomii, dzięki której nasza gospodarka będzie przynosiła korzyści finansowe. Jak w prawdziwej farmie owoce naszej pracy rosną i pomnażają się. Każde zakupione przez nas ziarno dobrze zasadzone i pielęgnowane zwróci się nam kilka krotnie. Dzięki zarobionym monetom będziemy mogli kupować budynki, zwierzęta oraz maszyny rolnicze. Big Farm to ciekawa zabawa dla miłośników flory i fauny. Dzięki tej grze poznamy wiele ciekawych zwierzątek nauczymy się o nie dbać i troszczyć. Do tego gra jest oprawiona w kolorową grafikę oraz miłą wesołą melodię.
Sterowanie za pomocą myszki


Odnieś sukces jako przedsiębiorczy farmer z prawdziwego zdarzenia. W przeglądarkowym świecie uprawiasz rośliny, hodujesz zwierzęta gospodarcze i stajesz się najlepszym farmerem na wielkiej farmie.Oprócz klasycznych zadań farmerskich jakie czekają na ciebie w przeglądarkowej grze Goodgame Big Farm, czyli sadzenie i uprawa roślin, owoców i warzyw, oraz hodowania i pielęgnacji zwierząt musisz również zadbać o aspekt ekonomiczny twoich farmerskich włości. Jako właściciel wielkiej farmy będziesz miał pełne ręce roboty. Zebrane zboże będziesz musiał zmielić w młynie, by otrzymać z niego mąkę, lub pożywną paszę dla twoich zwierzaków.

Budując takie łańcuchy produkcyjne w grze Goodgame Big Farm w mgnieniu oka odniesiesz spektakularny sukces jako farmer. Musisz również zatroszczyć się o finanse. Pieniądze potrzebne do rozwoju twojej farmy zdobędziesz sprzedając z zyskiem płody rolne i zwierzęta. Zadbaj więc o to, by zebrać jak najwięcej warzyw i owoców, a także o to, by twoje zwierzęta urosły na farmie duże i zdrowe.

Odpadki powstałe podczas hodowli zwierzaków na twojej farmie możesz ponownie wykorzystać jako nawóz na twoje uprawne pola. W ten sposób nic się nie zmarnuje, a twoje rośliny zyskają darmowy nawóz. Oczywiście, na tak wielkiej farmie jak twoja wirtualna farma w grze Goodgame Big Farm nie wystarczą nawet najlepiej zorganizowane dwie ręce. Możesz jednak zatroszczyć się o pomocników, które zajmą się za ciebie częścią obowiązków. Tutaj też musisz pamiętać o wypłatach dla pracowników oraz o stworzeniu przyjaznego klimatu pracy.

W grze możesz również zawierać tak zwane sojusze z innymi farmerami, by wspólnie łatwiej pracowało się na farmach. W grupie część obowiązków łatwiej jest wykonać, a ponadto można zaskarbić sobie w ten sposób również inne profity. Oczywiście nie brak w Goodgame Big Farm również ducha rywalizacji. Możesz bowiem stawać w szranki z innymi farmerami w grze. Tylko jeden z was może bowiem być czempionem w zakresie hodowli i wyhodować na przykład najwięcej gruszek w najkrótszym czasie. Podejmij farmerskie wyzwanie!
SnickersQ skomentował
Treść komentarza: What a F*** ??!!?! To ma być starszne ? Przez te Pixele Oczy bolą Co za gówno 0/5
SnickersQ zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra przygodowa z elementami innych gatunków osadzona w grafice 3D.

Zostałeś uwięziony na tajemniczej wyspie, a na zewnątrz zapada zmrok. Chwyć za broń i ruszaj w poszukiwaniu wyjścia.

Sterowanie:
Strzałki - Poruszanie się
Myszka - Rozglądanie się/Celowanie/Atak
E - Akcja
I - Ekwipunek
SnickersQ zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Witajcie na BooniePlanet ! To przytulaśna, a zarazem zabawna gra o zwierzątkach z MSP! (MovieStarPlanet) Wybierz Kapitana stwórz rodzine walcz rozmawiaj kupuj i wiele więcej !
SnickersQ dodał
Opis gry: Witajcie na BooniePlanet ! To przytulaśna, a zarazem zabawna gra o zwierzątkach z MSP! (MovieStarPlanet) Wybierz Kapitana stwórz rodzine walcz rozmawiaj kupuj i wiele więcej !
SnickersQ skomentował
Treść komentarza: Co to ma być ?! xD 3//5
SnickersQ skomentował
Treść komentarza: Super, 5/5 Do ulu już leci =^.^= xD (To nie jest Od 18+ -.-)

poniedziałek, 26.12.2016r.

SnickersQ zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Walcz jako roboty o.O
SnickersQ dodał
Opis gry: Walcz jako roboty o.O
Gracze online (20):
Polecamy: