reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Roxygirl1988

Login: Roxygirl1988
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 04.11.2014r.
Ost. logowanie: 28.05.2020, 20:53
Punkty: 3 510
Wiek 32
Status offline
Opis

sobota, 02.05.2020r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Grasz jako uzdrowiciel jednego z najlepszych zespołów poszukiwaczy przygód w historii, przygotowując się do pokonania jednego z najniebezpieczniejszych mrocznych władców na świecie. Ale cóż, coś poszło nie tak: zły czarodziej zamienia twoich towarzyszy w dzieci… Kliknij lewym przyciskiem myszy, aby strzelać do sojuszników w kule leczące (uważaj, aby nie leczyć wrogów) Kliknij prawym przyciskiem myszy lub przytrzymaj, aby się poruszać. Przenieś się do jednego ze swoich sojuszników, aby kopnąć ich w celu uruchomienia specjalnego ataku.

Rzucanie zaklęcia E na sojusznika, a następnie kopnięcie go w celu wyzwolenia specjalnego ataku to świetne połączenie

Czy będziesz w stanie dotrzeć do ostatniego bossa i go pokonać?


piątek, 01.05.2020r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Odkryj tajemnice legendarnej wyspy, otoczonej morskimi głębinami w Solitaire TriPeaks, klasycznej grze w pasjansa, która pozwala trenować mózg przy użyciu różnych zagadek.

środa, 29.04.2020r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy.

wtorek, 28.04.2020r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest prowadzanie manufaktury. Uaktualnij prędkość napełniania. Zareklamuj się, aby zwiększyć procent sprzedaży. Zatrudnij menedżerów, aby sprzedawali i rozszerzali cykl produkcyjny, gdy siedzisz bezczynnie i zrelaksujesz się. Uruchom nowe fabryki i przełączaj się między nimi, aby dokonać aktualizacji.

niedziela, 26.04.2020r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jaką ilość owoców dasz radę pokroić? Pamiętaj, by uważać na bomby.

sobota, 25.04.2020r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy.

piątek, 24.04.2020r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Połącz 2 karty z tą samą wartością, aby je usunąć. Spróbuj usunąć wszystkie karty. Kliknij na zakryty stos, aby odkryć nowe karty.
Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawa typu Zuma, polega na zbijaniu kolorowych kul, które poruszają się po specjalnym torze. Naszym zadaniem jest powstrzymanie ich przed dotarciem do otworu. Strzelamy kulkami z ruchomego działka umieszczonego u góry ekranu i posyłamy w dowolnym kierunku różnokolorowe kule. Jeśli obok siebie znajdą się co najmniej trzy kule tego samego koloru następuje ich zniknięcie, co skutkuje cofnięciem się całego łańcucha. Combosy mają miejsce wtedy, gdy po ustrzeleniu jednego koloru, kolory sąsiadujące po połączeniu się znów tworzą liczbę co najmniej trzech. Im więcej kul zniknie podczas takiej reakcji łańcuchowej, tym więcej punktów trafi na nasze konto. Prawda, że zasady są łatwe?

niedziela, 19.04.2020r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotuj się na zbicie fortuny jako kapitalistyczny przedsiębiorca! Życie podarowało ci cytryny, więc czas przerobić je na lemoniadę - następnie zaś sprzedać lemoniadę i przerzucić się na roznoszenie gazet. Z czasem znajdziesz się na szczycie korporacji wydobywającej ropę naftową! Zatrudniaj menedżerów, kupuj ulepszenia dające zyski i zainteresuj inwestorów z Angel Investors, aby twoje zyski znalazły się w niebiosach. Zagraj teraz i zacznij budować swoje biznesowe imperium!


Najnowsza odsłona znanej wam już gry! Zainwestuj w sprzedaż lemoniady, zarabiaj coraz więcej pieniędzy i otwieraj nowe inwestycje.

Zostań młodym biznesmenem, inwestycje, praca i ogromne zyski czekają na Ciebie! Ulepszaj, kupuj, sprzedawaj wszystko po to, aby pławić się w luksusach.

Witaj odważny młody inwestorze. Czy zawsze marzyłeś o posiadaniu własnej firmy? Jesteś Panem własnego losu?Jeśli chcesz stworzyć swój własny międzynarodowy konglomerat w monopolistycznej gospodarce, to ta gra jest dla Ciebie!

W trakcie Twojego rozwoju, będziesz mógł pozwolić sobie na zakup nowych przedsiębiorstw i zatrudniać nowych pracowników oraz zdywersyfikować swoje aktywa. Jeśli myślisz, że zarabiać pieniądze można łatwiej, możesz zautomatyzować proces i zwiększyć wydajność poprzez zatrudnianie menedżerów. Miej oko na swoje modernizacje i osiągnięcia swoich limitów oraz otrzymane premie, by następnie usiąść i obserwować przepływ środków pieniężnych!

Więcej kliknięć! Większe zyski! Więcej kapitalizmu!

poniedziałek, 13.04.2020r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zdejmij karty z piramidy tworząc kombinacje kart, których łączna suma wynosi 13 punktów.
Jak to działa: wybierz karty za pomocą myszki, suma musi wynosić 13 np.5+2+6=13. Można sobie pomagać, dobierając karty z talii.
Król, królowa i walet mają odpowiednio wartości 13,12,11, wartość asa to 1 pkt. Króla można zdjąć na własną rękę. Na 4 wolne pola u góry ekranu gry można odłożyć dowolne karty. Pamiętaj, że jesteś ograniczony(-a) czasem.
Powodzenia.
Gracze online (8):
Polecamy: