reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: PBrek

Login: PBrek
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 30.04.2016r.
Ost. logowanie: 06.03.2018, 14:50
Punkty: 48
Wiek 101
Status offline
Opis

środa, 05.04.2017r.

PBrek zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Przestawiaj cukierki tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie, w celu wyeliminowania ich z planszy.

sobota, 18.02.2017r.

PBrek zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy.

wtorek, 27.12.2016r.

PBrek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie w celu wyeliminowania ich z planszy.
PBrek zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wszyscy pamiętamy wspaniałą baśń "Lampa Aladdyna" o odważnym, młodym mężczyźnie, który znalazł magiczną lampę z Aladdynem i jego ukochanej - księżniczce Jasmine! Skorzystaj z okazji i weź udział w magicznej opowieści. Poznaj romantyczne przygody ze swoimi ulubionymi bohaterami, ale uważaj na podstępne pułapki, złą magię i przeróżne postacie.

niedziela, 11.12.2016r.

PBrek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Odkryj tajemniczy świat starożytnych cywilizacji. Dawno temu Aztekowie zbudowali wiele niezwykłych konstrukcji takich jak np. piramidy. Teraz jest czas, aby zbadać wszystko i znaleźć jakieś skarby. Musisz wyczyścić wszystkie budynki z liści. Kamienie są rozrzucone po planszy na każdym poziomie. Klikaj na grupy minimum 3 jednakowych elementów, aby usunąć liście pod spodem. Zniszcz splątane liany, przełamuj bariery i zabij denerwujące pająki, aby zakończyć swoje zadania na każdym poziomie. 80 poziomów wyzwanie czeka na Ciebie. Rywalizuj z innymi graczami za pośrednictwem tablicy wyników. Baw się dobrze!
PBrek zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Witamy w Starodrzewiu, masz niepowtarzalną okazję poznać jej sekrety i tajemnice. Wiele lat temu mnóstwo runów i skarbów zostało rozproszone przez potężną moc w starym lesie. Teraz nadszedł czas, aby zebrać wszystko, co zostało utracone. Zasady są proste. Dopasuj trzy lub więcej run z tego samego koloru i spraw, by płytki pod spodem zostały usunięte.
PBrek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Relaksujący gra logiczna, w której należy połączyć kropki tego samego koloru, bez nakładania się linii na siebie.

wtorek, 03.05.2016r.

PBrek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Układaj klocki odpowiednio do wzoru.
Gracze online (4):
Polecamy: