reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Oliwia3555

Login: Oliwia3555
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 14.08.2018r.
Ost. logowanie: 18.03.2019, 22:20
Punkty: 490
Wiek 21
Status offline
Opis

piątek, 15.03.2019r.

Oliwia3555 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zrób jak najlepszy make up dla kucyka z my little pony.
Oliwia3555 dodała
Opis gry: Zrób jak najlepszy make up dla kucyka z my little pony.
Oliwia3555 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Ten kosmita potrzebuje twojej pomocy, aby wydostać się z klatki. Rozejrzyj się i znajdź brakujące koło, aby otworzyć klatkę. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

niedziela, 03.02.2019r.

Oliwia3555 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Uciekaj przed kotem Tomem małą myszką Jerry, unikaj przeszkód i zbieraj sery po drodze.
Oliwia3555 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Pomóż Jimowi zostać poszukiwaczem skarbów.
Oliwia3555 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wejdź do magicznego lasu i zdobądź jak najwięcej punktów w ciągu 60 sekund! Twoim celem w tej szybkiej strzelance bąbelkowej jest dopasowanie 3 lub więcej bąbelków tego samego koloru, aby je pop. Graj mądrze i odbijaj bąbelki od ścian, aby dotrzeć do baniek o znaczeniu strategicznym - upuszczenie wielkich klastrów może dać ci ogromną premię! Użyj potężnych boosterów, aby zdobyć jeszcze więcej punktów i spróbować osiągnąć jak najlepszy wynik!

wtorek, 01.01.2019r.

Oliwia3555 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Moto X3M to niesamowita gra trialowa z dynamiczna kamerą. W grze masz do pokonania wiele niesamowitych i trudnych poziomów. Zasiądź za kierownicą wyczynowego motocykla i pokonaj trasy w jak najkrótszym czasie, robiąc w powietrzu jak najwięcej widowiskowych trików, aby skrócić czas przejazdu.
Oliwia3555 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

sobota, 15.12.2018r.

Oliwia3555 skomentowała
Treść komentarza: Fajne 5/5
Oliwia3555 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czy Twój robot jest największym bombowym gladiatorem? Wkrocz na arenę Bomb It i przekonaj się.

Niech Twój mały robot zostanie najsłodszym i najbardziej zabójczym gladiatorem-bombermanem w historii. Przetestuj swoje umiejętności, grając w trybie single player lub multiplayer (Ty i Twój przyjaciel możecie korzystać z jednej klawiatury). Do każdego trybu przypisana jest inna misja, a zatem wybierz któryś z nich i niech rozpocznie się akcja. Znajdź drogę przez labirynt, zbierając przydatne power-upy, aby dać swojemu robotowi przewagę. Twoją bronią domyślną jest młotek, ale nie przegap takich przedmiotów jak wyrzutnie rakiet czy rękawice bokserskie. Znokautuj jak największą liczbę przeciwników, ale unikaj ich ataków. Bomby zostały rzucone!
Gracze online (28):
Polecamy: