reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Ofalkiewicz

Login: Ofalkiewicz
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 09.03.2016r.
Ost. logowanie: 27.03.2016, 16:38
Punkty: 38
Wiek
Status offline
Opis

niedziela, 27.03.2016r.

Ofalkiewicz skomentowała
Treść komentarza: Nic nie widać
Nic nie widać

czwartek, 10.03.2016r.

Ofalkiewicz skomentowała
Treść komentarza: Nic nie widać na obrazku
Ofalkiewicz zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż przygotować pyszne jeżynowe ciasto.
Ofalkiewicz zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zanurz się w niebezpiecznym post-apokaliptycznym świecie. Wyrusz w fascynującą podróż, prowadzony przez pustkowia, przetrwaj w zniszczonym świecie. Należy zachować ostrożność i unikać wszelkich przeszkód, wykorzystywać swoje umiejętności i zbierać jak najwięcej monet, aby odblokować nowe poziomy.
Ofalkiewicz zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Five Night's at Freddy's pozwalała graczom wcielić się w strażnika pracującego na nocnej zmianie w popularnej restauracji Freddy Fazbear's Pizza słynącej ze swoich animatronicznych maskotek. Legenda miejska głosi, że pewnego dnia w okolicy fast-fooda zaczęły ginąć dzieci.. Bohater mógł przez kilka długich nocy swojej pracy przekonać się, jaka jest prawda. Maskotki każdej nocy ożywały, by polować na samotnego strażnika. Mechanika gry opierała się na sprawnym przeglądaniu kamer, by rozeznać się w położeniu poszczególnych robotów i odpowiednim zarządzaniu dostępnymi zasobami energii elektrycznej.

Teraz sprawa wygląda jeszcze bardziej przerażająco. Restauracja ma zupełnie nowe, przerażające maskotki, a do tego pomieszczenie przeznaczone dla strażnika pozbawione zostało drzwi. Jedynym sposobem na ochronę przed morderczymi robotami jest założenie na twarz maski jednego z nich, gdy zbliżą się do pokoju. Cóż może być bardziej przerażające, niż stanięcie twarzą w twarz z mechanicznym oprawcą?


środa, 09.03.2016r.

Ofalkiewicz zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Five Nights at Candy's to gra typu survival-horror oparta na innej grze ,,Five Nights at Freddy's" założonej przez Scott'a Cawton'a, a zarazem będąc jej fanowską wersją.

Żadna firma nie jest bez rywala.

Nowa Pizzeria Freddy'ego Fazbear'a została zamknięta na dobre. I tak, kolejna restauracja zajmie swoje miejsce w świecie rozrywki. Co może pójść nie tak?

Zaleca się grać w słuchawkach i zaciemnionym pomieszczenia.
Gracze online (4):
Polecamy: