reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Maciooo22

Login: Maciooo22
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 21.01.2016r.
Ost. logowanie: 11.07.2017, 16:09
Punkty: 227
Wiek 14
Status offline
Opis Gram bo lubie

niedziela, 18.06.2017r.

Maciooo22 skomentował
Treść komentarza: spoko
Maciooo22 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wrogie czołgi zbliżają się do ciebie. Nie ma czasu na poproszenie swoich sojuszników o pomoc, dlatego musisz sam zdecydować, jak ma wyglądać Twoja linia obrony. Wydaj pieniądze na budowę struktur obronnych i powstrzymaj wroga.

środa, 24.02.2016r.

Maciooo22 skomentował
Treść komentarza: Spoko
Maciooo22 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jest to wieloosobowa strzelanka w której możemy grać z botami lub z ludźmi z całego świata.

poniedziałek, 22.02.2016r.

Maciooo22 skomentował
Treść komentarza: z********
5/5 i do ulu
Maciooo22 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Prosta, ale wciągająca gra, w której gracz kopie w ziemi i poszukuje skarbów. Za zebrane pieniądze można dokonywać ulepszeń w kopiącej maszynie.
Maciooo22 skomentował
Treść komentarza: głupuie
Maciooo22 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gra akcji pełna chaosu i świetnej zabawy.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
N - cios
M - strzał
Dokładne sterowanie w tutorialu.
Maciooo22 skomentował
Treść komentarza: uważam ze fajnie 4/5
Maciooo22 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Powstrzymaj złe gobliny atakujące Asgard! Nasz świat zaatakowały złowrogie gobliny. Prawie całkowicie zniszczyły ziemię. trzeba je powstrzymać zanim dotrą do Asgardu. Porozmieszczaj swoich bohaterów wzdłuż drogi tak, aby mogli powstrzymać potwory. Pokonaj wrogów i zarób dodatkowo pieniądze. Wykorzystaj te środki do wynajęcia jeszcze lepszych bohaterów. Za Asgard!

W grze Asgard Attack będziesz sterował armią boskich żołnierzy. Buduj baraki i place do ćwiczeń, kontroluj zdrowie żołnierzy i poślij ich na bitwę. Zakończ wojnę, która zniszczyła całą ludzkość!

Przywołuj bohaterów, by bronili drogę. Stwórz z nich silną grupę, która nie przepuści żadnego stwora. W czasie walki możesz rzucać zaklęcia oraz ulepszać konkretnych bohaterów. Jeśli któryś z nich zginie, odrodzi się ponownie za jakiś czas w teleporcie. Po wygranej walce i obronionej ścieżce, odwiedzasz swoje miasto, gdzie ulepszasz któryś z budynków, bądź stawiasz zupełnie nowy za zebrane gwiazdki. Każdy budynek posiada funkcję, która wpływa na bohaterów, czyniąc ich mocniejszymi, tańszymi, bardziej wytrzymałymi, można ich przywołać więcej itp. Budynki wpływają też na siłę i dostępność zaklęć.

Każdy poziom można rozegrać w czterech trybach, zdobywając maksymalną ilość gwiazdek. Oprócz trybu normalnego, masz tryb szybki (nieprzyjaciele poruszają się szybciej lecz mają mniej zdrowia i słabszy atak; jest tylko jedna wielka fala), tryb dziki (brak teleportu, bohaterowie nie odradzają się i nie możesz tworzyć nowych jednostek) oraz tryb bohaterski (wymaga rejestracji, jednak można w pola formularza wpisać cokolwiek - jedna wielka fala wrogów, brak teleportu - tryb bohaterski jest możliwy po przejściu wszystkich poprzednich trybów).


Gracze online (3):
Polecamy: