reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: COSMOS

Login: COSMOS
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 23.02.2018r.
Ost. logowanie: 03.08.2019, 17:05
Punkty: 76
Wiek 44
Status offline
Opis Tutaj są naprawdę fajne gry. Oby jak najwięcej takich gierek w poczekalni i na głównej. W wolnej chwil sam coś opublikuję ale tylko wtedy, gdy będę mieć 100% pewność, że gra będzie się podobała nie tylko mi ale i tutejszej społeczności!

piątek, 23.02.2018r.

COSMOS zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czyli nauka ściągania.. można potrenować przed lekcją.
COSMOS skomentował
Treść komentarza: stare dobre czasy
COSMOS zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran?

Królik o imieniu Tik próbuje zaopatrzyć się w dojrzałe warzywa, zanim zacznie się ciężka zima, a Twoim zadaniem jest mu pomóc.
COSMOS zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
COSMOS zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rogue Buddies 2 to czterech najemników; Maximus (specjalista od ataków i granatów), Smoke (ciężka artyleria i wyrzutnia rakiet), Alpha Tech (tarcza i drony) i Duster (skaczący ninja z kataną) szukających złota i zemsty na złej do szpiku kości Spółce. Jest to platformowa strzelanka 2D, przypominająca klasyczne gry platformowe, takie jak Metroid, MegaMan i inne. W grze znajdziesz mnóstwo poziomów wypełnionych zagadkami i wrogami, których musisz pokonać.

Dołącz do Maximusa, uratuj swoją załogę i zabij wszystkich wrogów. Zbierz całe złoto, które pomoże ci ulepszyć broń, amunicję, a nawet twoją postać. Dokończ wszystkie osiągnięcia... jeśli potrafisz...
Gracze online (20):
Polecamy: