reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Balzer

Login: Balzer
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 03.06.2016r.
Ost. logowanie: 22.04.2017, 19:04
Punkty: 1 527
Wiek 13
Status offline
Opis Cześć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kawaii! =^.^=

czwartek, 13.04.2017r.

Balzer zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: 3 część kultowej gry na reakcję. Zawiera nowe piosenki, nowe gitary i jest o niebo trudniejsza. Wyniki prosimy podawać w komentarzach.

poniedziałek, 03.04.2017r.

Balzer skomentował
Treść komentarza: @c700: jest nowy świat Flight in the night
Balzer zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Gra producentów Angry Birds wciągająca równie dobrze jak nie lepiej. Tym razem głównymi bohaterami nie są ptaki, a zielone świnie.
W Bad Piggies HD v2.0 zamiast burzyć konstrukcje za pomocą procy (i wściekłych ptaków), budujemy pojazdy. Tak! Złe świnie nie przestały marzyć o dobrej jajecznicy. Nadal szukają ptasich jajek i nadal nie mają szczęścia. Mapa na której zaznaczony był jajeczny skarb została porwana na strzępy. Świnie rzucają się w pogoń za jej kawałkami. W tym celu budują przedziwne pojazdy, aby pokonać trudności jakie napotykają na swej drodze.
Kombinuj z dostępnymi elementami tak, by skonstruować wymyślne maszyny i dotrzeć prosiakiem do wyznaczonego celu.

Ciekawostka:
Studio Rovio Entertainment poinformowało, że gra Bad Piggies w ciągu trzech godzin od premiery znalazła się na szczycie listy najpopularniejszych gier w amerykańskim App Store. Jest to najlepszy debiut spośród wszystkich gier fińskiej firmy. Poprzednio rekordy należały do Angry Birds Space oraz Amazing Alex.
Gra Złe Świnki potrzebowała zaledwie trzech godzin, aby znaleźć się na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się aplikacji na urządzenia mobilne. Czas pokaże, czy złe świnki zdołają dłużej utrzymać swoją pozycję, ale jak na razie wydaje się być ona niezagrożona. Mikael Hed, szef studia Rovio, podkreślił, że sukces Bad Piggies jest przede wszystkim wynikiem zaufania fanów, którzy „okazali naszym grom niesamowite wsparcie w ciągu całego roku”.

sobota, 01.04.2017r.

Balzer zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: W grze Bad Piggies Online 2017 HD ponownie masz okazję przenieść się do zwariowanego świata Angry Birds!

W Bad Piggies jednak zamiast burzyć konstrukcje za pomocą procy (i wściekłych ptaków), budujemy pojazdy. Tak! Złe świnie nie przestały marzyć o dobrej jajecznicy. Nadal szukają ptasich jajek i nadal nie mają szczęścia. Mapa na której zaznaczony był jajeczny skarb została porwana na strzępy. Świnie rzucają się w pogoń za jej kawałkami. W tym celu budują przedziwne pojazdy, aby pokonać trudności jakie napotykają na swej drodze.

Kombinuj z dostępnymi elementami tak, by dotrzeć prosiakiem do wyznaczonego celu.

środa, 29.03.2017r.

Balzer zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Tych bezlitosnych istot, które powstały ze zmarłych nie da się pomylić z niczym innym. Zombie, to nieodłączny element wierzeń, zmartwień wieśniaków, jak i życia kulturalnego - niezliczone filmy, gry, jak i święto Halloween. W Zombie: Last Night 2 przyjdzie Ci się zmierzyć z tymi bezwzględnymi, bez litościwymi istotami, walcząc z nimi przy pomocy posiadanej broni palnej. Zrób zatem wszystko, by bohater którym Ci przyjdzie pokierować, wyszedł z tego bez szwanku!
Zarobione w walce pieniądze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie:
W;S:A;D lub Strzałki - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
1;2;3 - zmiana broni
Spacja - użyj apteczki

czwartek, 23.03.2017r.

Balzer skomentował
Treść komentarza: te uczucie gdy nie uderzyliście jednej nuty...

piątek, 17.03.2017r.

Balzer zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: 2 część kultowej gry na reakcję. Zawiera nowe piosenki, nowe gitary i jest o niebo trudniejsza. Wyniki prosimy podawać w komentarzach.
Gra polegająca na kliknięciu w wyznaczonym punkcie przycisków.

Sterowanie:
A;S;D oraz strzałki

poniedziałek, 13.03.2017r.

Balzer skomentował
Treść komentarza: umie zabić czas
Balzer zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomoc Wallace'owi i Gromitowi w podróży statkiem na księżyc! Będziesz potrzebować umiejętności kreatywnego myślenia, by rozwiązać szereg łamigłówek stojących na waszej drodze.
Zasiądź więc za sterami dziwacznego statu, zbieraj napotkane elementy, a w razie potrzeby modyfikuj swój pojazd tak, aby móc pokonać napotkane przeszkody.
Sterowanie:
Strzałki lub W;S;A;D - poruszanie się
M - mapa
E - edytuj swój statek
Z;X - obrót danego elementu
Spacja - pozbycie się elementu
Szczegółowe informacje w grze

niedziela, 12.03.2017r.

Balzer zagłosował
Miniaturka gry: UNO 3 UNO 3
(305)
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Rewelacyjna gra karciana popularna na całym świecie. Zasady co prawda po angielsku, ale głównie chodzi o dawanie kart o tym samym kolorze lub numerze (znaku także).Celem jest stracenie wszystkich kart. W przypadku braku ruchu należy dobrać 1 kartę.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (15):
Polecamy: