reklama
Giercownia - Gry Online

Halloween Spirit

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 5 060
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,81
Łącznie głosów: 10

Gra dodana przez:

Cukierek albo psikus! Cóż, teraz Halloween jest zdecydowanie tutaj, nie liczymy już dni! Powinniśmy po prostu cieszyć się duchem Halloween i dobrze się bawić, prawda? Tak dziś czują się Rosemary i Jack-o'-lantern. Są gotowi na Halloween, więc przybywają do schroniska na Halloween. To właściwie miejsce, do którego przyjeżdżają co roku w Halloween, aby powitać gości, którzy przyjeżdżają podczas tego święta. Dom jest zawsze doskonale udekorowany, oczywiście w stylu Halloween.

Upewniają się, że mają wystarczająco dużo dyń, różnych świateł, trochę czarnych kotów, kilka czarownic - lalek i tak dalej, upewniając się, że ich dom wygląda przerażająco. To jest to, co nazywamy duchem Halloween, prawda? W te święta każdy wykorzystuje swoją kreatywność, by stworzyć coś przerażającego, o to właśnie chodzi.
Rosemary i Jack-o'-lantern muszą przygotować dom na tegoroczne Halloween i już mają pomysł, co zrobią, więc Ty też możesz im pomóc, bo niedługo przyjdą pierwsi goście. Jesteśmy pewni, że dostaniesz też smakołyki.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.239.50.*

Komentarze (0)

Polecamy: