reklama
Giercownia - Gry Online

Treasure Expedition

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 562
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,67
Łącznie głosów: 7

Gra dodana przez:

Śledzenie pewnych informacji o ukrytych skarbach sprawiło, że wiele osób zginęło gdzieś w określonym miejscu. Mapy skarbów mogą być prawdziwe, ale wiele razy tak nie jest. Lubią prowadzić tych, którzy podążają za nimi w złym kierunku, lub są po prostu częścią legendy, niczym rzeczywistym lub istniejącym.

Laura śledzi historię o pewnej zakazanej wyspie. Co jest takiego specjalnego w tej wyspie, możesz zapytać? Ta wyspa to miejsce, w którym morska czarownica Anna przechowuje zapomniany skarb. Według opowieści i plotek o tym skarbie Anna przekaże ten skarb tylko osobie, która odpowie na wszystkie zagadki podane przez czarownicę i ukończy wszystkie podane zadania na czas.

To może wydawać się łatwe, niektórzy mogą uważać się za wystarczająco inteligentnych na każdą zagadkę i silnych na każde zadanie, ale w rzeczywistości istnieje ogromne ryzyko. Jeśli dana osoba nie zdoła wypełnić tych zadań, wiedźma Anna na zawsze uwięzi ją na wyspie! Pomóżmy Laurie w jej wyprawie po skarby i dopilnujmy, by nie dać jej uwięzić.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.234.143.*

Komentarze (0)

Gracze online (18):
Polecamy: